Destination AS
Malurtveien 8, 1369 StabekkDel av Engroco AS
Destination AS er et aksjeselskap i Stabekk i Bærum, stiftet 23. november 2018. Selskapet driver med dataprogrammeringstjenester. Styrets leder er Endre Brask Grønmyr.
Fakta om Destination AS
- Styreleder
- Endre Brask Grønmyr (f. 1975)
- Stiftet
- Bransje
- Programvare i Bærum
- Kommune
- Bærum
- Største eiere (2025)
- Engroco AS55 %
- Prodess AS25 %
- Odipadi AS20 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning10 000 kr0 % mot 2024
Driftsresultat−451 498 kr+10,2 % mot 2024
Årsresultat−451 763 kr+10,2 % mot 2024
Egenkapital−360 631 kr−496 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 10 | 10 |
| Driftsresultat | −451 | −503 |
| Resultat før skatt | −452 | −503 |
| Årsresultat | −452 | −503 |
| Sum eiendeler | 990 | 1 423 |
| Egenkapital | −361 | 91 |
| Gjeld | 1 351 | 1 332 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
- Endring av forretningsadresse
Konsernstruktur
Del av et konsern: Engroco AS eier 55 %.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −360 631 kr
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Utvikling, salg og drift av programvare og tjenester tilknyttet reiseliv og turistdestinasjoner samt hva som står i naturlig forbindelse med dette.
- Juridisk navn
- DESTINATION AS
- Org.nr.
- 921 817 320
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 23.11.2018
- Registrert
- 03.12.2018
- Bransje
- Dataprogrammeringstjenester 62.100
- Aksjekapital
- 40 000 kr
- Forretningsadresse
- Malurtveien 8, 1369 StabekkÅpne i kart
- Kommune
- Bærum
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 10 | 10 | 350 | 385 | 270 | 404 | 512 |
| Driftsresultat | −451 | −503 | −850 | −82 | −265 | −62 | 18 |
| EBITDA | −82 | 258 | 315 | 445 | |||
| Resultat før skatt | −452 | −503 | −852 | −83 | −265 | −62 | 18 |
| Årsresultat | −452 | −503 | −852 | −89 | −265 | −70 | 18 |
| Sum eiendeler | 990 | 1 423 | 1 049 | 1 777 | 1 763 | 1 847 | 1 862 |
| Egenkapital | −361 | 91 | −238 | 606 | 695 | 959 | 1 029 |
| Gjeld | 1 351 | 1 332 | 1 287 | 1 167 | 1 068 | 888 | 833 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler990 446 kr
Anleggsmidler99 %983 709 kr
Omløpsmidler1 %6 737 kr
Egenkapital og gjeld990 447 kr
Innskutt egenkapital104 %1 mill. kr
Opptjent egenkapital−140 %−1,4 mill. kr
Langsiktig gjeld114 %1,1 mill. kr
Kortsiktig gjeld23 %224 578 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 10 | 10 |
| Sum driftskostnader | 461 | 513 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −451 | −503 |
| Finansinntekter | 0 | |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −452 | −503 |
| Årsresultat | −452 | −503 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −4 515 % | −5 029,8 % | −242,9 % |
| Egenkapitalandel | −36,4 % | 6,4 % | −22,7 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,03 | 0,02 | 0,1 |
| Totalkapitalrentabilitet | −37,4 % | −40,7 % | −60,1 % |
Roller
Nå · 2 · Tidligere · 1
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Endre Brask Grønmyr | 1975 |
| Styremedlem | Max Martin Hofer | 1979 |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Kontaktperson | Endre Brask Grønmyr | 1975 | til 09.03.2026 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Engroco AS | 22 000 | |
| Prodess AS | 10 000 | |
| Odipadi AS | 8 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetDestination AS921 817 320
- Forretningsadresse
- Malurtveien 8, 1369 Stabekk
Underenheter1
- Sted
- Stabekk
Historikk
13 hendelser siden 2018
- 2026
Nytt årsregnskap
2024 → 2025
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2023
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Godkjente årsregnskap
- 2020
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2019
Nye vedtekter
Endring av vedtektsdato
Endring av kapital
Endring av styre
- 2018
Registrert i Enhetsregisteret
Lignende bedrifter
Programvare i Bærum, nærmest i omsetning
Bydynamikk AS10 000 kromsetning 2025ASSeait AS12 480 kromsetning 2025ASHolinara AS6 774 kromsetning 2025ASPolyfai AS15 304 kromsetning 2025ASLustek AS3 187 kromsetning 2025ASMediaone AS2 982 kromsetning 2025ASHero Technology AS2 300 kromsetning 2025ASAugmen Invest AS17 817 kromsetning 2025AS
Programvare i BærumAlle selskaper i Bærum