Vålerveien 180 Holding AS
Aktiv- Org.nr.917 326 665
- Aksjeselskap
- Utleie av fast eiendom
- Bærum
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Del av Eats 7 AS
- Flyttet
- Nye vedtekter
Vålerveien 180 Holding AS er et aksjeselskap i Lysaker i Bærum, stiftet 25. mai 2016. Selskapet driver med utleie av egen eller leid fast eiendom. Styrets leder er Hans Isak Larsson.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Ny adresse · Vålerveien 180, 1599 MOSS → Fornebuveien 40, 1366 LYSAKER
- Nytt styremedlem · Lars Christian Stugaard · Nytt styremedlem Hans Isak Larsson · Styremedlem gikk ut Erik Andreas Tangen Skoglund · Styreleder gikk ut Dag Erland Tangen
- Nye vedtekter · Vedtektsdato
- Endring av formål · Formål: Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
- Endring av signatur · Signatur: Styreleder alene eller to styremedlemmer i fellesskap.
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 34,5 % i 2025
Lignende bedrifter
- Arminius ASUtleie av fast eiendom · Jar, Bærum768 003 kromsetning 2025
- Chiro Invest ASUtleie av fast eiendom · Fornebu, Bærum771 582 kromsetning 2025
- Høvik og Lotfi Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Sandvika, Bærum772 300 kromsetning 2025
- Ivar A. Jørgensen ASUtleie av fast eiendom · Rud, Bærum765 233 kromsetning 2025
- Schumann Holding ASUtleie av fast eiendom · Stabekk, Bærum780 031 kromsetning 2025
- Zelow Invest ASUtleie av fast eiendom · Eiksmarka, Bærum756 209 kromsetning 2025
- Løren S9 ASUtleie av fast eiendom · Stabekk, Bærum755 058 kromsetning 2024
- Bærum Håndverksenter Eiendom DAUtleie av fast eiendom · Blommenholm, Bærum783 616 kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 769 | 1 173 | 2 723 | 3 278 | 2 157 | 1 472 | |
| −200 | −207 | 1 389 | 606 | −179 | −856 | |
| EBITDA | 759 | 1 020 | 351 | |||
| Resultat før skatt | −206 | −203 | 1 400 | 606 | −671 | −1 513 |
| −160 | −159 | 1 094 | 473 | −524 | −1 180 | |
| 0 | ||||||
| Balanse | ||||||
| 13 531 | 16 955 | 17 766 | 28 189 | 28 310 | 26 425 | |
| 13 487 | 12 536 | 12 694 | 11 600 | 12 029 | 9 213 | |
| 44 | 4 419 | 5 072 | 16 588 | 16 280 | 17 212 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −26 % | −17,7 % | 51 % | 18,5 % | −8,3 % | −58,2 % |
| Egenkapitalandel | 99,7 % | 73,9 % | 71,5 % | 41,2 % | 42,5 % | 34,9 % |
| Likviditetsgrad 1 | 96,81 | 724,63 | 11,92 | 19,33 | 15,73 | 0,75 |
| Totalkapitalrentabilitet | −1,3 % | −1,2 % | 6,1 % | 2,2 % | −0,7 % | −3,2 % |
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 769 | 1 173 |
| Sum driftskostnader | 969 | 1 381 |
| Lønnskostnader | 0 | 6 |
| Driftsresultat | −200 | −207 |
| Finansinntekter | 4 | 6 |
| Finanskostnader | 9 | 2 |
| Netto finans | −6 | 4 |
| Resultat før skatt | −206 | −203 |
| Årsresultat | −160 | −159 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Hans Isak Larsson | 1979 | |
| Styremedlem | Lars Christian Stugaard | 1982 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Moss Revisjonskontor AS | ||
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Eats 7 AS | 320 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
- Forretningsadresse
- Fornebuveien 40, 1366 Lysaker
- Sted
- Lysaker
Historikk
- 2026
Ny adresse
Vålerveien 180, 1599 MOSS → Fornebuveien 40, 1366 LYSAKER
Hele kunngjøringen
Nytt styremedlem
Lars Christian Stugaard · Nytt styremedlem Hans Isak Larsson · Styremedlem gikk ut Erik Andreas Tangen Skoglund · Styreleder gikk ut Dag Erland Tangen
Hele kunngjøringen
Endring av formål
Formål: Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
Hele kunngjøringen
Endring av signatur
Signatur: Styreleder alene eller to styremedlemmer i fellesskap.
Hele kunngjøringen
Endring av foretaksnavn
Vålerveien Holding AS → Vålerveien 180 Holding AS
Hele kunngjøringen
Nytt årsregnskap
2024 → 2025 · Omsetningen falt 1 173 490 kr → 769 274 kr
Hele kunngjøringen
- 2025
Nytt årsregnskap
2023 → 2024 · Omsetningen falt 2 722 754 kr → 1 173 490 kr
Hele kunngjøringen
- 2024
Revisjon av årsregnskap
Hele kunngjøringen