Heidi Myrmæl Holding AS
Aktiv- Org.nr.920 123 856
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Nittedal
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Heidi Myrmæl Holding AS er et aksjeselskap i Nittedal, stiftet 18. oktober 2017. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Styrets leder er Heidi Myrmæl.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2017–2025
Siste hendelser
- Endring av revisor · Ny revisor: PKF Norge AS
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3031 Nittedal → 3232 Nittedal
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Nittedal, nærmest i omsetning
- Bungy ASHolding- og investeringsselskaper · Nittedal0 kromsetning 2025
- Fearnley Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Hakadal, Nittedal0 kromsetning 2025
- Cobos Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Hakadal, Nittedal0 kromsetning 2025
- BS Fiber Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Nittedal0 kromsetning 2025
- Fountainblue ASHolding- og investeringsselskaper · Nittedal0 kromsetning 2025
- Jeeks ASHolding- og investeringsselskaper · Slattum, Nittedal0 kromsetning 2025
- KFP Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Hagan, Nittedal0 kromsetning 2025
- Langsua ASHolding- og investeringsselskaper · Hagan, Nittedal0 kromsetning 2025
Omsetning 2017–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 0 | 0 | 0 | ||||
| −9 | −9 | −7 | −6 | −5 | −5 | |
| Resultat før skatt | 164 | 328 | 488 | 251 | 490 | 573 |
| 163 | 326 | 486 | 250 | 488 | 570 | |
| 0 | 0 | 0 | ||||
| Balanse | ||||||
| 1 536 | 1 674 | 1 797 | 1 530 | 1 781 | 1 844 | |
| 1 385 | 1 372 | 1 346 | 1 309 | 1 279 | 1 291 | |
| 151 | 302 | 452 | 220 | 502 | 553 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Egenkapitalandel | 90,2 % | 82 % | 74,9 % | 85,6 % | 71,8 % | 70 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,18 | 1,55 | 1,31 | 1,46 | 1,14 | 1,29 |
| Totalkapitalrentabilitet | 10,3 % | 18,9 % | 29,3 % | 15,2 % | 27 % | 28,5 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler1,5 mill. kr
Anleggsmidler79 %1,2 mill. kr
Omløpsmidler21 %328 633 kr
Egenkapital og gjeld1,5 mill. kr
Innskutt egenkapital2 %37 505 kr
Opptjent egenkapital88 %1,3 mill. kr
Kortsiktig gjeld10 %150 901 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 9 | 9 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −9 | −9 |
| Finansinntekter | 173 | 337 |
| Finanskostnader | 1 | 0 |
| Netto finans | 173 | 337 |
| Resultat før skatt | 164 | 328 |
| Årsresultat | 163 | 326 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Heidi Myrmæl | 1971 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | PKF Revisjon AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Heidi Myrmæl (født 1971) | 33 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
16 hendelser siden 2017
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3031 Nittedal → 3232 Nittedal
Hele kunngjøringen
- 2023
Endring av forretningsadresse
Hauger terrasse 7, 1480 Slattum → Myrveien 44B, 1482 Nittedal
Hele kunngjøringen
- 2022
- 2021
- 2020