Enicarl Holding AS
Enicarl Holding AS er et aksjeselskap i Stabekk i Bærum, stiftet 23. november 2018. Selskapet driver med bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Styrets leder er Henning Carlsen.
Fakta om Enicarl Holding AS
- Styreleder
- Henning Carlsen (f. 1975)
- Stiftet
- Bransje
- Bedriftsrådgivning i Bærum
- Kommune
- Bærum
- Største eiere (2025)
- Henning Carlsen100 %
Regnskap og nøkkeltall
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 441 | 2 538 |
| Driftsresultat | 1 579 | 2 119 |
| Resultat før skatt | 1 571 | 2 048 |
| Årsresultat | 1 227 | 1 597 |
| Sum eiendeler | 8 978 | 6 529 |
| Egenkapital | 5 443 | 4 515 |
| Gjeld | 3 536 | 2 014 |
Hva som har skjedd
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
- Endring av forretningsadresse
Konsernstruktur
Morselskap for 2 datterselskaper.
Offisiell foretaksinformasjon
Eie og drifte selskap, investere og medvirke i andre selskaper. Selskapet kan også drive konsulenttjenester rettet mot bedriftsrådgivning. Samt annen aktivitet som naturlig er knyttet til dette.
- Juridisk navn
- ENICARL HOLDING AS
- Org.nr.
- 921 863 284
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 23.11.2018
- Registrert
- 11.12.2018
- Bransje
- Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 70.200
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Markalleen 36, 1368 StabekkÅpne i kart
- Kommune
- Bærum
- Status
- Aktiv
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 441 | 2 538 | 2 855 | 781 | 1 097 | 1 377 |
| Driftsresultat | 1 579 | 2 119 | 2 493 | 321 | 1 086 | 1 339 |
| EBITDA | 721 | 1 091 | ||||
| Resultat før skatt | 1 571 | 2 048 | 2 437 | 314 | 1 062 | 1 329 |
| Årsresultat | 1 227 | 1 597 | 1 901 | 245 | 827 | 1 036 |
| Sum eiendeler | 8 978 | 6 529 | 5 655 | 3 136 | 2 456 | 1 713 |
| Egenkapital | 5 443 | 4 515 | 3 368 | 1 717 | 1 948 | 1 420 |
| Gjeld | 3 536 | 2 014 | 2 287 | 1 419 | 508 | 292 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2024
Balanse 2024
Resultatdetaljer 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 441 | 2 538 |
| Sum driftskostnader | 862 | 419 |
| Driftsresultat | 1 579 | 2 119 |
| Finansinntekter | 92 | 12 |
| Finanskostnader | 100 | 83 |
| Netto finans | −8 | −71 |
| Resultat før skatt | 1 571 | 2 048 |
| Årsresultat | 1 227 | 1 597 |
Nøkkeltall
| Nøkkeltall | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 64,7 % | 83,5 % | 87,3 % |
| Egenkapitalandel | 60,6 % | 69,2 % | 59,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,6 | 3,97 | 3,32 |
| Totalkapitalrentabilitet | 21,6 % | 35 % | 56,8 % |
Roller
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Henning Carlsen | 1975 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Trio Regnskap AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Regnskapsfører | Alm Regnskap AS | til 27.11.2025 |
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Henning Carlsen (født 1975) | 30 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Konsernstruktur
- Enicarl Holding AS
- 100 %The Vélo Experience AS
- 56,3 %Event Works AS
Enheter
- Forretningsadresse
- Markalleen 36, 1368 Stabekk
- Sted
- Stabekk
Historikk
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2023
Godkjente årsregnskap
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Endring av forretningsadresse
Godkjente årsregnskap
- 2020
Godkjente årsregnskap
Nye vedtekter
Endring av vedtektsdato
Endring av formål
Endring av forretningsadresse
- 2018
Registrert i Enhetsregisteret