Harestua Idretts- og Rehabiliteringsklinikk AS
Aktiv- Org.nr.919 291 249
- Aksjeselskap
- Idrett og trening
- Lunner
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
Harestua Idretts- og Rehabiliteringsklinikk AS er et aksjeselskap i Harestua i Lunner, stiftet 20. juni 2017. Selskapet driver med treningssentervirksomhet. Daglig leder er Janne Oppheim Søllesvik, og styrets leder er Janne Oppheim Søllesvik.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2017–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Færre ansatte · 6 → 5
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024 · Omsetningen økte 1 474 878 kr → 1 692 968 kr
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3054 Lunner → 3234 Lunner
Lignende bedrifter
Idrett og trening i Lunner, nærmest i omsetning
- Spartacus Trening & Helse ASIdrett og trening · Grua, Lunner2,4 mill. kromsetning 2025
- Lunner Ridesenter ASIdrett og trening · Lunner389 822 kromsetning 2025
- Harestua IdrettslagIdrett og trening · Harestua, Lunner3,6 mill. kromsetning 2018
Omsetning 2017–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 1 738 | 1 693 | 1 475 | 1 499 | 1 649 | 1 685 | |
| 352 | 330 | 625 | 201 | 402 | 359 | |
| EBITDA | 201 | 438 | 395 | |||
| Resultat før skatt | 337 | 328 | 626 | 201 | 402 | 359 |
| 266 | 255 | 491 | 159 | 309 | 276 | |
| Balanse | ||||||
| 1 890 | 1 332 | 1 687 | 1 886 | 2 039 | 1 682 | |
| 1 386 | 1 120 | 1 465 | 1 697 | 1 788 | 1 480 | |
| 504 | 212 | 223 | 189 | 251 | 202 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 20,3 % | 19,5 % | 42,4 % | 13,4 % | 24,4 % | 21,3 % |
| Egenkapitalandel | 73,3 % | 84,1 % | 86,8 % | 90 % | 87,7 % | 88 % |
| Likviditetsgrad 1 | 5,33 | 5,26 | 6,59 | 8,82 | 7,25 | 7,06 |
| Totalkapitalrentabilitet | 22 % | 22 % | 35,1 % | 10,3 % | 21,6 % | 22 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler1,9 mill. kr
Anleggsmidler45 %847 127 kr
Omløpsmidler55 %1 mill. kr
Egenkapital og gjeld1,9 mill. kr
Innskutt egenkapital2 %30 000 kr
Opptjent egenkapital72 %1,4 mill. kr
Langsiktig gjeld16 %308 463 kr
Kortsiktig gjeld10 %195 596 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 738 | 1 693 |
| Sum driftskostnader | 1 386 | 1 363 |
| Lønnskostnader | 492 | 449 |
| Driftsresultat | 352 | 330 |
| Finansinntekter | 2 | 1 |
| Finanskostnader | 17 | 3 |
| Netto finans | −15 | −2 |
| Resultat før skatt | 337 | 328 |
| Årsresultat | 266 | 255 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Janne Oppheim Søllesvik | 1971 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Janne Oppheim Søllesvik | 1971 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Ecit Harestua AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Janne Oppheim Søllesvik (født 1971) | 30 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetHarestua Idretts- og Rehabiliteringsklinikk AS919 291 249
- Forretningsadresse
- Hadelandsvegen 859, 2743 Harestua
Underenheter1
- Sted
- Harestua
- Ansatte
- Under 5
Historikk
14 hendelser siden 2017
- 2026
Færre ansatte
6 → 5
- 2025
Nytt årsregnskap
2023 → 2024 · Omsetningen økte 1 474 878 kr → 1 692 968 kr
Hele kunngjøringen
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3054 Lunner → 3234 Lunner
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0533 Lunner → 3054 Lunner
Hele kunngjøringen