Maluns AS
Aktiv- Org.nr.919 710 381
- Aksjeselskap
- Restauranter og kafeer
- Ulstein
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- 9 ansatte
Maluns AS er et aksjeselskap i Ulsteinvik i Ulstein, stiftet 2. september 2017. Selskapet driver med drift av restauranter og har 9 ansatte. Daglig leder er Stephan Frei, og styrets leder er Stephan Frei.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2017–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Flere ansatte · 8 → 10
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024 · Omsetningen økte 3 100 651 kr → 3 668 769 kr
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
Lignende bedrifter
Restauranter og kafeer i Ulstein, nærmest i omsetning
- Verona Ulsteinvik ASRestauranter og kafeer · Ulsteinvik, Ulstein4,8 mill. kromsetning 2025
- O.M. Chinese Import And Trading Company ASRestauranter og kafeer · Haddal, Ulstein2,4 mill. kromsetning 2025
- George Aga ASRestauranter og kafeer · Ulsteinvik, Ulstein5,6 mill. kromsetning 2025
- Napoli-Pizzeria ASRestauranter og kafeer · Ulsteinvik, Ulstein5,7 mill. kromsetning 2025
- Cafe Nova ASRestauranter og kafeer · Ulsteinvik, Ulstein5,9 mill. kromsetning 2025
- Pro Ulsteinvik ASRestauranter og kafeer · Ulsteinvik, Ulstein6,7 mill. kromsetning 2025
- Lille Jamas ASRestauranter og kafeer · Ulsteinvik, Ulstein38 704 kromsetning 2025
- Centrumskiosken ASRestauranter og kafeer · Ulsteinvik, Ulstein8,1 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2017–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 3 805 | 3 669 | 3 101 | 2 691 | 2 996 | 3 070 | |
| 295 | 161 | 171 | 89 | 298 | 338 | |
| EBITDA | 191 | 397 | 437 | |||
| Resultat før skatt | 219 | 75 | 84 | 13 | 229 | 260 |
| 171 | 58 | 65 | 10 | 179 | 203 | |
| Balanse | ||||||
| 2 422 | 2 329 | 2 278 | 2 205 | 2 400 | 2 585 | |
| 1 103 | 933 | 875 | 810 | 800 | 621 | |
| 1 319 | 1 397 | 1 403 | 1 395 | 1 601 | 1 964 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 7,7 % | 4,4 % | 5,5 % | 3,3 % | 10 % | 11 % |
| Egenkapitalandel | 45,6 % | 40 % | 38,4 % | 36,7 % | 33,3 % | 24 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,26 | 0,98 | 0,86 | 0,64 | 0,8 | 0,63 |
| Totalkapitalrentabilitet | 12,4 % | 7 % | −0,2 % | 3,9 % | 12 % | 12,8 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler2,4 mill. kr
Anleggsmidler70 %1,7 mill. kr
Omløpsmidler30 %730 553 kr
Egenkapital og gjeld2,4 mill. kr
Innskutt egenkapital18 %434 430 kr
Opptjent egenkapital28 %668 787 kr
Kortsiktig gjeld24 %579 809 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 3 805 | 3 669 |
| Sum driftskostnader | 3 510 | 3 507 |
| Lønnskostnader | 2 035 | 2 022 |
| Driftsresultat | 295 | 161 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 76 | 87 |
| Netto finans | −75 | −87 |
| Resultat før skatt | 219 | 75 |
| Årsresultat | 171 | 58 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Stephan Frei | 1982 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Stephan Frei | 1982 | |
| Styremedlem | Anita Louise Muren | 1976 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Reknehuset AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Anita Louise Muren (født 1976) | 220 | |
| Stephan Frei (født 1982) | 220 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetMaluns AS919 710 381
- Forretningsadresse
- Sjøgata 72, 6065 Ulsteinvik
Underenheter1
- Sted
- Ulsteinvik
- Ansatte
- 9
Historikk
13 hendelser siden 2017
- 2026
Flere ansatte
8 → 10
- 2025
Nytt årsregnskap
2023 → 2024 · Omsetningen økte 3 100 651 kr → 3 668 769 kr
Hele kunngjøringen
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019