RR-G Holding AS
RR-G Holding AS er et aksjeselskap i Geithus i Modum, stiftet 5. november 2018. Selskapet driver med annen rengjøringsvirksomhet og snømåking. Daglig leder er Runar Grøsland, og styrets leder er Runar Grøsland.
Fakta om RR-G Holding AS
- Daglig leder
- Runar Grøsland (f. 1971)
- Styreleder
- Runar Grøsland (f. 1971)
- Stiftet
- Bransje
- Renhold i Modum
- Kommune
- Modum
- Største eiere (2025)
- Runar Grøsland98 %
- Emily Jeannette Coburn Grøsland1 %
- Neli Grøsland1 %
Regnskap og nøkkeltall
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 1 |
| Driftsresultat | −15 | −12 |
| Resultat før skatt | −14 | 1 389 |
| Årsresultat | −14 | 1 389 |
| Sum eiendeler | 2 170 | 2 084 |
| Egenkapital | 2 070 | 2 084 |
| Gjeld | 100 | 0 |
Hva som har skjedd
- Omsetningen falt · 709 kr → 0 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
Konsernstruktur
Morselskap for 3 datterselskaper.
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 100 % i 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Å eie aksjer i ett eller flere selskaper og forvalte avkastningen.
- Juridisk navn
- RR-G HOLDING AS
- Org.nr.
- 921 880 677
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 05.11.2018
- Registrert
- 13.12.2018
- Bransje
- Annen rengjøringsvirksomhet og snømåking 81.230
- Daglig leder
- Runar Grøsland (f. 1971)
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Tidligere navn
- NSH Start II NR 247 AS
- Forretningsadresse
- c/o Rune Grøsland, Gravfossveien 61, 3360 GeithusÅpne i kart
- Kommune
- Modum
- Status
- Aktiv
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 1 | 0 | 0 | |||
| Driftsresultat | −15 | −12 | −13 | −16 | −91 | −10 | −17 |
| EBITDA | −86 | −9 | |||||
| Resultat før skatt | −14 | 1 389 | 91 | −16 | −90 | −10 | 939 |
| Årsresultat | −14 | 1 389 | 91 | −16 | −90 | −10 | 939 |
| Sum eiendeler | 2 170 | 2 084 | 974 | 882 | 886 | 735 | 969 |
| Egenkapital | 2 070 | 2 084 | 695 | 604 | 620 | 710 | 719 |
| Gjeld | 100 | 0 | 279 | 278 | 266 | 26 | 250 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 1 |
| Sum driftskostnader | 15 | 12 |
| Driftsresultat | −15 | −12 |
| Finansinntekter | 0 | 1 401 |
| Finanskostnader | 0 | |
| Netto finans | 0 | 1 401 |
| Resultat før skatt | −14 | 1 389 |
| Årsresultat | −14 | 1 389 |
Nøkkeltall
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −1 628,6 % | ||
| Egenkapitalandel | 95,4 % | 100 % | 71,4 % |
| Likviditetsgrad 1 | 5,9 | 0,73 | |
| Totalkapitalrentabilitet | −0,7 % | 90,8 % | 9,8 % |
Roller
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Runar Grøsland | 1971 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Runar Grøsland | 1971 |
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Runar Grøsland (født 1971) | 29 100 | |
| Emily Jeannette Coburn Grøsland (født 2003) | 300 | |
| Neli Grøsland (født 1982) | 300 |
Endringer 2024–2025
| Aksjonær | Endring | Aksjer |
|---|---|---|
| Runar Grøsland | Reduserte | 30 000 → 29 100 |
| Emily Jeannette Coburn Grøsland | Ny eier | 0 → 300 |
| Neli Grøsland | Ny eier | 0 → 300 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Konsernstruktur
- RR-G Holding AS
- 100 %Safe1 AS
- 100 %Safe 1 Buskerud AS
- 100 %Safe1 Trøndelag AS
Historikk
- 2026
Omsetningen falt
709 kr → 0 kr
Nytt årsregnskap
2024 → 2025
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
Ny adresse
Gravfossveien 61, 3360, Geithus → Gravfossveien 61, C/O Rune Grøsland, 3360 Geithus
- 2023
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Godkjente årsregnskap
- 2020
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2019
Nye vedtekter
Endring av vedtektsdato
Endring av formål
Endring av forretningsadresse
Endring av signatur
Endring av styre