Kilco Invest AS
Aktiv- Org.nr.918 035 907
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Bærum
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Kilco Invest AS er et aksjeselskap i Jar i Bærum, stiftet 5. august 2016. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Daglig leder er John Killengreen, og styrets leder er John Killengreen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024 · Omsetningen falt 69 419 kr → 1 179 kr
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Ny adresse · Vollsveien 54, 1358, Jar → c/o John Killengreen, Vollsveien 54, 1358, JAR
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Bærum
- Green 91 ASHolding- og investeringsselskaper · Lysaker, Bærum
- Chrisly ASHolding- og investeringsselskaper · Hosle, Bærum
- Furulia 16 ASHolding- og investeringsselskaper · Jar, Bærum
- Hauge Industrier A/SHolding- og investeringsselskaper · Stabekk, Bærum
- Esda Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Haslum, Bærum
- Vårsol ASHolding- og investeringsselskaper · Eiksmarka, Bærum
- Verdipapirfondet Storebrand Global Multifaktor ValutasikretHolding- og investeringsselskaper · Lysaker, Bærum
- Verdipapirfondet Storebrand Global Indeks ValutasikretHolding- og investeringsselskaper · Lysaker, Bærum
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 1 | 69 | 23 | 7 | |||
| −625 | −399 | −367 | −383 | −347 | −32 | |
| EBITDA | −344 | −298 | −8 | |||
| Resultat før skatt | 797 | −416 | −376 | −388 | 653 | 2 983 |
| 910 | −324 | −293 | −303 | 723 | 2 967 | |
| 0 | 0 | 0 | ||||
| Balanse | ||||||
| 3 216 | 2 657 | 2 667 | 2 803 | 3 676 | 3 369 | |
| 2 990 | 2 080 | 2 405 | 2 798 | 3 676 | 3 353 | |
| 226 | 577 | 263 | 5 | 0 | 16 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −33 839,3 % | −528,1 % | −1 665,2 % | −4 957,1 % | ||
| Egenkapitalandel | 93 % | 78,3 % | 90,2 % | 99,8 % | 100 % | 99,5 % |
| Likviditetsgrad 1 | 24,38 | 2,47 | 70,81 | 276,8 | ||
| Totalkapitalrentabilitet | 27,8 % | −15 % | −13,4 % | −11,8 % | 18,5 % | 129,4 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler3,2 mill. kr
Anleggsmidler55 %1,8 mill. kr
Omløpsmidler45 %1,5 mill. kr
Egenkapital og gjeld3,2 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %30 000 kr
Opptjent egenkapital92 %3 mill. kr
Langsiktig gjeld5 %166 502 kr
Kortsiktig gjeld2 %59 944 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 | |
| Sum driftskostnader | 625 | 400 |
| Driftsresultat | −625 | −399 |
| Finansinntekter | 1 440 | |
| Finanskostnader | 18 | 17 |
| Netto finans | 1 422 | −17 |
| Resultat før skatt | 797 | −416 |
| Årsresultat | 910 | −324 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | John Killengreen | 1974 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | John Killengreen | 1974 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Vekst Revisjon AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| John Killengreen (født 1974) | 30 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
16 hendelser siden 2016
- 2026
- 2025
Nytt årsregnskap
2023 → 2024 · Omsetningen falt 69 419 kr → 1 179 kr
Hele kunngjøringen
- 2024
Ny adresse
Vollsveien 54, 1358, Jar → c/o John Killengreen, Vollsveien 54, 1358, JAR
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
Endring av formål
Formål: Kjøp, salg og forvaltning av aksjer, herunder deltakelse i andre selskaper og virksomheter, eiendomsutvikling, samt handel med hest og annen virksomhet relatert til hestehold.
Hele kunngjøringen
- 2020