Grow2heaven AS
Grow2heaven AS er et aksjeselskap i Gimse i Melhus, stiftet 21. oktober 2015. Selskapet driver med utleie av egen eller leid fast eiendom. Styrets leder er Jørgen Sannesmoen.
Fakta om Grow2heaven AS
- Styreleder
- Jørgen Sannesmoen (f. 1967)
- Stiftet
- Kommune
- Melhus
- Største eiere (2025)
- Jørgen Sannesmoen100 %
Regnskap og nøkkeltall
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −80 | −24 |
| Resultat før skatt | 4 808 | 5 848 |
| Årsresultat | 4 770 | 5 785 |
| Sum eiendeler | 23 163 | 20 328 |
| Egenkapital | 21 125 | 19 355 |
| Gjeld | 2 038 | 973 |
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
Offisiell foretaksinformasjon
Direkte eller indirekte å kjøpe, eie og selge aksjer, obligasjoner og andre finansielle instrumenter og alt som er beslektet eller står i forbindelse med dette. Selskapet skal også ved aksjebesittelse eller på annen måte kunne eie eller delta i selskaper eller næringsforetak med annet eller andre formål. Videre skal selskapets virksomhet kunne være direkte eller indirekte å anskaffe, prosjektere, utbygge, eie, drive, leie ut og selge fast eiendom og alt som er beslektet eller står i forbindelse med slik virksomhet. Selskapet skal også direkte eller indirekte kunne drive forskning, utvikling og salg av IT-systemer og alt som står i forbindelse med dette.
- Juridisk navn
- GROW2HEAVEN AS
- Org.nr.
- 916 455 429
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 21.10.2015
- Registrert
- 15.12.2015
- Bransje
- Utleie av egen eller leid fast eiendom 68.200
- Aksjekapital
- 62 881 kr
- Forretningsadresse
- Klemmets veg 138, 7227 GimseÅpne i kart
- Kommune
- Melhus
- Status
- Aktiv
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
| Driftsresultat | −80 | −24 | −13 | −23 | −12 | −11 | −10 | −11 | −13 | −12 |
| EBITDA | −13 | −12 | ||||||||
| Resultat før skatt | 4 808 | 5 848 | 6 255 | 1 781 | 4 112 | 1 990 | 1 992 | 790 | 788 | 68 |
| Årsresultat | 4 770 | 5 785 | 6 193 | 1 766 | 4 112 | 1 979 | 1 980 | 787 | 787 | 68 |
| Sum eiendeler | 23 163 | 20 328 | 16 532 | 13 291 | 11 511 | 7 410 | 5 431 | 3 444 | 2 654 | 1 876 |
| Egenkapital | 21 125 | 19 355 | 14 470 | 10 277 | 11 511 | 7 399 | 5 420 | 3 440 | 2 653 | 1 865 |
| Gjeld | 2 038 | 973 | 2 062 | 3 014 | 0 | 11 | 11 | 4 | 1 | 11 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 80 | 24 |
| Lønnskostnader | 10 | |
| Driftsresultat | −80 | −24 |
| Finansinntekter | 4 888 | 5 873 |
| Finanskostnader | 0 | 1 |
| Netto finans | 4 888 | 5 872 |
| Resultat før skatt | 4 808 | 5 848 |
| Årsresultat | 4 770 | 5 785 |
Nøkkeltall
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 91,2 % | 95,2 % | 87,5 % |
| Likviditetsgrad 1 | 9,52 | 17,03 | 6,2 |
| Totalkapitalrentabilitet | 22,1 % | 31,7 % | 43,4 % |
Roller
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Jørgen Sannesmoen | 1967 |
| Styremedlem | Margrethe Sannesmoen Løvseth | 1974 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Azets Insight AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Kontaktperson | Jørgen Sannesmoen | 1967 | til 09.03.2026 |
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Jørgen Sannesmoen (født 1967) | 62 881 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018
Endring av forretningsadresse
Kommune 1653 Melhus → 5028 Melhus
Hele kunngjøringen
- 2017
- 2016
- 2015
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen
Gjennomføring av fisjon
Overdragende foretak: Eulogia AS · Overtakende foretak: Glöd AS
Hele kunngjøringen