Jare Holding AS
Aktiv- Org.nr.918 720 529
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Bjørnafjorden
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Jare Holding AS er et aksjeselskap i Hagavik i Bjørnafjorden, stiftet 24. februar 2017. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Styrets leder er Jarle Remme.
Nøkkeltall 2025
Driftsresultat 2017–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2021
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Bjørnafjorden
- Robe-Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Os, Bjørnafjorden
- Eila Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Lepsøy, Bjørnafjorden
- A.K. Dale ASHolding- og investeringsselskaper · Lepsøy, Bjørnafjorden
- B-B Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Søfteland, Bjørnafjorden
- Signako ASHolding- og investeringsselskaper · Os, Bjørnafjorden
- Bøllefrø ASHolding- og investeringsselskaper · Os, Bjørnafjorden
- Gooseberry ASHolding- og investeringsselskaper · Os, Bjørnafjorden
- J S Nesbø Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Hagavik, Bjørnafjorden
Driftsresultat 2017–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| −8 | −8 | −6 | −5 | −5 | −5 | |
| Resultat før skatt | 424 | 7 | −40 | 385 | 395 | 95 |
| 424 | 7 | −40 | 385 | 395 | 95 | |
| Balanse | ||||||
| 1 279 | 855 | 848 | 888 | 504 | 145 | |
| 1 279 | 855 | 848 | 888 | 504 | 109 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Egenkapitalandel | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 75,2 % |
| Likviditetsgrad 1 | 4 535,64 | 2,83 | ||||
| Totalkapitalrentabilitet | 39,8 % | 0,8 % | 0 % | 55,3 % | 121,7 % | 102,7 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler1,3 mill. kr
Omløpsmidler100 %1,3 mill. kr
Egenkapital og gjeld1,3 mill. kr
Innskutt egenkapital2 %30 000 kr
Opptjent egenkapital98 %1,2 mill. kr
Kortsiktig gjeld0 %282 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 8 | 8 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −8 | −8 |
| Finansinntekter | 432 | 14 |
| Netto finans | 432 | 14 |
| Resultat før skatt | 424 | 7 |
| Årsresultat | 424 | 7 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Jarle Remme | 1981 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Odd Monsen AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Jarle Remme (født 1981) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
14 hendelser siden 2017
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
Endring av forretningsadresse
Harald Sæveruds veg 82G, 5237 Rådal → Særvollsvegen 4, 5217 Hagavik
Hele kunngjøringen
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 1201 Bergen → 4601 Bergen
Hele kunngjøringen
- 2019