Signaturklinikken Strømmen AS
Signaturklinikken Strømmen AS er et aksjeselskap i Strømmen i Lillestrøm, stiftet 18. juni 2018. Selskapet driver med aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad og har 13 ansatte. Daglig leder er Marianne Hverven, og styrets leder er Marianne Hverven.
Fakta om Signaturklinikken Strømmen AS
- Daglig leder
- Marianne Hverven (f. 1978)
- Styreleder
- Marianne Hverven (f. 1978)
- Stiftet
- Kommune
- Lillestrøm
- Største eiere (2025)
Regnskap og nøkkeltall
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 13 562 | 12 795 |
| Driftsresultat | 710 | 139 |
| Resultat før skatt | 592 | 0 |
| Årsresultat | 553 | 0 |
| Sum eiendeler | 4 200 | 3 644 |
| Egenkapital | 1 224 | 807 |
| Gjeld | 2 976 | 2 838 |
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
- Flere ansatte · 12 → 13
Konsernstruktur
Del av et konsern: Signaturklinikken Holding AS eier 100 %.
Offisiell foretaksinformasjon
Tilby tjenester, butikkhandel, engroshandel, kurs og utleie innen kosmetisk medisin, velvære, hudpleie, interiør/designartikler og andre produkter i sammenheng med dette og dertil tilhørende virksomhet.
- Juridisk navn
- SIGNATURKLINIKKEN STRØMMEN AS
- Org.nr.
- 921 117 183
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 18.06.2018
- Registrert
- 04.07.2018
- Bransje
- Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad 96.230
- Daglig leder
- Marianne Hverven (f. 1978)
- Ansatte
- 13
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Støperiveien 5, 2010 StrømmenÅpne i kart
- Kommune
- Lillestrøm
- Nettsted
- signaturklinikken.no
- Status
- Aktiv
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 13 562 | 12 795 | 13 028 | 13 826 | 12 272 | 10 235 | 7 580 | 1 657 |
| Driftsresultat | 710 | 139 | −327 | 640 | 1 477 | 1 048 | 619 | −19 |
| EBITDA | 787 | 1 624 | 1 187 | 758 | 22 | |||
| Resultat før skatt | 592 | 0 | −451 | 501 | 1 390 | 980 | 587 | −60 |
| Årsresultat | 553 | 0 | −451 | 368 | 1 064 | 764 | 458 | −45 |
| Sum eiendeler | 4 200 | 3 644 | 3 327 | 4 118 | 4 544 | 3 332 | 3 139 | 2 116 |
| Egenkapital | 1 224 | 807 | 807 | 1 258 | 1 091 | 827 | 563 | 106 |
| Gjeld | 2 976 | 2 838 | 2 520 | 2 859 | 3 454 | 2 505 | 2 575 | 2 011 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 13 562 | 12 795 |
| Sum driftskostnader | 12 851 | 12 656 |
| Lønnskostnader | 5 049 | 4 716 |
| Driftsresultat | 710 | 139 |
| Finansinntekter | 6 | |
| Finanskostnader | 146 | |
| Netto finans | −119 | −140 |
| Resultat før skatt | 592 | 0 |
| Årsresultat | 553 | 0 |
Nøkkeltall
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 5,2 % | 1,1 % | −2,5 % |
| Egenkapitalandel | 29,1 % | 22,1 % | 24,3 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,41 | 1,28 | 1,31 |
| Totalkapitalrentabilitet | 15,1 % | 4,2 % | −8,8 % |
Roller
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Marianne Hverven | 1978 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Marianne Hverven | 1978 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Revisor | Henka Revisjon AS | |
| Regnskapsfører | Sparebank 1 Regnskapshuset Nord-Norge AS |
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Signaturklinikken Holding AS | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Konsernstruktur
- Signaturklinikken Holding AS
- 100 %Signaturklinikken Strømmen AS
Enheter
- Forretningsadresse
- Støperiveien 5, 2010 Strømmen
- Sted
- Strømmen
- Ansatte
- 13
Historikk
- 2026
Nytt årsregnskap
2024 → 2025
Godkjente årsregnskap
Godkjente årsregnskap
Flere ansatte
12 → 13
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2023
Endring av revisor
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Godkjente årsregnskap
- 2020
Nye vedtekter
Endring av vedtektsdato
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2019
Godkjente årsregnskap