Terje Vang Holding AS
Org.nr. 919 880 368AksjeselskapHolding- og investeringsselskaperAndre egeninvesteringsselskaperAktiv
Utøyvegen 410, 7670 Inderøy
Terje Vang Holding AS er et aksjeselskap i Inderøy, stiftet 20. oktober 2017. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Daglig leder er Terje Vang, og styrets leder er Terje Vang.
Fakta om Terje Vang Holding AS
- Daglig leder
- Terje Vang (f. 1976)
- Styreleder
- Terje Vang (f. 1976)
- Stiftet
- Kommune
- Inderøy
- Største eiere (2025)
- Terje Vang100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning0 kr0 kr mot 2024
Driftsresultat−37 304 kr+31,1 % mot 2024
Årsresultat5,7 mill. kr+95,1 % mot 2024
Egenkapital15 mill. kr+31,8 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −37 | −54 |
| Resultat før skatt | 5 722 | 2 953 |
| Årsresultat | 5 690 | 2 916 |
| Sum eiendeler | 16 358 | 11 672 |
| Egenkapital | 15 310 | 11 620 |
| Gjeld | 1 049 | 52 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Forvalte aksjer og andre former for investeringer i andre selskaper, det være seg aksjer, andeler og også fast eiendom for salg/utleie. Konsulenttjenester.
- Juridisk navn
- TERJE VANG HOLDING AS
- Org.nr.
- 919 880 368
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 20.10.2017
- Registrert
- 09.11.2017
- Bransje
- Andre egeninvesteringsselskaper 64.323
- Daglig leder
- Terje Vang (f. 1976)
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Utøyvegen 410, 7670 InderøyÅpne i kart
- Kommune
- Inderøy
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −37 | −54 | −60 | −47 | −14 | −12 | −8 | −14 | −1 |
| EBITDA | −1 | ||||||||
| Resultat før skatt | 5 722 | 2 953 | 1 058 | −99 | 2 084 | 2 512 | 2 602 | 1 786 | 1 949 |
| Årsresultat | 5 690 | 2 916 | 1 052 | −93 | 2 076 | 2 495 | 2 585 | 1 778 | 1 938 |
| Sum eiendeler | 16 358 | 11 672 | 9 516 | 9 464 | 10 575 | 8 504 | 6 454 | 4 660 | 4 273 |
| Egenkapital | 15 310 | 11 620 | 9 004 | 8 452 | 9 545 | 8 469 | 5 974 | 3 840 | 2 862 |
| Gjeld | 1 049 | 52 | 513 | 1 012 | 1 030 | 36 | 480 | 820 | 1 411 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler16 mill. kr
Anleggsmidler14 %2,3 mill. kr
Omløpsmidler86 %14 mill. kr
Egenkapital og gjeld16 mill. kr
Innskutt egenkapital14 %2,3 mill. kr
Opptjent egenkapital79 %13 mill. kr
Kortsiktig gjeld6 %1 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 37 | 54 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −37 | −54 |
| Finansinntekter | 5 771 | 3 637 |
| Finanskostnader | 11 | 629 |
| Netto finans | 5 759 | 3 008 |
| Resultat før skatt | 5 722 | 2 953 |
| Årsresultat | 5 690 | 2 916 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 93,6 % | 99,6 % | 94,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 13,81 | 240,41 | 14,27 |
| Totalkapitalrentabilitet | 40,9 % | 33,8 % | 11,3 % |
Roller
Nå · 4
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Terje Vang | 1976 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Terje Vang | 1976 |
| Styremedlem | Kjetil Vang | 1978 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Sparebank 1 Regnskapshuset SMN AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Terje Vang (født 1976) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
11 hendelser siden 2017
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018
Endring av forretningsadresse
Kommune 1756 inderøy → 5053 inderøy
Hele kunngjøringen
- 2017
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Inderøy, nærmest i omsetning
Made By Friends0 kromsetning 2025ASKristian Breivik Holding AS0 kromsetning 2025ASOvfa AS0 kromsetning 2025ASIvaro Holding AS0 kromsetning 2025ASFava AS0 kromsetning 2025ASPer Madsen AS0 kromsetning 2025ASJci AS2,2 mill. kromsetning 2025AS
Holding- og investeringsselskaper i InderøyAlle selskaper i Inderøy