Siv.Ark Einar Myraker Mnal Npa AS
Teknologiveien 1, 4846 Arendal
Siv.Ark Einar Myraker Mnal Npa AS er et aksjeselskap i Arendal, stiftet 1. juni 2018. Selskapet driver med arkitektvirksomhet. Daglig leder er Einar Myraker, og styrets leder er Einar Myraker.
Fakta om Siv.Ark Einar Myraker Mnal Npa AS
- Daglig leder
- Einar Myraker (f. 1945)
- Styreleder
- Einar Myraker (f. 1945)
- Stiftet
- Bransje
- Arkitekter i Arendal
- Kommune
- Arendal
- Største eiere (2025)
- Einar Myraker100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning600 826 kr+23,3 % mot 2024
Driftsresultat−65 039 kr−208 % mot 2024
Årsresultat−65 449 kr−211 % mot 2024
Egenkapital399 255 kr−14,1 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 601 | 487 |
| Driftsresultat | −65 | 60 |
| Resultat før skatt | −65 | 59 |
| Årsresultat | −65 | 59 |
| Sum eiendeler | 499 | 617 |
| Egenkapital | 399 | 465 |
| Gjeld | 99 | 153 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Omsetningen økte · 487 170 kr → 600 826 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Arkitektvirksomhet, og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskaper og lignende virksomheter, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
- Juridisk navn
- SIV.ARK EINAR MYRAKER MNAL NPA AS
- Org.nr.
- 921 140 614
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 01.06.2018
- Registrert
- 10.07.2018
- Bransje
- Arkitektvirksomhet 71.110
- Daglig leder
- Einar Myraker (f. 1945)
- Aksjekapital
- 200 000 kr
- Forretningsadresse
- Teknologiveien 1, 4846 ArendalÅpne i kart
- Kommune
- Arendal
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 601 | 487 | 960 | 874 | 1 373 | 629 | 1 089 | 1 274 |
| Driftsresultat | −65 | 60 | 552 | 283 | 815 | 61 | 914 | 867 |
| EBITDA | 290 | 822 | ||||||
| Resultat før skatt | −65 | 59 | 587 | 283 | 815 | 62 | 2 040 | 865 |
| Årsresultat | −65 | 59 | 440 | −20 | 1 084 | 66 | 1 751 | 665 |
| Sum eiendeler | 499 | 617 | 1 615 | 1 248 | 4 316 | 3 217 | 3 886 | 3 242 |
| Egenkapital | 399 | 465 | 406 | 366 | 786 | 2 582 | 2 616 | 865 |
| Gjeld | 99 | 153 | 1 210 | 882 | 3 530 | 635 | 1 270 | 2 378 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler498 670 kr
Anleggsmidler0 %0 kr
Omløpsmidler100 %498 670 kr
Egenkapital og gjeld498 670 kr
Innskutt egenkapital40 %200 000 kr
Opptjent egenkapital40 %199 255 kr
Kortsiktig gjeld20 %99 414 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 601 | 487 |
| Sum driftskostnader | 666 | 427 |
| Lønnskostnader | 0 | −10 |
| Driftsresultat | −65 | 60 |
| Finansinntekter | 1 | 0 |
| Finanskostnader | 1 | 2 |
| Netto finans | 0 | −2 |
| Resultat før skatt | −65 | 59 |
| Årsresultat | −65 | 59 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −10,8 % | 12,4 % | 57,5 % |
| Egenkapitalandel | 80,1 % | 75,3 % | 25,1 % |
| Likviditetsgrad 1 | 5,02 | 4,05 | 1,34 |
| Totalkapitalrentabilitet | −11,5 % | 5,4 % | 41,1 % |
Roller
Nå · 3
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Einar Myraker | 1945 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Einar Myraker | 1945 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Arendal Regnskapsrådgivning AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Einar Myraker (født 1945) | 200 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetSiv.Ark Einar Myraker Mnal Npa AS921 140 614
- Forretningsadresse
- Teknologiveien 1, 4846 Arendal
Underenheter1
- Sted
- Arendal
Historikk
12 hendelser siden 2018
- 2026
Omsetningen økte
487 170 kr → 600 826 kr
Nytt årsregnskap
2024 → 2025
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
- 2023
Godkjente årsregnskap
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Godkjente årsregnskap
- 2020
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2019
Godkjente årsregnskap
- 2018
Registrert i Enhetsregisteret
Lignende bedrifter
Arkitekter i Arendal, nærmest i omsetning
Saxe AS970 943 kromsetning 2025ASSmia Arkitektstudio AS1,1 mill. kromsetning 2025ASAi+ Arkitekter AS112 275 kromsetning 2025ASBae Landskap AS32 599 kromsetning 2025ASSivilarkitekt Kristian Asdal AS11 864 kromsetning 2025ASFuruhaug 382 AS0 kromsetning 2025ASArendal Takst & Prosjektering AS0 kromsetning 2025ASTyholmen Arkitektkontor AS1,2 mill. kromsetning 2025AS
Arkitekter i ArendalAlle selskaper i Arendal