Istindan Holding AS
Aktiv- Org.nr.915 743 455
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Målselv
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Nye vedtekter
Istindan Holding AS er et aksjeselskap i Bardufoss i Målselv, stiftet 31. juli 2015. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Daglig leder er Vidar Bjørnås, og styrets leder er Kristin Bjørnås.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nye vedtekter · Vedtektsdato
- Endring av kapital · Kapital 1 410 400 kr → 205 000 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Kreditorvarsel
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024 · Omsetningen falt 344 815 kr → 300 000 kr
Lignende bedrifter
- Sonares Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Moen, Målselv20 817 kromsetning 2025
- Mauken ASHolding- og investeringsselskaper · Rundhaug, Målselv12 000 kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 306 | 300 | 345 | 586 | 449 | 166 | |
| 235 | 242 | 317 | 415 | −36 | 107 | |
| EBITDA | 415 | −22 | ||||
| Resultat før skatt | −320 | 3 770 | 316 | 332 | −1 760 | 58 |
| −349 | 3 711 | 246 | 284 | −1 760 | 52 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Balanse | ||||||
| 5 925 | 6 106 | 3 026 | 2 496 | 5 311 | 6 484 | |
| 3 577 | 3 925 | −786 | −1 033 | −1 317 | 443 | |
| 2 349 | 2 181 | 3 812 | 3 528 | 6 629 | 6 042 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 76,8 % | 80,8 % | 91,8 % | 70,8 % | −8 % | 64,5 % |
| Egenkapitalandel | 60,4 % | 64,3 % | −26 % | −41,4 % | −24,8 % | 6,8 % |
| Likviditetsgrad 1 | 29,66 | 0,55 | 0,25 | 1,37 | 37 | 3,15 |
| Totalkapitalrentabilitet | 4,5 % | 82,6 % | 11,5 % | 10,6 % | −0,6 % | 2,2 % |
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 306 | 300 |
| Sum driftskostnader | 71 | 58 |
| Lønnskostnader | 10 | |
| Driftsresultat | 235 | 242 |
| Finansinntekter | 33 | 3 529 |
| Finanskostnader | 588 | 1 |
| Netto finans | −555 | 3 528 |
| Resultat før skatt | −320 | 3 770 |
| Årsresultat | −349 | 3 711 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Vidar Bjørnås | 1976 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Kristin Bjørnås | 1979 | |
| Styremedlem | Vidar Bjørnås | 1976 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Sne Regnskap AS | ||
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Kristin Bjørnås (født 1979) | 205 | |
| Vidar Bjørnås (født 1976) | 205 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
- Forretningsadresse
- c/o Vidar Bjørnås, Fjellvåkveien 7, 9325 Bardufoss
- Sted
- Bardufoss
Historikk
- 2026
Kreditorvarsel
Hele kunngjøringen
- 2025
Nytt årsregnskap
2023 → 2024 · Omsetningen falt 344 815 kr → 300 000 kr
Hele kunngjøringen
- 2024
Nytt styremedlem
Vidar Bjørnås · Nytt styremedlem Kristin Bjørnås
Hele kunngjøringen
Endring av formål
Formål: Kjøp og salg av aksjer, deltakelse i andre selskaper samt enhver virksomhet som lar seg kombinere med dette. Eiendomsutvikling, herunder utleie, kjøp og salg. Konsulentarbeid og prosjektarbeider i forbindelse med dette. Salg av helsetjenester, herunder pasientrettet arbeid, samfunnsmedisinske tjenester, konsulentvirksomhet og rådgivning.
Hele kunngjøringen