Stensrudvegen 5 B AS
Aktiv- Org.nr.921 311 818
- Aksjeselskap
- Utleie av fast eiendom
- Stange
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Del av PB Invest Hamar AS
Stensrudvegen 5 B AS er et aksjeselskap i Ottestad i Stange, stiftet 14. august 2018. Selskapet driver med utleie av egen eller leid fast eiendom. Daglig leder er Paal Bøhle, og styrets leder er Paal Bøhle.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2018–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
- Nytt årsregnskap · 2020 → 2021
Lignende bedrifter
Utleie av fast eiendom i Stange, nærmest i omsetning
- Heggedalsvegen 2 ASUtleie av fast eiendom · Stange600 000 kromsetning 2025
- H C Andersen Bygg og Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Stange663 354 kromsetning 2025
- Tangen Aldersboliger og - Hjem StiUtleie av fast eiendom · Tangen, Stange668 656 kromsetning 2025
- Nøkleby Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Stange675 200 kromsetning 2025
- Glitre Hytteutleie ASUtleie av fast eiendom · Stange676 546 kromsetning 2025
- M5 Invest ASUtleie av fast eiendom · Ottestad, Stange676 920 kromsetning 2025
- KB Elektro Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Ottestad, Stange677 152 kromsetning 2025
- Sagen ASUtleie av fast eiendom · Stange518 076 kromsetning 2025
Omsetning 2018–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 622 | 613 | 573 | 560 | 409 | 298 | |
| 196 | 241 | 259 | 281 | 125 | 37 | |
| EBITDA | 440 | 284 | 196 | |||
| Resultat før skatt | 95 | 125 | 165 | 230 | 67 | −23 |
| 74 | 97 | 129 | 179 | 52 | −18 | |
| 0 | 0 | |||||
| Balanse | ||||||
| 2 167 | 2 343 | 2 552 | 2 718 | 3 011 | 3 123 | |
| 554 | 480 | 383 | 254 | 74 | 22 | |
| 1 613 | 1 864 | 2 169 | 2 464 | 2 937 | 3 101 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 31,5 % | 39,4 % | 45,3 % | 50,2 % | 30,6 % | 12,4 % |
| Egenkapitalandel | 25,6 % | 20,5 % | 15 % | 9,4 % | 2,5 % | 0,7 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,61 | 0,81 | 1,27 | 1,52 | 4,48 | 7,95 |
| Totalkapitalrentabilitet | 8,7 % | 9,9 % | 9,9 % | 9,8 % | 4,1 % | 1,2 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler2,2 mill. kr
Anleggsmidler98 %2,1 mill. kr
Omløpsmidler2 %53 828 kr
Egenkapital og gjeld2,2 mill. kr
Innskutt egenkapital5 %114 271 kr
Opptjent egenkapital20 %439 396 kr
Langsiktig gjeld70 %1,5 mill. kr
Kortsiktig gjeld4 %88 165 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 622 | 613 |
| Sum driftskostnader | 426 | 372 |
| Driftsresultat | 196 | 241 |
| Finansinntekter | 1 | 1 |
| Finanskostnader | 102 | 118 |
| Netto finans | −101 | −117 |
| Resultat før skatt | 95 | 125 |
| Årsresultat | 74 | 97 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Paal Bøhle | 1972 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Paal Bøhle | 1972 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Frisikt Øst AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| PB Invest Hamar AS | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetStensrudvegen 5 B AS921 311 818
- Forretningsadresse
- Mjøslivegen 14, 2312 Ottestad
Underenheter1
- Sted
- Ottestad
Historikk
14 hendelser siden 2018
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Ny adresse
Brattrenna 3, 2318 HAMAR → Mjøslivegen 14, 2312 OTTESTAD
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Kommune 0403 Hamar → 3403 Hamar
Hele kunngjøringen
- 2019
Ny adresse
Furubergvegen 158, 2316 HAMAR → Brattrenna 3, 2318 HAMAR
Hele kunngjøringen