Anitas Hud- og Fotterapi AS
Aktiv- Org.nr.918 335 544
- Aksjeselskap
- Sykehus og andre helsetjenester
- Vennesla
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
Anitas Hud- og Fotterapi AS er et aksjeselskap i Vennesla, stiftet 16. desember 2016. Selskapet driver med ortopedi- og fotterapitjenester. Daglig leder er Anita Karlsen Watterud, og styrets leder er Anita Karlsen Watterud.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2017–2025
Siste hendelser
- Ny lenke til sosiale medier · facebook.com/pages/category/Health-Beauty/Anitas-Hud-Fotterapi-1446677598960867
- Omsetningen økte · 1 849 375 kr → 2 430 714 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Lignende bedrifter
Sykehus og andre helsetjenester i Vennesla, nærmest i omsetning
- Fram Helse ASSykehus og andre helsetjenester · Vennesla2,8 mill. kromsetning 2025
- Hunsfos HMS ASSykehus og andre helsetjenester · Vennesla1 mill. kromsetning 2025
- Team Spirit ASSykehus og andre helsetjenester · Vennesla499 108 kromsetning 2025
- Tveite Invest ASSykehus og andre helsetjenester · Hægeland, Vennesla481 643 kromsetning 2025
- Frisklivshelse ASSykehus og andre helsetjenester · Vennesla218 086 kromsetning 2025
- Blå Kors Klinikk Loland ASSykehus og andre helsetjenester · Øvrebø, Vennesla54 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2017–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 2 431 | 1 849 | 1 567 | 1 186 | 1 157 | 1 041 | |
| −11 | 44 | 12 | 9 | 51 | 23 | |
| EBITDA | 20 | 58 | 28 | |||
| Resultat før skatt | −11 | 44 | 12 | 9 | 51 | 23 |
| −9 | 35 | 10 | 7 | 40 | 18 | |
| Balanse | ||||||
| 549 | 496 | 397 | 312 | 323 | 240 | |
| 105 | 114 | 79 | 69 | 62 | 23 | |
| 444 | 382 | 318 | 243 | 261 | 217 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −0,5 % | 2,4 % | 0,8 % | 0,8 % | 4,4 % | 2,2 % |
| Egenkapitalandel | 19,1 % | 22,9 % | 19,8 % | 22,1 % | 19,2 % | 9,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,1 | 1,04 | 0,8 | 1,14 | 1,13 | 0,94 |
| Totalkapitalrentabilitet | −2,1 % | 10 % | 3,5 % | 2,8 % | 18,1 % | 10 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler548 885 kr
Anleggsmidler11 %60 268 kr
Omløpsmidler89 %488 617 kr
Egenkapital og gjeld548 885 kr
Innskutt egenkapital5 %30 000 kr
Opptjent egenkapital14 %74 643 kr
Kortsiktig gjeld81 %444 242 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 431 | 1 849 |
| Sum driftskostnader | 2 442 | 1 805 |
| Lønnskostnader | 1 331 | 946 |
| Driftsresultat | −11 | 44 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 0 | |
| Netto finans | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −11 | 44 |
| Årsresultat | −9 | 35 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Anita Karlsen Watterud | 1986 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Anita Karlsen Watterud | 1986 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Reko Regnskap & Økonomi AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Anita Karlsen Watterud (født 1986) | 30 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetAnitas Hud- og Fotterapi AS918 335 544
- Forretningsadresse
- Sentrumsvegen 68, 4700 Vennesla
Underenheter1
- Sted
- Vennesla
Historikk
15 hendelser siden 2016
- 2026
Ny lenke til sosiale medier
facebook.com/pages/category/Health-Beauty/Anitas-Hud-Fotterapi-1446677598960867
Omsetningen økte
1 849 375 kr → 2 430 714 kr
- 2025
- 2024
- 2023
Endring av forretningsadresse
Torsbyvegen 18 → Sentrumsvegen 68, Vennesla
Hele kunngjøringen
- 2022
- 2021
- 2020