CFC Norway AS
- Nye vedtekter
CFC Norway AS er et aksjeselskap i Trondheim, stiftet 1. desember 2018. Selskapet driver med engroshandel med bredt utvalg av nærings- og nytelsesmidler. Daglig leder er Trond Arne Stavne, og styrets leder er Trond Arne Stavne.
Fakta om CFC Norway AS
- Daglig leder
- Trond Arne Stavne (f. 1962)
- Styreleder
- Trond Arne Stavne (f. 1962)
- Stiftet
- Kommune
- Trondheim
- Største eiere (2025)
- Stavne Holding AS100 %
Regnskap og nøkkeltall
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 10 304 | 6 380 |
| Driftsresultat | −108 | −944 |
| Resultat før skatt | −257 | −1 017 |
| Årsresultat | −211 | −800 |
| Sum eiendeler | 1 447 | 2 124 |
| Egenkapital | 12 | 58 |
| Gjeld | 1 435 | 2 066 |
Hva som har skjedd
- Omsetningen økte · 6 380 493 kr → 10 304 083 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
Konsernstruktur
Del av et konsern: Stavne Holding AS eier 100 %.
Offisiell foretaksinformasjon
Omsetning av produkter innen næringsmiddelindustrien, drift og forvaltning av merkevarekonsept, herunder franchisevirksomhet og bistand til drift av serveringssteder. Selskapet kan også drive utleie av maskiner og annen tilknyttet virksomhet. Selskapet kan videre drive annen virksomhet som naturlig faller sammen med dette.
- Juridisk navn
- CFC NORWAY AS
- Org.nr.
- 921 989 741
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 01.12.2018
- Registrert
- 04.01.2019
- Bransje
- Engroshandel med bredt utvalg av nærings- og nytelsesmidler 46.390
- Daglig leder
- Trond Arne Stavne (f. 1962)
- Ansatte
- Under 5 ansatte
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- c/o Stavne Holding AS, Kjøpmannsgata 9, 7013 TrondheimÅpne i kart
- Kommune
- Trondheim
- Status
- Aktiv
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 10 304 | 6 380 | 12 960 | 14 614 | 14 908 | 14 073 | 7 941 | 0 |
| Driftsresultat | −108 | −944 | 3 | 24 | 332 | 569 | 129 | 0 |
| EBITDA | 155 | 463 | 597 | |||||
| Resultat før skatt | −257 | −1 017 | 1 | 24 | 331 | 569 | 129 | 0 |
| Årsresultat | −211 | −800 | −4 | 17 | 258 | 444 | 102 | 0 |
| Sum eiendeler | 1 447 | 2 124 | 1 702 | 2 888 | 1 122 | 1 956 | 2 202 | 30 |
| Egenkapital | 12 | 58 | 102 | 107 | 90 | 125 | 37 | 24 |
| Gjeld | 1 435 | 2 066 | 1 600 | 2 782 | 1 033 | 1 831 | 2 165 | 6 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 10 304 | 6 380 |
| Sum driftskostnader | 10 412 | 7 325 |
| Lønnskostnader | 1 577 | 974 |
| Driftsresultat | −108 | −944 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 149 | 73 |
| Netto finans | −149 | −73 |
| Resultat før skatt | −257 | −1 017 |
| Årsresultat | −211 | −800 |
Nøkkeltall
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −1,1 % | −14,8 % | 0 % |
| Egenkapitalandel | 0,9 % | 2,8 % | 6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,87 | 1,51 | 0,64 |
| Totalkapitalrentabilitet | −6,1 % | −49,4 % | 0,1 % |
Roller
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Trond Arne Stavne | 1962 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Trond Arne Stavne | 1962 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Revisor | Ernst & Young AS | |
| Regnskapsfører | KL Økonomi og HR AS |
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Stavne Holding AS | 30 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
- Forretningsadresse
- c/o Stavne Holding AS, Kjøpmannsgata 9, 7013 Trondheim
- Sted
- Trondheim
Historikk
- 2026
Omsetningen økte
6 380 493 kr → 10 304 083 kr
Nytt årsregnskap
2024 → 2025
Godkjente årsregnskap
Godkjente årsregnskap
Nye vedtekter
Vedtektsdato
Vedtektsfestet formål
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
- 2023
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Godkjente årsregnskap
- 2020
Godkjente årsregnskap
- 2019
Godkjente årsregnskap
Registrert i Enhetsregisteret