Malermester Garberg & Garli AS
Aktiv- Org.nr.919 445 920
- Aksjeselskap
- Malere og glassmestere
- Verdal
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- 8 ansatte
Malermester Garberg & Garli AS er et aksjeselskap i Verdal, stiftet 27. juli 2017. Selskapet driver med maler- og glassarbeid og har 8 ansatte. Daglig leder er Kent Stian Garberg, og styrets leder er Jon Åge Stene Garli.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2017–2025
Siste hendelser
- Flere ansatte · 6 → 8
- Omsetningen økte · 7 084 767 kr → 8 339 965 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Færre ansatte · 9 → 6
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
Lignende bedrifter
Malere og glassmestere i Verdal, nærmest i omsetning
- Malermestran ASMalere og glassmestere · Verdal8,9 mill. kromsetning 2025
- Enes og Olsen Eiendom ASMalere og glassmestere · Verdal2,5 mill. kromsetning 2025
- Ged ASMalere og glassmestere · Verdal1 mill. kromsetning 2025
- Joe S ASMalere og glassmestere · Vuku, Verdal885 251 kromsetning 2025
- Trøndelag Fasadevask ASMalere og glassmestere · Verdal866 629 kromsetning 2025
- E&o Holding ASMalere og glassmestere · Verdal63 650 kromsetning 2025
- E&o Invest ASMalere og glassmestere · Verdal0 kromsetning 2025
- Enes og Olsen Malerforretning ASMalere og glassmestere · Verdal34 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2017–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 8 340 | 7 085 | 7 220 | 7 352 | 9 036 | 5 977 | |
| 280 | 113 | −282 | −11 | 450 | 178 | |
| EBITDA | 297 | 671 | 267 | |||
| Resultat før skatt | 171 | 54 | −341 | −59 | 417 | 181 |
| 129 | 108 | −335 | −46 | 324 | 137 | |
| Balanse | ||||||
| 2 977 | 2 556 | 2 068 | 2 746 | 3 652 | 1 647 | |
| 754 | 626 | 518 | 853 | 898 | 575 | |
| 2 223 | 1 930 | 1 550 | 1 893 | 2 754 | 1 073 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 3,4 % | 1,6 % | −3,9 % | −0,2 % | 5 % | 3 % |
| Egenkapitalandel | 25,3 % | 24,5 % | 25 % | 31,1 % | 24,6 % | 34,9 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,62 | 1,6 | 1,58 | 1,78 | 1,55 | 1,38 |
| Totalkapitalrentabilitet | 10,1 % | 5,2 % | −11,7 % | −0,3 % | 17 % | 12,3 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler3 mill. kr
Anleggsmidler37 %1,1 mill. kr
Omløpsmidler63 %1,9 mill. kr
Egenkapital og gjeld3 mill. kr
Innskutt egenkapital5 %150 000 kr
Opptjent egenkapital20 %604 463 kr
Kortsiktig gjeld39 %1,2 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 8 340 | 7 085 |
| Sum driftskostnader | 8 060 | 6 972 |
| Lønnskostnader | 4 337 | 3 471 |
| Driftsresultat | 280 | 113 |
| Finansinntekter | 0 | 7 |
| Finanskostnader | 109 | 65 |
| Netto finans | −109 | −59 |
| Resultat før skatt | 171 | 54 |
| Årsresultat | 129 | 108 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Kent Stian Garberg | 1984 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Jon Åge Stene Garli | 1984 | |
| Styremedlem | Kent Stian Garberg | 1984 | |
| Varamedlem | Jannicke Pettersen Slørdahl | 1986 | |
| Varamedlem | Marthe Brueng | 1991 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Bdo AS | ||
| Regnskapsfører | Sparebank 1 Regnskapshuset SMN AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Kent Stian Garberg (født 1984) | 75 | |
| Jon Åge Stene Garli (født 1984) | 75 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetMalermester Garberg & Garli AS919 445 920
- Forretningsadresse
- Stiklestad alle 1, 7654 Verdal
Underenheter1
- Sted
- Verdal
- Ansatte
- 8
Historikk
16 hendelser siden 2017
- 2026
Flere ansatteNy
6 → 8
Færre ansatte
9 → 6
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021