Halsen Fjellsprengning AS
Aktiv- Org.nr.917 809 046
- Aksjeselskap
- Bemanningsbyråer
- Rana
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
Halsen Fjellsprengning AS er et aksjeselskap i Mo i Rana i Rana, stiftet 16. september 2016. Selskapet driver med utleie av arbeidskraft og andre personaladministrative tjenester. Daglig leder er Stian Halsen, og styrets leder er Stian Halsen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Slettet fra MVA-registeret
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
Støtte og tilskudd
1 tildeling
| År | Giver | Formål | Beløp |
|---|---|---|---|
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 900 kr |
Lignende bedrifter
Bemanningsbyråer i Rana, nærmest i omsetning
- Norsk Helse Vikarbyrå NUFBemanningsbyråer · Mo i Rana, Rana0 kromsetning 2020
- Lemo Drift ASBemanningsbyråer · Mo i Rana, Rana59 150 kromsetning 2025
- KFSB Utleie ASBemanningsbyråer · Mo i Rana, Rana132 240 kromsetning 2025
- Aras Resources ASBemanningsbyråer · Mo i Rana, Rana205 497 kromsetning 2025
- Ø.Hansen ASBemanningsbyråer · Mo i Rana, Rana807 024 kromsetning 2025
- Sako 1 ASBemanningsbyråer · Mo i Rana, Rana874 181 kromsetning 2025
- RK Bil ASBemanningsbyråer · Mo i Rana, Rana1,1 mill. kromsetning 2025
- Klaff Holding ASBemanningsbyråer · Mo i Rana, Rana1,8 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 0 | 0 | 107 | 846 | 762 | ||
| −144 | −132 | −213 | −206 | −56 | 120 | |
| EBITDA | −170 | −5 | 152 | |||
| Resultat før skatt | −144 | −132 | −213 | −206 | −56 | 120 |
| −144 | −132 | −213 | −206 | −112 | 94 | |
| Balanse | ||||||
| 73 | 216 | 363 | 576 | 894 | 956 | |
| 62 | 206 | 338 | 551 | 757 | 869 | |
| 10 | 9 | 25 | 25 | 137 | 87 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −192,5 % | −6,6 % | 15,8 % | |||
| Egenkapitalandel | 85,6 % | 95,6 % | 93,2 % | 95,7 % | 84,7 % | 90,9 % |
| Likviditetsgrad 1 | 6,18 | 19,84 | 12,64 | 21,52 | 5,99 | 10 |
| Totalkapitalrentabilitet | −100 % | −45,5 % | −45,4 % | −28 % | −6,1 % | 12,8 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler72 647 kr
Anleggsmidler11 %7 888 kr
Omløpsmidler89 %64 759 kr
Egenkapital og gjeld72 647 kr
Innskutt egenkapital41 %30 000 kr
Opptjent egenkapital44 %32 169 kr
Langsiktig gjeld0 %0 kr
Kortsiktig gjeld14 %10 478 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | |
| Sum driftskostnader | 144 | 132 |
| Lønnskostnader | 95 | 85 |
| Driftsresultat | −144 | −132 |
| Finansinntekter | 0 | |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −144 | −132 |
| Årsresultat | −144 | −132 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Stian Halsen | 1983 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Stian Halsen | 1983 | |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Stian Halsen (født 1983) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetHalsen Fjellsprengning AS917 809 046
- Forretningsadresse
- Steinbakken 36, 8610 Mo i Rana
Underenheter1
- Sted
- Mo i Rana
- Ansatte
- Under 5
Historikk
14 hendelser siden 2016
- 2026
Slettet fra MVA-registeretNy
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018