Ma Benelin AS
Aktiv- Org.nr.922 076 391
- Aksjeselskap
- Utleie av fast eiendom
- Oslo
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Ma Benelin AS er et aksjeselskap i Oslo, stiftet 30. august 2019. Selskapet driver med utleie av egen eller leid fast eiendom. Styrets leder er Kjell Rønningsbakk.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2019–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2021
Lignende bedrifter
Utleie av fast eiendom i Oslo, nærmest i omsetning
- Evenes Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Oslo1,1 mill. kromsetning 2025
- Haakon Vii's Gate 4 Holding ASUtleie av fast eiendom · Oslo1,1 mill. kromsetning 2025
- Christiani ASUtleie av fast eiendom · Oslo1,1 mill. kromsetning 2025
- Ppi Stakkevollvegen 307 ASUtleie av fast eiendom · Oslo1,1 mill. kromsetning 2025
- Niels Juels Gate 40 ASUtleie av fast eiendom · Oslo1,1 mill. kromsetning 2025
- Oslo Bilskade Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Oslo1,1 mill. kromsetning 2025
- Sanderberg ASUtleie av fast eiendom · Oslo1,1 mill. kromsetning 2025
- HHV32 ASUtleie av fast eiendom · Oslo1,1 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2019–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 1 094 | 1 092 | 1 002 | 1 012 | 828 | 625 | |
| 347 | 347 | 276 | 102 | 133 | 66 | |
| EBITDA | 141 | 178 | 111 | |||
| Resultat før skatt | 1 216 | 487 | 80 | 47 | −61 | 183 |
| 1 143 | 404 | 26 | 20 | −95 | 168 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Balanse | ||||||
| 3 858 | 2 974 | 2 970 | 3 458 | 1 217 | 1 314 | |
| 1 786 | 643 | 240 | 214 | 194 | 288 | |
| 2 073 | 2 331 | 2 730 | 3 244 | 1 024 | 1 025 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 31,7 % | 31,8 % | 27,6 % | 10,1 % | 16,1 % | 10,6 % |
| Egenkapitalandel | 46,3 % | 21,6 % | 8,1 % | 6,2 % | 15,9 % | 21,9 % |
| Likviditetsgrad 1 | 18,58 | 19,32 | 16,87 | 56,69 | 16,14 | 45,56 |
| Totalkapitalrentabilitet | 42,9 % | 31,5 % | 17,3 % | 17,8 % | 19,3 % | 69 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler3,9 mill. kr
Anleggsmidler0 %0 kr
Omløpsmidler100 %3,9 mill. kr
Egenkapital og gjeld3,9 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %50 000 kr
Opptjent egenkapital45 %1,7 mill. kr
Kortsiktig gjeld5 %207 676 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 094 | 1 092 |
| Sum driftskostnader | 747 | 745 |
| Driftsresultat | 347 | 347 |
| Finansinntekter | 1 120 | 589 |
| Finanskostnader | 251 | 449 |
| Netto finans | 869 | 140 |
| Resultat før skatt | 1 216 | 487 |
| Årsresultat | 1 143 | 404 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Kjell Rønningsbakk | 1955 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Optimal Regnskap AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Kjell Rønningsbakk (født 1955) | 500 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetMa Benelin AS922 076 391
- Forretningsadresse
- C/O Rønningsbakk, Vikengata 2, 0656 Oslo
Underenheter1
- Sted
- Oslo
Historikk
8 hendelser siden 2019
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen