Tnanalyse AS
Org.nr. 919 370 424AksjeselskapHosting og skytjenesterDatainfrastruktur, -behandling, -lagring og tilknyttede tjenesterAktiv
Vestre Kanalkai 19, 7010 Trondheim
Tnanalyse AS er et aksjeselskap i Trondheim, stiftet 6. juli 2017. Selskapet driver med datainfrastruktur, -behandling, -lagring og tilknyttede tjenester. Styrets leder er Truls Nedregård.
Fakta om Tnanalyse AS
- Styreleder
- Truls Nedregård (f. 1964)
- Stiftet
- Kommune
- Trondheim
- Største eiere (2025)
- Truls Nedregård100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning2,9 mill. kr−1,1 % mot 2024
Driftsresultat18 853 kr+184 % mot 2024
Årsresultat66 073 kr−5,4 % mot 2024
Egenkapital926 953 kr+7,7 % mot 2024
AnsatteUnder 5
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 892 | 2 924 |
| Driftsresultat | 19 | −23 |
| Resultat før skatt | 68 | 70 |
| Årsresultat | 66 | 70 |
| Sum eiendeler | 1 715 | 1 557 |
| Egenkapital | 927 | 861 |
| Gjeld | 788 | 696 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Analysebasert rådgivning og annet som naturlig faller sammen med dette
- Juridisk navn
- TNANALYSE AS
- Org.nr.
- 919 370 424
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 06.07.2017
- Registrert
- 04.08.2017
- Bransje
- Datainfrastruktur, -behandling, -lagring og tilknyttede tjenester 63.100
- Ansatte
- Under 5 ansatte
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Vestre Kanalkai 19, 7010 TrondheimÅpne i kart
- Kommune
- Trondheim
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 892 | 2 924 | 2 822 | 2 686 | 3 011 | 2 410 | 2 438 | 2 113 | 745 |
| Driftsresultat | 19 | −23 | 116 | 76 | 215 | 194 | 86 | 87 | 165 |
| EBITDA | 165 | ||||||||
| Resultat før skatt | 68 | 70 | 164 | 20 | 271 | 194 | 87 | 88 | 165 |
| Årsresultat | 66 | 70 | 137 | 1 | 222 | 149 | 64 | 67 | 127 |
| Sum eiendeler | 1 715 | 1 557 | 1 556 | 1 254 | 1 387 | 1 192 | 808 | 638 | 414 |
| Egenkapital | 927 | 861 | 791 | 654 | 653 | 431 | 283 | 218 | 151 |
| Gjeld | 788 | 696 | 765 | 599 | 734 | 760 | 525 | 420 | 262 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler1,7 mill. kr
Anleggsmidler0 %0 kr
Omløpsmidler100 %1,7 mill. kr
Egenkapital og gjeld1,7 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %24 430 kr
Opptjent egenkapital53 %902 523 kr
Kortsiktig gjeld46 %788 307 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 892 | 2 924 |
| Sum driftskostnader | 2 873 | 2 946 |
| Lønnskostnader | 2 271 | 2 222 |
| Driftsresultat | 19 | −23 |
| Finansinntekter | 50 | 113 |
| Finanskostnader | 0 | 21 |
| Netto finans | 50 | 92 |
| Resultat før skatt | 68 | 70 |
| Årsresultat | 66 | 70 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 0,7 % | −0,8 % | 4,1 % |
| Egenkapitalandel | 54 % | 55,3 % | 50,8 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,18 | 2,24 | 2,03 |
| Totalkapitalrentabilitet | 4,2 % | 5,8 % | 11,4 % |
Roller
Nå · 3
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Truls Nedregård | 1964 |
| Styremedlem | Kristin Hellan | 1965 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Sparebank 1 Regnskapshuset SMN AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Truls Nedregård (født 1964) | 10 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetTnanalyse AS919 370 424
- Forretningsadresse
- Vestre Kanalkai 19, 7010 Trondheim
Underenheter1
- Sted
- Trondheim
Historikk
12 hendelser siden 2017
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
Endring av forretningsadresse
Kjøpmannsgata 5, 7013 Trondheim → Vestre Kanalkai 19, 7010 Trondheim
Hele kunngjøringen
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018
Endring av forretningsadresse
Kommune 1601 Trondheim → 5001 Trondheim
Hele kunngjøringen
- 2017
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Hosting og skytjenester i Trondheim, nærmest i omsetning
Digisafe AS4,6 mill. kromsetning 2025ASMultinet AS756 644 kromsetning 2025ASAlpha IT AS5,4 mill. kromsetning 2025ASJotunheimen Systems AS0 kromsetning 2025ASGurben Mining AS0 kromsetning 2025ASTeko Technologies AS0 kromsetning 2025ASPsit Software AS6,5 mill. kromsetning 2025ASZxy Sport Tracking AS8 mill. kromsetning 2024AS
Hosting og skytjenester i TrondheimAlle selskaper i Trondheim