HR Malerservice AS
Leil. 703, Regnbueveien 2C, 0664 Oslo
HR Malerservice AS er et aksjeselskap i Oslo, stiftet 14. juni 2018. Selskapet driver med maler- og glassarbeid. Daglig leder er Rune Persvang, og styrets leder er Rune Persvang.
Fakta om HR Malerservice AS
- Daglig leder
- Rune Persvang (f. 1969)
- Styreleder
- Rune Persvang (f. 1969)
- Stiftet
- Kommune
- Oslo
- Største eiere (2025)
- Rune Persvang50 %
- Heid Iren Hamansen40 %
- Adrian Hamansen Persvang10 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning1,9 mill. kr−17,7 % mot 2024
Driftsresultat−248 257 kr−202 % mot 2024
Årsresultat−250 119 kr−232 % mot 2024
Egenkapital12 876 kr−95,1 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 861 | 2 261 |
| Driftsresultat | −248 | 243 |
| Resultat før skatt | −251 | 242 |
| Årsresultat | −250 | 189 |
| Sum eiendeler | 267 | 270 |
| Egenkapital | 13 | 263 |
| Gjeld | 254 | 7 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Omsetningen falt · 2 260 700 kr → 1 861 230 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 17,7 % i 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Å utføre malerarbeider, samt annet som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
- Juridisk navn
- HR MALERSERVICE AS
- Org.nr.
- 921 089 899
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 14.06.2018
- Registrert
- 29.06.2018
- Bransje
- Maler- og glassarbeid 43.340
- Daglig leder
- Rune Persvang (f. 1969)
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Leil. 703, Regnbueveien 2C, 0664 OsloÅpne i kart
- Kommune
- Oslo
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 861 | 2 261 | 1 667 | 1 270 | 1 071 | 1 331 | 960 | 323 |
| Driftsresultat | −248 | 243 | 27 | −26 | 77 | −8 | 100 | −98 |
| EBITDA | −21 | 82 | −5 | |||||
| Resultat før skatt | −251 | 242 | 25 | −28 | 74 | −9 | 98 | −98 |
| Årsresultat | −250 | 189 | 25 | −28 | 61 | −9 | 98 | −98 |
| Sum eiendeler | 267 | 270 | 296 | 358 | 284 | 219 | 141 | 208 |
| Egenkapital | 13 | 263 | 74 | 49 | 77 | 16 | 25 | −74 |
| Gjeld | 254 | 7 | 223 | 309 | 207 | 203 | 117 | 282 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler266 705 kr
Anleggsmidler34 %90 857 kr
Omløpsmidler66 %175 847 kr
Egenkapital og gjeld266 705 kr
Innskutt egenkapital11 %30 000 kr
Opptjent egenkapital−6 %−17 124 kr
Kortsiktig gjeld95 %253 829 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 861 | 2 261 |
| Sum driftskostnader | 2 109 | 2 017 |
| Lønnskostnader | 487 | 546 |
| Driftsresultat | −248 | 243 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 3 | 1 |
| Netto finans | −2 | −1 |
| Resultat før skatt | −251 | 242 |
| Årsresultat | −250 | 189 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −13,3 % | 10,8 % | 1,6 % |
| Egenkapitalandel | 4,8 % | 97,6 % | 24,9 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,69 | 38,42 | 1,17 |
| Totalkapitalrentabilitet | −92,6 % | 86 % | 8,2 % |
Roller
Nå · 3
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Rune Persvang | 1969 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Rune Persvang | 1969 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Sigma Regnskap AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Rune Persvang (født 1969) | 15 | |
| Heid Iren Hamansen (født 1967) | 12 | |
| Adrian Hamansen Persvang (født 1999) | 3 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetHR Malerservice AS921 089 899
- Forretningsadresse
- Leil. 703, Regnbueveien 2C, 0664 Oslo
Underenheter1
- Sted
- Oslo
Historikk
12 hendelser siden 2018
- 2026
Omsetningen falt
2 260 700 kr → 1 861 230 kr
Nytt årsregnskap
2024 → 2025
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
- 2023
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Godkjente årsregnskap
- 2020
Endring av forretningsadresse
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2019
Godkjente årsregnskap
- 2018
Registrert i Enhetsregisteret
Lignende bedrifter
Malere og glassmestere i Oslo, nærmest i omsetning
Cej Entreprenør AS1,9 mill. kromsetning 2025ASDF Bygg og Eiendom AS1,9 mill. kromsetning 2025ASMalermester Emilia Næsvik AS1,8 mill. kromsetning 2025ASMarius Bygg Service AS1,8 mill. kromsetning 2025ASOslo Malerfirma AS1,9 mill. kromsetning 2025ASPersonlig Maler AS1,8 mill. kromsetning 2025ASFarge og Malerservice AS1,8 mill. kromsetning 20258ansatteASMaler Delius AS1,8 mill. kromsetning 20255ansatteAS
Malere og glassmestere i OsloAlle selskaper i Oslo