Stormåsan 12 AS
Stormåsan 12 AS er et aksjeselskap i Vestby, stiftet 1. oktober 2018. Selskapet driver med utleie av egen eller leid fast eiendom. Daglig leder er Jack Andre Reisæther Arntzen, og styrets leder er Jack Andre Reisæther Arntzen.
Fakta om Stormåsan 12 AS
- Daglig leder
- Jack Andre Reisæther Arntzen (f. 1977)
- Styreleder
- Jack Andre Reisæther Arntzen (f. 1977)
- Stiftet
- Kommune
- Vestby
- Største eiere (2025)
Regnskap og nøkkeltall
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 284 | 2 430 |
| Driftsresultat | 1 005 | 1 484 |
| Resultat før skatt | 42 | 253 |
| Årsresultat | 33 | 197 |
| Sum eiendeler | 22 985 | 23 545 |
| Egenkapital | 88 | 55 |
| Gjeld | 22 897 | 23 490 |
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
Konsernstruktur
Del av et konsern: Dentsolution AS eier 75 %.
Offisiell foretaksinformasjon
Utvikling og forvaltning av fast eiendom og alt som står naturlig i forbindelse med dette, herunder direkte og indirekte investering i foretak som driver slik virksomhet.
- Juridisk navn
- STORMÅSAN 12 AS
- Org.nr.
- 921 557 531
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 01.10.2018
- Registrert
- 16.10.2018
- Bransje
- Utleie av egen eller leid fast eiendom 68.200
- Daglig leder
- Jack Andre Reisæther Arntzen (f. 1977)
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Stormåsan 12, 1540 VestbyÅpne i kart
- Kommune
- Vestby
- Status
- Aktiv
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 284 | 2 430 | 2 417 | 2 430 | 2 251 | 1 841 | |
| Driftsresultat | 1 005 | 1 484 | 1 318 | 1 209 | 839 | 771 | −13 |
| EBITDA | 1 735 | 1 361 | 1 321 | ||||
| Resultat før skatt | 42 | 253 | 89 | 159 | 65 | −42 | −486 |
| Årsresultat | 33 | 197 | 69 | 227 | −52 | −33 | −378 |
| Sum eiendeler | 22 985 | 23 545 | 24 252 | 24 762 | 25 578 | 25 615 | 22 864 |
| Egenkapital | 88 | 55 | −142 | −212 | −438 | −386 | −353 |
| Gjeld | 22 897 | 23 490 | 24 394 | 24 973 | 26 016 | 26 001 | 23 218 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 284 | 2 430 |
| Sum driftskostnader | 1 279 | 945 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | 1 005 | 1 484 |
| Finansinntekter | 126 | 106 |
| Finanskostnader | 1 088 | 1 337 |
| Netto finans | −963 | −1 232 |
| Resultat før skatt | 42 | 253 |
| Årsresultat | 33 | 197 |
Nøkkeltall
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 44 % | 61,1 % | 54,5 % |
| Egenkapitalandel | 0,4 % | 0,2 % | −0,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 5,83 | 6,9 | 5,04 |
| Totalkapitalrentabilitet | 4,9 % | 6,7 % | 5,6 % |
Roller
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Jack Andre Reisæther Arntzen | 1977 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Jack Andre Reisæther Arntzen | 1977 |
| Styremedlem | Jack-Erling Reisæther | 1952 |
| Styremedlem | Dag Kenneth Arntzen | 1973 |
| Styremedlem | Anne Reisæther | 1958 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Revisor | Moltzau Revisjon AS |
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Dentsolution AS | 75 | |
| Dag Kenneth Arntzen (født 1973) | 25 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
- Forretningsadresse
- Stormåsan 12, 1540 Vestby
- Sted
- Vestby
Historikk
- 2026
Nytt årsregnskap
2024 → 2025
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2023
Godkjente årsregnskap
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Endring av revisor
Endring av styre
Manglende roller
Godkjente årsregnskap
- 2020
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
Endring av forretningsadresse