Molaria AS er et aksjeselskap i Harstad, stiftet 15. september 2015. Selskapet driver med tannlegetjenester. Styrets leder er Ninni Helen Haug.
Fakta om Molaria AS
- Styreleder
- Ninni Helen Haug (f. 1953)
- Stiftet
- Bransje
- Tannleger i Harstad
- Kommune
- Harstad
- Største eiere (2025)
- Ninni Helen Haug100 %
Regnskap og nøkkeltall
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | −2 | 1 150 |
| Driftsresultat | −393 | 192 |
| Resultat før skatt | 20 | 5 005 |
| Årsresultat | 16 | 4 904 |
| Sum eiendeler | 14 728 | 14 870 |
| Egenkapital | 13 042 | 13 027 |
| Gjeld | 1 686 | 1 843 |
Hva som har skjedd
- Endring av styre · Styret: leder Ninni Helen Haug, 2 medlemmer
- Omsetningen falt · 1 150 055 kr → −2 474 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 100,2 % i 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Investering og deltakelse i andre selskaper, samt alt som står i naturlig forbindelse med dette. Videre skal selskapet eie og drive tannhelseklinikk, samt alt som står i naturlig forbindelse med dette. I tillegg skal selskapet utvikle, skape og formidle fotokunst, herunder databehandlings- og forlagsvirksomhet, i kombinasjon med tekst, reklame og publisering i tradisjonelle og digitale medier med videre.
- Juridisk navn
- MOLARIA AS
- Org.nr.
- 916 213 085
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 15.09.2015
- Registrert
- 10.11.2015
- Bransje
- Tannlegetjenester 86.230
- Aksjekapital
- 95 000 kr
- Forretningsadresse
- Storgata 9, 9405 HarstadÅpne i kart
- Kommune
- Harstad
- Status
- Aktiv
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | −2 | 1 150 | 1 828 | 1 861 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsresultat | −393 | 192 | 561 | 1 031 | −76 | −112 | −38 | −30 | −40 | −37 |
| EBITDA | 1 054 | −40 | −37 | |||||||
| Resultat før skatt | 20 | 5 005 | 736 | 1 040 | 1 357 | 15 836 | 3 199 | 3 019 | 1 834 | 2 470 |
| Årsresultat | 16 | 4 904 | 574 | 810 | 1 059 | 15 430 | 2 762 | 2 659 | 1 484 | 2 470 |
| Sum eiendeler | 14 728 | 14 870 | 10 679 | 11 180 | 16 135 | 16 682 | 8 785 | 7 946 | 5 277 | 5 282 |
| Egenkapital | 13 042 | 13 027 | 8 123 | 7 549 | 6 636 | 15 578 | 4 348 | 7 586 | 4 927 | 3 637 |
| Gjeld | 1 686 | 1 843 | 2 556 | 3 631 | 9 499 | 1 105 | 4 437 | 360 | 351 | 1 645 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | −2 | 1 150 |
| Sum driftskostnader | 391 | 958 |
| Lønnskostnader | 30 | 569 |
| Driftsresultat | −393 | 192 |
| Finansinntekter | 489 | 4 913 |
| Finanskostnader | 76 | 100 |
| Netto finans | 413 | 4 814 |
| Resultat før skatt | 20 | 5 005 |
| Årsresultat | 16 | 4 904 |
Nøkkeltall
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 15 900,2 % | 16,7 % | 30,7 % |
| Egenkapitalandel | 88,6 % | 87,6 % | 76,1 % |
| Likviditetsgrad 1 | 6,89 | 6,38 | 2,8 |
| Totalkapitalrentabilitet | 0,7 % | 40 % | 6,7 % |
Roller
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Ninni Helen Haug | 1953 |
| Styremedlem | Vegard Haug Skogekker | 1987 |
| Styremedlem | Marius Haug Skogekker | 1982 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Kraft Rådgivning og Økonomi AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Regnskapsfører | View Group AS | til 01.05.2026 | |
| Kontaktperson | Ninni Helen Haug | 1953 | til 09.03.2026 |
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Ninni Helen Haug (født 1953) | 500 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
- Forretningsadresse
- Storgata 9, 9405 Harstad
- Sted
- Harstad
Historikk
- 2026
Endring av styre
Styret: leder Ninni Helen Haug, 2 medlemmer
Hele kunngjøringen
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 5402 Harstad → 5503 Harstad
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
Endring av formål
Formål: Investering og deltakelse i andre selskaper, samt alt som står i naturlig forbindelse med dette. Videre skal selskapet eie og drive tannhelseklinikk, samt alt som står i naturlig forbindelse med dette. I tillegg skal selskapet utvikle, skape og formidle fotokunst, herunder databehandlings- og forlagsvirksomhet, i kombinasjon med tekst, reklame og publisering i tradisjonelle og digitale medier med videre.
Hele kunngjøringen
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 1903 Harstad → 5402 Harstad
Hele kunngjøringen