Tiltaksvegen 40 AS
Aktiv- Org.nr.922 285 322
- Aksjeselskap
- Utleie av fast eiendom
- Orkland
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Del av G. S. Holding AS
Tiltaksvegen 40 AS er et aksjeselskap i Fannrem i Orkland, stiftet 13. februar 2019. Selskapet driver med utleie av egen eller leid fast eiendom. Daglig leder er Gunnar Stenseth, og styrets leder er Gunnar Stenseth.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2019–2025
Siste hendelser
- Omsetningen økte · 640 000 kr → 960 000 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −997 983 kr
Lignende bedrifter
Utleie av fast eiendom i Orkland, nærmest i omsetning
- Storås Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Storås, Orkland972 820 kromsetning 2025
- Elseko Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Orkanger, Orkland984 249 kromsetning 2025
- Gjølmesør Brug ASUtleie av fast eiendom · Gjølme, Orkland926 666 kromsetning 2025
- Grønørveien 22 ASUtleie av fast eiendom · Orkanger, Orkland996 000 kromsetning 2025
- Mober Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Snillfjord, Orkland869 980 kromsetning 2025
- Pepperkakehuset ASUtleie av fast eiendom · Orkanger, Orkland1,1 mill. kromsetning 2025
- Meieriteigen Park ASUtleie av fast eiendom · Meldal, Orkland802 628 kromsetning 2025
- Caag Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Orkanger, Orkland1,2 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2019–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 960 | 640 | 624 | 576 | 576 | 582 | |
| 592 | 242 | 227 | 167 | 147 | 214 | |
| EBITDA | 483 | 427 | 491 | |||
| Resultat før skatt | 41 | −365 | −258 | −173 | −89 | −247 |
| 41 | −365 | −258 | −173 | −89 | −232 | |
| 0 | ||||||
| Balanse | ||||||
| 6 396 | 6 552 | 6 857 | 6 812 | 7 247 | 6 438 | |
| −998 | −1 039 | −674 | −416 | −243 | −154 | |
| 7 394 | 7 591 | 7 531 | 7 228 | 7 490 | 6 592 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 61,7 % | 37,8 % | 36,4 % | 29 % | 25,5 % | 36,8 % |
| Egenkapitalandel | −15,6 % | −15,9 % | −9,8 % | −6,1 % | −3,4 % | −2,4 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,39 | 0,95 | 2,05 | 0,03 | 0,33 | 0,58 |
| Totalkapitalrentabilitet | 9,1 % | 3,6 % | 3,3 % | 2,4 % | 2,2 % | 3,3 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler6,4 mill. kr
Anleggsmidler91 %5,9 mill. kr
Omløpsmidler9 %544 568 kr
Egenkapital og gjeld6,4 mill. kr
Innskutt egenkapital0 %23 430 kr
Opptjent egenkapital−16 %−1 mill. kr
Kortsiktig gjeld6 %391 089 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 960 | 640 |
| Sum driftskostnader | 368 | 398 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | 592 | 242 |
| Finansinntekter | 0 | |
| Finanskostnader | 551 | 607 |
| Netto finans | −551 | −607 |
| Resultat før skatt | 41 | −365 |
| Årsresultat | 41 | −365 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Gunnar Stenseth | 1981 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Gunnar Stenseth | 1981 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Orkla Sparebank Regnskap AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| G. S. Holding AS | 30 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetTiltaksvegen 40 AS922 285 322
- Forretningsadresse
- Engmovegen 30, 7320 Fannrem
Underenheter1
- Sted
- Fannrem
Historikk
10 hendelser siden 2019
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 5024 Orkdal → 5059 Orkland
Hele kunngjøringen
- 2019
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen