Rukkedalsvegen 44 AS
Aktiv- Org.nr.922 353 433
- Aksjeselskap
- Utleie av fast eiendom
- Nesbyen
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Del av Rustand Holding AS
Rukkedalsvegen 44 AS er et aksjeselskap i Nesbyen, stiftet 18. februar 2019. Selskapet driver med utleie av egen eller leid fast eiendom. Daglig leder er Endre Rustand, og styrets leder er Endre Rustand.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2019–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024 · Omsetningen økte 185 000 kr → 323 500 kr
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3040 Nesbyen → 3322 Nesbyen
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
Lignende bedrifter
Utleie av fast eiendom i Nesbyen, nærmest i omsetning
- Nesmoen Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Nesbyen360 000 kromsetning 2025
- Helnessund Skjærgårdspark ASUtleie av fast eiendom · Nesbyen383 931 kromsetning 2025
- Eidal Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Nesbyen276 000 kromsetning 2025
- Movea Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Nesbyen246 000 kromsetning 2025
- Stasjonsvegen 5 ASUtleie av fast eiendom · Nesbyen471 820 kromsetning 2025
- Byggvekst ASUtleie av fast eiendom · Nesbyen210 000 kromsetning 2025
- PVR Controller ASUtleie av fast eiendom · Nesbyen210 000 kromsetning 2025
- Venehalle ASUtleie av fast eiendom · Nesbyen192 000 kromsetning 2025
Omsetning 2019–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 349 | 324 | 185 | 126 | 126 | 130 | |
| 259 | 204 | 97 | 38 | 66 | 60 | |
| EBITDA | 91 | 99 | 93 | |||
| Resultat før skatt | 42 | −4 | −44 | −35 | 4 | −4 |
| 34 | −4 | −26 | −23 | 4 | −13 | |
| 0 | ||||||
| Balanse | ||||||
| 3 199 | 3 191 | 3 250 | 2 741 | 1 307 | 1 347 | |
| 109 | 75 | 79 | 105 | −4 | −8 | |
| 3 090 | 3 115 | 3 171 | 2 636 | 1 311 | 1 355 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 74,2 % | 63,2 % | 52,3 % | 30,2 % | 52,4 % | 46,2 % |
| Egenkapitalandel | 3,4 % | 2,4 % | 2,4 % | 3,8 % | −0,3 % | −0,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,72 | 0,73 | 0,86 | 0,16 | 2,36 | 1,74 |
| Totalkapitalrentabilitet | 8,2 % | 6,4 % | 3,2 % | 1,9 % | 5 % | 4,4 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler3,2 mill. kr
Anleggsmidler91 %2,9 mill. kr
Omløpsmidler9 %282 171 kr
Egenkapital og gjeld3,2 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %24 430 kr
Opptjent egenkapital3 %84 947 kr
Kortsiktig gjeld12 %391 382 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 349 | 324 |
| Sum driftskostnader | 90 | 119 |
| Lønnskostnader | 0 | |
| Driftsresultat | 259 | 204 |
| Finansinntekter | 3 | |
| Finanskostnader | 219 | 208 |
| Netto finans | −216 | −208 |
| Resultat før skatt | 42 | −4 |
| Årsresultat | 34 | −4 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Endre Rustand | 1981 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Endre Rustand | 1981 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Hallingdal Økonomiservice AS | ||
| Regnskapsfører | Sparebank 1 Regnskapshuset Valhall AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Rustand Holding AS | 30 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetRukkedalsvegen 44 AS922 353 433
- Forretningsadresse
- Bækenlia 20, 3540 Nesbyen
Underenheter1
- Sted
- Nesbyen
Historikk
10 hendelser siden 2019
- 2026
- 2025
Nytt årsregnskap
2023 → 2024 · Omsetningen økte 185 000 kr → 323 500 kr
Hele kunngjøringen
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3040 Nesbyen → 3322 Nesbyen
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0616 Nes → 3040 Nesbyen
Hele kunngjøringen
- 2019
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen