Han Invest AS
Org.nr. 921 471 947AksjeselskapIT-konsulenter og IT-driftKonsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemerAktiv
Rolfsbuktalléen 4B, 1364 Fornebu
Han Invest AS er et aksjeselskap i Fornebu i Bærum, stiftet 4. september 2018. Selskapet driver med konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer. Daglig leder er Wenqi Zhang, og styrets leder er Wenqi Zhang.
Fakta om Han Invest AS
- Daglig leder
- Wenqi Zhang (f. 1979)
- Styreleder
- Wenqi Zhang (f. 1979)
- Stiftet
- Kommune
- Bærum
- Største eiere (2025)
- Wenqi Zhang100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning18 000 kr−0,7 % mot 2024
Driftsresultat−826 706 kr+53 % mot 2024
Årsresultat−1,5 mill. kr+25,2 % mot 2024
Egenkapital−3,5 mill. kr−72,8 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 18 | 18 |
| Driftsresultat | −827 | −1 757 |
| Resultat før skatt | −1 472 | −1 969 |
| Årsresultat | −1 472 | −1 969 |
| Sum eiendeler | 711 | 2 046 |
| Egenkapital | −3 493 | −2 021 |
| Gjeld | 4 204 | 4 068 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
- Endring av forretningsadresse
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −3,5 mill. kr
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Salg, konsulenttjenester, IKT leveranser og investeringer.
- Juridisk navn
- HAN INVEST AS
- Org.nr.
- 921 471 947
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 04.09.2018
- Registrert
- 28.09.2018
- Bransje
- Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer 62.200
- Daglig leder
- Wenqi Zhang (f. 1979)
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Rolfsbuktalléen 4B, 1364 FornebuÅpne i kart
- Kommune
- Bærum
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 18 | 18 | 67 | 27 | 65 | 550 | ||
| Driftsresultat | −827 | −1 757 | 28 | −5 | −3 | 154 | −19 | 0 |
| Resultat før skatt | −1 472 | −1 969 | −103 | −53 | −16 | 134 | −18 | −1 |
| Årsresultat | −1 472 | −1 969 | −103 | −53 | −16 | 105 | −14 | −1 |
| Sum eiendeler | 711 | 2 046 | 3 778 | 2 840 | 2 743 | 2 389 | 1 957 | 890 |
| Egenkapital | −3 493 | −2 021 | −58 | 45 | 98 | 114 | 10 | 24 |
| Gjeld | 4 204 | 4 068 | 3 836 | 2 794 | 2 645 | 2 274 | 1 947 | 866 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler711 004 kr
Anleggsmidler77 %549 563 kr
Omløpsmidler23 %161 441 kr
Egenkapital og gjeld711 004 kr
Innskutt egenkapital4 %30 000 kr
Opptjent egenkapital−496 %−3,5 mill. kr
Kortsiktig gjeld591 %4,2 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 18 | 18 |
| Sum driftskostnader | 845 | 1 775 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −827 | −1 757 |
| Finansinntekter | 75 | 0 |
| Finanskostnader | 720 | 212 |
| Netto finans | −645 | −212 |
| Resultat før skatt | −1 472 | −1 969 |
| Årsresultat | −1 472 | −1 969 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −4 592,8 % | −9 698,4 % | 42 % |
| Egenkapitalandel | −491,3 % | −98,8 % | −1,5 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,04 | 0,12 | 0,57 |
| Totalkapitalrentabilitet | −54,5 % | −60,3 % | 0,9 % |
Roller
Nå · 3
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Wenqi Zhang | 1979 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Wenqi Zhang | 1979 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Azets Insight AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Wenqi Zhang (født 1979) | 30 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
14 hendelser siden 2018
- 2026
Nytt årsregnskap
2024 → 2025
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2023
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Godkjente årsregnskap
Godkjente årsregnskap
- 2020
Endring av forretningsadresse
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2019
Godkjente årsregnskap
- 2018
Registrert i Enhetsregisteret
Lignende bedrifter
IT-konsulenter og IT-drift i Bærum, nærmest i omsetning
Wang Sethov AS16 160 kromsetning 2025ASHatfactory AS16 000 kromsetning 2025ASMountain Music AS20 519 kromsetning 2025ASAlmerinden AS15 000 kromsetning 2025ASSebero AS14 400 kromsetning 2025ASPeak Digital AS22 000 kromsetning 2025ASFagervik Invest AS22 635 kromsetning 2025ASIsin Insight AS12 763 kromsetning 2025AS
IT-konsulenter og IT-drift i BærumAlle selskaper i Bærum