Parkveien Tannregulering AS
Parkveien 60, 0254 Oslo
Parkveien Tannregulering AS er et aksjeselskap i Oslo, stiftet 14. august 2017. Selskapet driver med tannlegetjenester. Daglig leder er Luis Manuel Montero Sanchez, og styrets leder er Luis Manuel Montero Sanchez.
Fakta om Parkveien Tannregulering AS
- Daglig leder
- Luis Manuel Montero Sanchez (f. 1978)
- Styreleder
- Luis Manuel Montero Sanchez (f. 1978)
- Stiftet
- Bransje
- Tannleger i Oslo
- Kommune
- Oslo
- Største eiere (2025)
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning8,3 mill. kr+5,5 % mot 2024
Driftsresultat683 821 kr−31,9 % mot 2024
Årsresultat372 783 kr−52,9 % mot 2024
Egenkapital2,9 mill. kr+14,5 % mot 2024
AnsatteUnder 5
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 8 285 | 7 855 |
| Driftsresultat | 684 | 1 004 |
| Resultat før skatt | 476 | 1 017 |
| Årsresultat | 373 | 792 |
| Sum eiendeler | 7 531 | 3 656 |
| Egenkapital | 2 948 | 2 575 |
| Gjeld | 4 582 | 1 081 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Kjeveortopedisk praksis og allmenn legepraksis samt alt som ellers faller naturlig inn under dette.
- Juridisk navn
- PARKVEIEN TANNREGULERING AS
- Org.nr.
- 919 511 656
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 14.08.2017
- Registrert
- 04.09.2017
- Bransje
- Tannlegetjenester 86.230
- Daglig leder
- Luis Manuel Montero Sanchez (f. 1978)
- Ansatte
- Under 5 ansatte
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Parkveien 60, 0254 OsloÅpne i kart
- Kommune
- Oslo
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 8 285 | 7 855 | 7 329 | 7 009 | 7 099 | 6 992 | 3 941 | 3 873 |
| Driftsresultat | 684 | 1 004 | 1 243 | 533 | 1 417 | 2 141 | 13 | 372 |
| EBITDA | 1 044 | 1 859 | 2 590 | 463 | 990 | |||
| Resultat før skatt | 476 | 1 017 | 1 244 | 526 | 1 424 | 2 122 | −83 | 258 |
| Årsresultat | 373 | 792 | 968 | 409 | 1 104 | 1 689 | −83 | 258 |
| Sum eiendeler | 7 531 | 3 656 | 2 999 | 3 427 | 2 849 | 2 757 | 3 365 | 3 293 |
| Egenkapital | 2 948 | 2 575 | 1 784 | 816 | 1 607 | 502 | −187 | −104 |
| Gjeld | 4 582 | 1 081 | 1 215 | 2 612 | 1 243 | 2 255 | 3 552 | 3 397 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler7,5 mill. kr
Anleggsmidler86 %6,5 mill. kr
Omløpsmidler14 %1,1 mill. kr
Egenkapital og gjeld7,5 mill. kr
Innskutt egenkapital0 %30 000 kr
Opptjent egenkapital39 %2,9 mill. kr
Langsiktig gjeld43 %3,2 mill. kr
Kortsiktig gjeld18 %1,4 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 8 285 | 7 855 |
| Sum driftskostnader | 7 601 | 6 850 |
| Lønnskostnader | 2 856 | 3 120 |
| Driftsresultat | 684 | 1 004 |
| Finansinntekter | 27 | 14 |
| Finanskostnader | 236 | 2 |
| Netto finans | −208 | 12 |
| Resultat før skatt | 476 | 1 017 |
| Årsresultat | 373 | 792 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 8,3 % | 12,8 % | 17 % |
| Egenkapitalandel | 39,2 % | 70,4 % | 59,5 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,78 | 2,58 | 1,73 |
| Totalkapitalrentabilitet | 12,7 % | 30,6 % | 39,1 % |
Roller
Nå · 5
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Luis Manuel Montero Sanchez | 1978 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Luis Manuel Montero Sanchez | 1978 |
| Styremedlem | Knut Inge Nymoen | 1969 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Revisor | Vekst Revisjon AS | |
| Regnskapsfører | Azets Insight AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Luis Manuel Montero Sanchez (født 1978) | 18 000 | |
| Knut Inge Nymoen (født 1969) | 12 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetParkveien Tannregulering AS919 511 656
- Forretningsadresse
- Parkveien 60, 0254 Oslo
Underenheter1
- Sted
- Oslo
Historikk
13 hendelser siden 2017
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Endring av formål
Formål: Kjeveortopedisk praksis og allmenn legepraksis samt alt som ellers faller naturlig inn under dette.
Hele kunngjøringen
- 2017
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Tannleger i Oslo, nærmest i omsetning
RS Odontologi Drift AS8,2 mill. kromsetning 20256ansatteASBogerud Tannhelseklinikk AS8,5 mill. kromsetning 202510ansatteASLambertseter Tannlegesenter AS8,5 mill. kromsetning 2025ASSkullerud Tannlegesenter AS8,1 mill. kromsetning 2025ASLambertseter Tannhelse AS8 mill. kromsetning 20255ansatteASStoro Storsenter Tannklinikk AS8,6 mill. kromsetning 202514ansatteASTannlege Oslo AS7,9 mill. kromsetning 2025ASKjeveortoped Tone Olsen Enger AS7,9 mill. kromsetning 2025AS
Tannleger i OsloAlle selskaper i Oslo