S Isaksen Holding AS
Aktiv- Org.nr.921 560 036
- Aksjeselskap
- Utleie av fast eiendom
- Trondheim
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
S Isaksen Holding AS er et aksjeselskap i Trondheim, stiftet 10. september 2018. Selskapet driver med utleie av egen eller leid fast eiendom. Styrets leder er Stian Ole Isaksen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2019–2025
Siste hendelser
- Omsetningen økte · 28 900 kr → 389 515 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Ny adresse · Bautavegen 5 B, C/O Stian Isaksen, 7056, Ranheim → c/o Stian Isaksen, Jarlsborgveien 33, 7041, TRONDHEIM
- Endring av forretningsadresse · c/o Stian Isaksen Bautavegen 5B, 7056 Ranheim → Jarlsborgveien 33, 7041 Trondheim
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
Lignende bedrifter
Utleie av fast eiendom i Trondheim, nærmest i omsetning
- Nye Car Craft Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Tiller, Trondheim388 000 kromsetning 2025
- Jebra Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Ranheim, Trondheim391 879 kromsetning 2025
- KLP Sandfærhus ASUtleie av fast eiendom · Trondheim386 864 kromsetning 2025
- Ranheimsvegen 130 ASUtleie av fast eiendom · Ranheim, Trondheim386 648 kromsetning 2025
- KM Bolig ASUtleie av fast eiendom · Trondheim392 917 kromsetning 2025
- Hitra Experience ASUtleie av fast eiendom · Trondheim385 237 kromsetning 2025
- Stavnevegen 9 ASUtleie av fast eiendom · Trondheim394 169 kromsetning 2025
- PKN ASUtleie av fast eiendom · Trondheim396 015 kromsetning 2025
Omsetning 2019–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 390 | 29 | 0 | 0 | 50 | ||
| −189 | −117 | −22 | −9 | −9 | 32 | |
| Resultat før skatt | −81 | −1 688 | 18 807 | 2 791 | −9 | 32 |
| −81 | −1 722 | 18 716 | 2 777 | −9 | 28 | |
| 0 | 0 | 0 | ||||
| Balanse | ||||||
| 19 696 | 25 338 | 23 380 | 4 576 | 1 785 | 1 798 | |
| 19 475 | 19 556 | 23 278 | 4 562 | 1 785 | 1 794 | |
| 222 | 5 782 | 102 | 15 | 0 | 4 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −48,5 % | −403,9 % | 64 % | |||
| Egenkapitalandel | 98,9 % | 77,2 % | 99,6 % | 99,7 % | 100 % | 99,8 % |
| Likviditetsgrad 1 | 48,05 | 4,88 | 140,86 | 302,07 | 438,25 | |
| Totalkapitalrentabilitet | −0,1 % | 0,7 % | 134,6 % | 87,8 % | −0,5 % | 1,8 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler20 mill. kr
Anleggsmidler46 %9 mill. kr
Omløpsmidler54 %11 mill. kr
Egenkapital og gjeld20 mill. kr
Innskutt egenkapital9 %1,8 mill. kr
Opptjent egenkapital90 %18 mill. kr
Kortsiktig gjeld1 %221 776 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 390 | 29 |
| Sum driftskostnader | 578 | 146 |
| Lønnskostnader | 0 | |
| Driftsresultat | −189 | −117 |
| Finansinntekter | 158 | 298 |
| Finanskostnader | 50 | 1 869 |
| Netto finans | 107 | −1 571 |
| Resultat før skatt | −81 | −1 688 |
| Årsresultat | −81 | −1 722 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Stian Ole Isaksen | 1974 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Ep Regnskap AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Stian Ole Isaksen (født 1974) | 30 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
19 hendelser siden 2018
- 2026
- 2025
Ny adresse
Bautavegen 5 B, C/O Stian Isaksen, 7056, Ranheim → c/o Stian Isaksen, Jarlsborgveien 33, 7041, TRONDHEIM
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
c/o Stian Isaksen Bautavegen 5B, 7056 Ranheim → Jarlsborgveien 33, 7041 Trondheim
Hele kunngjøringen
- 2024
Endring av forretningsadresse
c/o Stian Isaksen Gildheimsvegen 3B, 7061 Trondheim → c/o Stian Isaksen Bautavegen 5B, 7056 Ranheim
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
c/o Stian Isaksen Gildheimsvegen 3B, 7044 Trondheim → c/o Stian Isaksen Gildheimsvegen 3B, 7061 Trondheim
Hele kunngjøringen
- 2023