Pharma Holding Innherred AS
Aktiv- Org.nr.919 287 772
- Aksjeselskap
- Annen detaljhandel
- Levanger
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Pharma Holding Innherred AS er et aksjeselskap i Levanger, stiftet 9. juni 2017. Selskapet driver med detaljhandel med apotekvarer. Daglig leder er Vegar Sellæg, og styrets leder er Vegar Sellæg.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2017–2025
Siste hendelser
- Omsetningen økte · 51 900 kr → 115 731 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Endring av forretningsadresse · c/o Vegar Sellæg Brenne Mellomvegen 6, 7604 Levanger → c/o Vegar Sellæg Fagerbakkvegen 6, 7605 Levanger
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Lignende bedrifter
Annen detaljhandel i Levanger, nærmest i omsetning
- Tobben Holding ASAnnen detaljhandel · Skogn, Levanger90 000 kromsetning 2025
- Noveo ASAnnen detaljhandel · Skogn, Levanger25 000 kromsetning 2025
- LKB Invest ASAnnen detaljhandel · Levanger6 786 kromsetning 2025
- Trøndelag Fiske og Fritid ASAnnen detaljhandel · Levanger0 kromsetning 2025
- Christ ASAnnen detaljhandel · Levanger0 kromsetning 2025
- Stakset Invest ASAnnen detaljhandel · Levanger0 kromsetning 2025
- Økomat ASAnnen detaljhandel · Levanger595 203 kromsetning 2025
- Gullsmed Pettersen ASAnnen detaljhandel · Levanger698 593 kromsetning 2025
Omsetning 2017–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 116 | 52 | 42 | 92 | 188 | 82 | |
| −3 | 4 | 9 | 23 | 143 | 39 | |
| Resultat før skatt | 969 | 1 174 | 457 | 457 | 480 | 277 |
| 960 | 1 162 | 449 | 449 | 447 | 267 | |
| 0 | 0 | 0 | ||||
| Balanse | ||||||
| 2 966 | 2 213 | 1 544 | 1 294 | 971 | 619 | |
| 2 957 | 1 997 | 1 035 | 1 086 | 837 | 502 | |
| 9 | 216 | 509 | 208 | 134 | 118 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −2,5 % | 8,4 % | 21,1 % | 25 % | 76,1 % | 47,6 % |
| Egenkapitalandel | 99,7 % | 90,3 % | 67 % | 83,9 % | 86,2 % | 81,1 % |
| Likviditetsgrad 1 | 219,45 | 7,6 | 1,73 | 3,09 | 2,39 | |
| Totalkapitalrentabilitet | 37,4 % | 62,6 % | 32,2 % | 40,4 % | 60,4 % | 64,9 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler3 mill. kr
Anleggsmidler36 %1,1 mill. kr
Omløpsmidler64 %1,9 mill. kr
Egenkapital og gjeld3 mill. kr
Innskutt egenkapital6 %180 000 kr
Opptjent egenkapital94 %2,8 mill. kr
Kortsiktig gjeld0 %8 669 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 116 | 52 |
| Sum driftskostnader | 119 | 48 |
| Driftsresultat | −3 | 4 |
| Finansinntekter | 972 | 1 171 |
| Finanskostnader | 1 | 1 |
| Netto finans | 972 | 1 170 |
| Resultat før skatt | 969 | 1 174 |
| Årsresultat | 960 | 1 162 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Vegar Sellæg | 1978 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Vegar Sellæg | 1978 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Nyor Økonomi AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Vegar Sellæg (født 1978) | 180 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
15 hendelser siden 2017
- 2026
- 2025
Endring av forretningsadresse
c/o Vegar Sellæg Brenne Mellomvegen 6, 7604 Levanger → c/o Vegar Sellæg Fagerbakkvegen 6, 7605 Levanger
Hele kunngjøringen
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
Endring av forretningsadresse
Ankolmvegen 31 → c/o Vegar Sellæg Brenne Mellomvegen 6, Levanger
Hele kunngjøringen