R3 Montasje AS
Gulsetvegen 159, 3726 Skien
- Sentral godkjenning
R3 Montasje AS er et aksjeselskap i Skien, stiftet 29. januar 2019. Selskapet driver med oppføring av bygninger og har 6 ansatte. Daglig leder er Rokas Rasikas, og styrets leder er Rokas Rasikas.
Fakta om R3 Montasje AS
- Daglig leder
- Rokas Rasikas (f. 1984)
- Styreleder
- Rokas Rasikas (f. 1984)
- Stiftet
- Bransje
- Byggentreprenører i Skien
- Kommune
- Skien
- Største eiere (2025)
- Rokas Rasikas100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning3,1 mill. kr+29,6 % mot 2024
Driftsresultat95 354 kr+179 % mot 2024
Årsresultat93 779 kr+175 % mot 2024
Egenkapital−41 203 kr+69,5 % mot 2024
Ansatte6
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 3 102 | 2 394 |
| Driftsresultat | 95 | −121 |
| Resultat før skatt | 94 | −124 |
| Årsresultat | 94 | −124 |
| Sum eiendeler | 519 | 232 |
| Egenkapital | −41 | −135 |
| Gjeld | 560 | 367 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Omsetningen økte · 2 394 353 kr → 3 102 172 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjente årsregnskap
- Flere ansatte · 5 → 6
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −41 203 kr
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Snekkertjenester og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.
- Juridisk navn
- R3 MONTASJE AS
- Org.nr.
- 922 277 672
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 29.01.2019
- Registrert
- 25.02.2019
- Bransje
- Oppføring av bygninger 41.000
- Daglig leder
- Rokas Rasikas (f. 1984)
- Ansatte
- 6
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Gulsetvegen 159, 3726 SkienÅpne i kart
- Kommune
- Skien
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 3 102 | 2 394 | 1 648 | 1 063 | 1 819 | 451 | 923 |
| Driftsresultat | 95 | −121 | 51 | −157 | 261 | −284 | 115 |
| Resultat før skatt | 94 | −124 | 47 | −157 | 260 | −285 | 115 |
| Årsresultat | 94 | −124 | 47 | −152 | 266 | −285 | 90 |
| Sum eiendeler | 519 | 232 | 275 | 102 | 393 | 15 | 336 |
| Egenkapital | −41 | −135 | −11 | −57 | 94 | −171 | 114 |
| Gjeld | 560 | 367 | 286 | 159 | 298 | 186 | 223 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler518 655 kr
Anleggsmidler0 %0 kr
Omløpsmidler100 %518 655 kr
Egenkapital og gjeld518 655 kr
Innskutt egenkapital5 %24 000 kr
Opptjent egenkapital−13 %−65 203 kr
Kortsiktig gjeld108 %559 858 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 3 102 | 2 394 |
| Sum driftskostnader | 3 007 | 2 515 |
| Lønnskostnader | 1 100 | 1 427 |
| Driftsresultat | 95 | −121 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 2 | 4 |
| Netto finans | −2 | −4 |
| Resultat før skatt | 94 | −124 |
| Årsresultat | 94 | −124 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 3,1 % | −5 % | 3,1 % |
| Egenkapitalandel | −7,9 % | −58,1 % | −3,9 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,93 | 0,63 | 0,96 |
| Totalkapitalrentabilitet | 25,4 % | −47,5 % | 22,5 % |
Roller
Nå · 4 · Tidligere · 2
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Rokas Rasikas | 1984 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Rokas Rasikas | 1984 |
| Styremedlem | Darius Rasikas | 1981 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Enora AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Regnskapsfører | Value Group AS | til 29.10.2026 | |
| Regnskapsfører | Org.nr. 892 263 922 | til 01.12.2025 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Rokas Rasikas (født 1984) | 30 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetR3 Montasje AS922 277 672
- Forretningsadresse
- Gulsetvegen 159, 3726 Skien
Underenheter1
- Sted
- Skien
- Ansatte
- 6
Tillatelser og godkjenninger
Sentral godkjenning
- Status
- Godkjent
- Gyldig til
- 05.02.2028
| Funksjon | Fagområde | Tiltaksklasse |
|---|---|---|
| Utførende | Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner | 1 |
Historikk
14 hendelser siden 2019
- 2026
Omsetningen økte
2 394 353 kr → 3 102 172 kr
Nytt årsregnskap
2024 → 2025
Godkjente årsregnskap
Flere ansatte
5 → 6
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2023
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Endring av styre
Godkjente årsregnskap
- 2020
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2019
Registrert i Enhetsregisteret
Lignende bedrifter
Byggentreprenører i Skien, nærmest i omsetning
Byggmester Ole Martin Liane AS3,1 mill. kromsetning 2025ASByggmester Andresen AS3 mill. kromsetning 2025ASDouglas Bygg AS3,3 mill. kromsetning 2025ASNorbras AS2,9 mill. kromsetning 2025ASSbygg AS2,9 mill. kromsetning 2025ASTBC AS3,3 mill. kromsetning 2025ASBgs-Bygg AS3,4 mill. kromsetning 2025ASSannes Bygg AS2,8 mill. kromsetning 2025AS
Byggentreprenører i SkienAlle selskaper i Skien