Hopp til innholdet

Tenk Større AS

Org.nr. 916 338 325AksjeselskapBedriftsrådgivningBedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningAktiv
Østrengveien 78, 1960 Løken

Tenk Større AS er et aksjeselskap i Løken i Aurskog-Høland, stiftet 3. november 2015. Selskapet driver med bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Styrets leder er Knut-Inge Krogstad Hvesser.

Fakta om Tenk Større AS

Styreleder
Knut-Inge Krogstad Hvesser (f. 1986)
Stiftet
Største eiere (2025)

Regnskap og nøkkeltall

Omsetning63 110 kr+2,4 % mot 2024
Driftsresultat−5 091 kr+89,5 % mot 2024
Årsresultat30 181 kr−93,4 % mot 2024
Egenkapital502 621 kr+6,4 % mot 2024
Regnskap og nøkkeltall
Beløp i 1 000 kr20252024
Sum driftsinntekter6362
Driftsresultat−5−48
Resultat før skatt39444
Årsresultat30458
Sum eiendeler747913
Egenkapital503472
Gjeld244441
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025

Hva som har skjedd

  • Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
  • Endring av vedtektsdato · Vedtekter av 01.11.2025
  • Endring av foretaksnavn · Tenk Større - Innovasjon Gruppen AS → Tenk Større AS
  • Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024

Konsernstruktur

Morselskap for 1 datterselskap.

Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025

Offisiell foretaksinformasjon

Vedtektsfestet formål

Investeringsselskap

Juridisk navn
TENK STØRRE AS
Org.nr.
916 338 325
Selskapsform
Aksjeselskap
Stiftet
03.11.2015
Registrert
09.12.2015
Bransje
Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 70.200
Aksjekapital
30 000 kr
Forretningsadresse
Østrengveien 78, 1960 LøkenÅpne i kart
Kommune
Aurskog-Høland
Status
Aktiv
Registrert i
  • MVA-registeret
Enhetsregisteret, lest 30.10.2026

Regnskap

Alle år

Beløp i 1 000 kr
Alle år
Regnskapslinje2025202420232022202120202019201820172016
Sum driftsinntekter636217010010049
Driftsresultat−5−487−8−1−68−5−7−1
EBITDA−7−1
Resultat før skatt394447−8−1−68−5−7−1
Årsresultat3045812−8−1−68−5−9−1
Sum eiendeler747913230219227227234226231240
Egenkapital503472153121219101625
Gjeld244441215215215215215215215215

Balanse over tid

Årsregnskap 2025

Balanse 2025

Eiendeler746 942 kr
Anleggsmidler82 %609 133 kr
Omløpsmidler18 %137 809 kr
Egenkapital og gjeld746 942 kr
Innskutt egenkapital3 %24 334 kr
Opptjent egenkapital64 %478 287 kr
Langsiktig gjeld31 %230 750 kr
Kortsiktig gjeld2 %13 571 kr

Resultatdetaljer 2025

Resultatdetaljer 2025
Beløp i 1 000 kr20252024
Sum driftsinntekter6362
Sum driftskostnader68110
Lønnskostnader00
Driftsresultat−5−48
Finansinntekter44508
Finanskostnader16
Netto finans44493
Resultat før skatt39444
Årsresultat30458
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025

Nøkkeltall

beregnet
Nøkkeltall
Nøkkeltall2025202420232022202120202019201820172016
Driftsmargin−8,1 %−78,6 %43,8 %−10 %80 %−175 %−11,1 %
Egenkapitalandel67,3 %51,7 %6,4 %1,4 %5,3 %5,3 %8,1 %4,4 %6,9 %10,4 %
Likviditetsgrad 110,1529,0932,69
Totalkapitalrentabilitet4,7 %80,5 %3,2 %−3,6 %−0,4 %−2,6 %3,5 %−2,2 %−3 %−0,7 %
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.

Roller

Nå · 3 · Tidligere · 1

Ledelse

Ledelse
RolleNavnFødt
ForretningsførerB-S Regnskap AS

Styret

Styret
RolleNavnFødt
Styrets lederKnut-Inge Krogstad Hvesser1986

Revisor og regnskapsfører

Revisor og regnskapsfører
RolleNavnFødt
RegnskapsførerB-S Regnskap AS

Tidligere roller

Tidligere roller
RolleNavnFødtPeriode
KontaktpersonKnut-Inge Krogstad Hvesser1986til 09.03.2026
Enhetsregisteret, roller lest 30.10.2026

Aksjonærer

per 31.12.2025
Aksjonærer
AksjonærAksjerAndel
Knut-Inge Krogstad Hvesser (født 1986)100100 %

Aksjonærregisteret mangler 2020.

Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025

Organisasjon

Konsernstruktur

Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025

Enheter

HovedenhetTenk Større AS916 338 325
Forretningsadresse
Østrengveien 78, 1960 Løken
Underenheter1
Sted
Løken
Enhetsregisteret, lest 30.10.2026

Varemerker og rettigheter

7 rettigheter
Varemerker og rettigheter
NavnTypeStatusNummerRegistrertUtløper
MestringssmiaVaremerke, ordmerkeRegistrert34367505.10.202627.05.2036
Smia-metodenVaremerke, ordmerkeRegistrert34337410.09.202631.05.2036
STRØMHELTENVaremerke, ordmerkeRegistrert34329402.09.202612.08.2036
MestringssmedenVaremerke, ordmerkeRegistrert34277716.07.202607.07.2036
ESYPSYVaremerke, ordmerkeRegistrert34266008.07.202625.06.2036
Proff (Patentstyret), lest 31.10.2026

Historikk

18 hendelser siden 2015
  1. 2026
    1. Nytt årsregnskap

      2024 → 2025

      · Regnskap · Brønnøysundregistrene

      Hele kunngjøringen
  2. 2025
    1. Endring av vedtektsdato

      Vedtekter av 01.11.2025

      · Kapital · Brønnøysundregistrene

      Hele kunngjøringen
    2. Endring av foretaksnavn

      Tenk Større - Innovasjon Gruppen AS → Tenk Større AS

      · Navn · Brønnøysundregistrene

      Hele kunngjøringen
    3. Godkjent årsregnskap

      Årsregnskap for 2024

      · Regnskap · Brønnøysundregistrene

      Hele kunngjøringen
  3. 2024
    1. Nye vedtekter

      Endring av vedtektsdato

      · Kapital · Brønnøysundregistrene

      Hele kunngjøringen
    2. Endring av foretaksnavn

      Tenk Større AS → Tenk Større - Innovasjon Gruppen AS

      · Navn · Brønnøysundregistrene

      Hele kunngjøringen
    3. Godkjent årsregnskap

      Årsregnskap for 2023

      · Regnskap · Brønnøysundregistrene

      Hele kunngjøringen
    4. Endring av forretningsadresse

      Kommune 3026 Aurskog-Høland → 3226 Aurskog-Høland

      · Adresse · Brønnøysundregistrene

      Hele kunngjøringen
  4. 2023
    1. Godkjent årsregnskap

      Årsregnskap for 2022

      · Regnskap · Brønnøysundregistrene

      Hele kunngjøringen
  5. 2022
    1. Godkjent årsregnskap

      Årsregnskap for 2021

      · Regnskap · Brønnøysundregistrene

      Hele kunngjøringen
  6. 2021
    1. Godkjent årsregnskap

      Årsregnskap for 2020

      · Regnskap · Brønnøysundregistrene

      Hele kunngjøringen
  7. 2020
    1. Godkjent årsregnskap

      Årsregnskap for 2019

      · Regnskap · Brønnøysundregistrene

      Hele kunngjøringen
    2. Endring av forretningsadresse

      Kommune 0221 Aurskog-Høland → 3026 Aurskog-Høland

      · Adresse · Brønnøysundregistrene

      Hele kunngjøringen
  8. 2019
    1. Godkjent årsregnskap

      Årsregnskap for 2018

      · Regnskap · Brønnøysundregistrene

      Hele kunngjøringen
  9. 2018
    1. Godkjent årsregnskap

      Årsregnskap for 2017

      · Regnskap · Brønnøysundregistrene

      Hele kunngjøringen

Lignende bedrifter

Bedriftsrådgivning i Aurskog-Høland, nærmest i omsetning
Bedriftsrådgivning i Aurskog-HølandAlle selskaper i Aurskog-Høland