Gardening At Night AS
Org.nr. 917 040 400AksjeselskapMat- og drikkeproduksjonProduksjon av juice av frukt og grønnsakerAktiv
Ryggveien 58, 4072 Randabergfacebook.com/fruktpress
Gardening At Night AS er et aksjeselskap i Randaberg, stiftet 1. april 2016. Selskapet driver med produksjon av juice av frukt og grønnsaker. Styrets leder er Ingve Lerang.
Fakta om Gardening At Night AS
- Styreleder
- Ingve Lerang (f. 1975)
- Stiftet
- Kommune
- Randaberg
- Største eiere (2025)
- Ingve Lerang100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning66 541 kr−29,1 % mot 2024
Driftsresultat−12 975 kr−213 % mot 2024
Årsresultat−9 604 kr−177 % mot 2024
Egenkapital60 271 kr−13,7 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 67 | 94 |
| Driftsresultat | −13 | 12 |
| Resultat før skatt | −10 | 12 |
| Årsresultat | −10 | 12 |
| Sum eiendeler | 261 | 269 |
| Egenkapital | 60 | 70 |
| Gjeld | 201 | 199 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 29,1 % i 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Produksjon av most o.l. samt annet som naturlig faller sammen med dette.
- Juridisk navn
- GARDENING AT NIGHT AS
- Org.nr.
- 917 040 400
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 01.04.2016
- Registrert
- 21.04.2016
- Bransje
- Produksjon av juice av frukt og grønnsaker 10.320
- Aksjekapital
- 100 000 kr
- Forretningsadresse
- Ryggveien 58, 4072 RandabergÅpne i kart
- Kommune
- Randaberg
- Telefon
- 415 60 654
- Nettsted
- facebook.com/fruktpress
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 67 | 94 | 98 | 80 | 74 | 51 | 60 | 61 | 19 | 14 |
| Driftsresultat | −13 | 12 | 24 | −10 | −52 | −5 | 16 | 43 | −13 | −39 |
| EBITDA | 18 | −28 | 17 | 29 | 53 | −6 | −36 | |||
| Resultat før skatt | −10 | 12 | 24 | −11 | −52 | −6 | 16 | 43 | −13 | −39 |
| Årsresultat | −10 | 12 | 24 | −11 | −52 | −6 | 16 | 43 | −13 | −39 |
| Sum eiendeler | 261 | 269 | 233 | 183 | 243 | 298 | 307 | 136 | 93 | 56 |
| Egenkapital | 60 | 70 | 57 | 33 | 44 | 96 | 102 | 86 | 43 | 56 |
| Gjeld | 201 | 199 | 176 | 150 | 199 | 202 | 204 | 50 | 50 | 0 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler261 145 kr
Anleggsmidler21 %55 281 kr
Omløpsmidler79 %205 864 kr
Egenkapital og gjeld261 145 kr
Innskutt egenkapital36 %94 430 kr
Opptjent egenkapital−13 %−34 159 kr
Langsiktig gjeld67 %175 186 kr
Kortsiktig gjeld10 %25 688 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 67 | 94 |
| Sum driftskostnader | 80 | 82 |
| Driftsresultat | −13 | 12 |
| Finansinntekter | 3 | 1 |
| Finanskostnader | 0 | |
| Netto finans | 3 | 1 |
| Resultat før skatt | −10 | 12 |
| Årsresultat | −10 | 12 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −19,5 % | 12,3 % | 24,5 % |
| Egenkapitalandel | 23,1 % | 26 % | 24,7 % |
| Likviditetsgrad 1 | 8,01 | 7,96 | 180,81 |
| Totalkapitalrentabilitet | −3,6 % | 4,9 % | 11,6 % |
Roller
Nå · 1
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Ingve Lerang | 1975 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Ingve Lerang (født 1975) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetGardening At Night AS917 040 400
- Forretningsadresse
- Ryggveien 58, 4072 Randaberg
Underenheter1
- Sted
- Randaberg
Historikk
12 hendelser siden 2016
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018
- 2017
- 2016
Endring av forretningsadresse
Ryggveien 58, 4070 Randaberg → Ryggveien 58, 4072 Randaberg
Hele kunngjøringen
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Mat- og drikkeproduksjon i Randaberg, nærmest i omsetning
Kardoesie AS76 369 kromsetning 2025ASBymariahaugland AS1 mill. kromsetning 2025ASSterling Processing AS13 mill. kromsetning 202512ansatteASKlar. AS41 mill. kromsetning 202526ansatteAS
Mat- og drikkeproduksjon i RandabergAlle selskaper i Randaberg