Mal & Miljø AS
Heer alle 10, 1445 Drøbak
Mal & Miljø AS er et aksjeselskap i Drøbak i Frogn, stiftet 7. desember 2018. Selskapet driver med oppføring av bygninger og har 6 ansatte. Daglig leder er Taulant Gerbeshi, og styrets leder er Taulant Gerbeshi.
Fakta om Mal & Miljø AS
- Daglig leder
- Taulant Gerbeshi (f. 1996)
- Styreleder
- Taulant Gerbeshi (f. 1996)
- Stiftet
- Bransje
- Byggentreprenører i Frogn
- Kommune
- Frogn
- Største eiere (2025)
- Taulant Gerbeshi100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning2,9 mill. kr+33,3 % mot 2023
Driftsresultat47 707 kr+25,3 % mot 2023
Årsresultat25 090 kr+14,4 % mot 2023
Egenkapital114 383 kr+28,1 % mot 2023
Ansatte6
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 857 | 2 144 |
| Driftsresultat | 48 | 38 |
| Resultat før skatt | 34 | 37 |
| Årsresultat | 25 | 22 |
| Sum eiendeler | 1 231 | 640 |
| Egenkapital | 114 | 89 |
| Gjeld | 1 117 | 551 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2024
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024
- Flere ansatte · 5 → 6
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Malervirksomhet og byggmestervirksomhet: Bygning av boliger og andre bygg, rehabilitering prosjektering, tegning, teknisk bistand og noe verkstedvirksomhet.
- Juridisk navn
- MAL & MILJØ AS
- Org.nr.
- 922 068 070
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 07.12.2018
- Registrert
- 16.01.2019
- Bransje
- Oppføring av bygninger 41.000
- Daglig leder
- Taulant Gerbeshi (f. 1996)
- Ansatte
- 6
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Tidligere navn
- Nordfjord Seafood AS
- Forretningsadresse
- Heer alle 10, 1445 DrøbakÅpne i kart
- Kommune
- Frogn
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 857 | 2 144 | 703 | 0 | |||
| Driftsresultat | 48 | 38 | 87 | 0 | −15 | −17 | 0 |
| EBITDA | 0 | ||||||
| Resultat før skatt | 34 | 37 | 86 | 0 | −15 | −17 | 0 |
| Årsresultat | 25 | 22 | 74 | 0 | −15 | −17 | 0 |
| Sum eiendeler | 1 231 | 640 | 189 | 23 | 0 | 28 | 0 |
| Egenkapital | 114 | 89 | 67 | −7 | −7 | 8 | 0 |
| Gjeld | 1 117 | 551 | 121 | 30 | 7 | 20 | 0 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2024
Balanse 2024
Eiendeler1,2 mill. kr
Anleggsmidler23 %284 104 kr
Omløpsmidler77 %947 042 kr
Egenkapital og gjeld1,2 mill. kr
Innskutt egenkapital2 %30 000 kr
Opptjent egenkapital7 %84 383 kr
Langsiktig gjeld0 %0 kr
Kortsiktig gjeld91 %1,1 mill. kr
Resultatdetaljer 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 857 | 2 144 |
| Sum driftskostnader | 2 809 | 2 105 |
| Lønnskostnader | 1 628 | 1 362 |
| Driftsresultat | 48 | 38 |
| Finansinntekter | 9 | 3 |
| Finanskostnader | 23 | 4 |
| Netto finans | −14 | −1 |
| Resultat før skatt | 34 | 37 |
| Årsresultat | 25 | 22 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 1,7 % | 1,8 % | 12,3 % |
| Egenkapitalandel | 9,3 % | 13,9 % | 35,7 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,85 | 0,53 | 0,54 |
| Totalkapitalrentabilitet | 6 % | 9,8 % | 81,9 % |
Roller
Nå · 3
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Taulant Gerbeshi | 1996 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Taulant Gerbeshi | 1996 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Conac AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Taulant Gerbeshi (født 1996) | 300 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetMal & Miljø AS922 068 070
- Forretningsadresse
- Heer alle 10, 1445 Drøbak
Underenheter1
- Sted
- Drøbak
- Ansatte
- 6
Historikk
19 hendelser siden 2018
- 2026
Nytt årsregnskap
2024
Flere ansatteNy
5 → 6
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2023
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
Endring av forretningsadresse
Nye vedtekter
Endring av vedtektsdato
Endring av formål
Endring av forretningsadresse
Endring av firma
Endring av styre
Endring av daglig leder
Lignende bedrifter
Byggentreprenører i Frogn, nærmest i omsetning
Ki Prosjekt AS2,6 mill. kromsetning 2025ASFollo Tømrerservice AS2,4 mill. kromsetning 2025ASMarteam. AS3,4 mill. kromsetning 2025ASWoodstock Naturlige Bygg AS2,1 mill. kromsetning 2025ASHåndverker Ulf Eriksen AS2,1 mill. kromsetning 2025ASTømrer Tommy Wik Olsen AS2 mill. kromsetning 2025ASMB Byggservice AS1,9 mill. kromsetning 2025ASFremtidbygg AS4,2 mill. kromsetning 2025AS
Byggentreprenører i FrognAlle selskaper i Frogn