Sandnes Hud og Laserklinikk AS
Aktiv- Org.nr.921 205 082
- Aksjeselskap
- Skjønnhetspleie og spa
- Sandnes
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
- Del av Pars Invest AS
Sandnes Hud og Laserklinikk AS er et aksjeselskap i Sandnes, stiftet 3. juli 2018. Selskapet driver med skjønnhetspleie. Daglig leder er Romina Zadehkabir, og styrets leder er Romina Zadehkabir.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2018–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025 · Omsetningen økte 2 732 370 kr → 3 347 313 kr
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Nye vedtekter · Endring av vedtektsdato
- Endring av foretaksnavn · Sandnes Hudklinikk AS → Sandnes Hud og Laserklinikk AS
Lignende bedrifter
Skjønnhetspleie og spa i Sandnes, nærmest i omsetning
- AS Beauty By DB SandnesSkjønnhetspleie og spa · Sandnes3,3 mill. kromsetning 2025
- Somi Klinikken ASSkjønnhetspleie og spa · Sandnes3,7 mill. kromsetning 2025
- Hair & There Invest ASSkjønnhetspleie og spa · Sandnes3,8 mill. kromsetning 2025
- X Fit Stavanger ASSkjønnhetspleie og spa · Sandnes2,4 mill. kromsetning 2025
- Luna Klinikk ASSkjønnhetspleie og spa · Sandnes2 mill. kromsetning 2025
- Trimteateret ASSkjønnhetspleie og spa · Sandnes2 mill. kromsetning 2025
- Form Team ASSkjønnhetspleie og spa · Sandnes4,9 mill. kromsetning 2025
- Artvision ASSkjønnhetspleie og spa · Sandnes1,6 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2018–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 3 347 | 2 732 | 2 687 | 2 558 | 2 850 | 2 706 | |
| 150 | 3 | −361 | −209 | 580 | 833 | |
| EBITDA | −77 | 637 | 864 | |||
| Resultat før skatt | 152 | 4 | −358 | −208 | 582 | 833 |
| 148 | 37 | −350 | −162 | 454 | 665 | |
| Balanse | ||||||
| 2 296 | 1 519 | 1 333 | 1 729 | 1 721 | 1 240 | |
| 991 | 843 | 689 | 1 011 | 1 082 | 628 | |
| 1 305 | 676 | 644 | 719 | 640 | 612 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 4,5 % | 0,1 % | −13,4 % | −8,2 % | 20,4 % | 30,8 % |
| Egenkapitalandel | 43,2 % | 55,5 % | 51,7 % | 58,5 % | 62,9 % | 50,7 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,5 | 3,47 | 2,7 | 2,97 | 3,59 | 3,75 |
| Totalkapitalrentabilitet | 8 % | 0,3 % | −23,3 % | −12,1 % | 39,3 % | 95,1 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler2,3 mill. kr
Anleggsmidler36 %828 962 kr
Omløpsmidler64 %1,5 mill. kr
Egenkapital og gjeld2,3 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %30 000 kr
Opptjent egenkapital42 %960 855 kr
Kortsiktig gjeld42 %975 420 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 3 347 | 2 732 |
| Sum driftskostnader | 3 198 | 2 730 |
| Lønnskostnader | 1 272 | 823 |
| Driftsresultat | 150 | 3 |
| Finansinntekter | 3 | 1 |
| Finanskostnader | 1 | 0 |
| Netto finans | 2 | 1 |
| Resultat før skatt | 152 | 4 |
| Årsresultat | 148 | 37 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Romina Zadehkabir | 1975 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Romina Zadehkabir | 1975 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Haslestad Regnskap AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Pars Invest AS | 1 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Konsernstruktur
- Pars Invest AS
- 100 %Sandnes Hud og Laserklinikk AS
Enheter
HovedenhetSandnes Hud og Laserklinikk AS921 205 082
- Forretningsadresse
- Luramyrveien 40, 4313 Sandnes
Underenheter1
- Sted
- Sandnes
- Ansatte
- Under 5
Historikk
12 hendelser siden 2018
- 2026
Nytt årsregnskap
2024 → 2025 · Omsetningen økte 2 732 370 kr → 3 347 313 kr
Hele kunngjøringen
- 2025
- 2024
- 2023
Endring av foretaksnavn
Sandnes Hudklinikk AS → Sandnes Hud og Laserklinikk AS
Hele kunngjøringen
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 1102 Sandnes → 1108 Sandnes
Hele kunngjøringen