Rammer 1-2-3 AS
Aktiv- Org.nr.914 936 802
- Aksjeselskap
- Tre- og møbelindustri
- Oslo
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
Rammer 1-2-3 AS er et aksjeselskap i Oslo, stiftet 15. januar 2015. Selskapet driver med produksjon av andre trevarer og varer av kork, strå og flettematerialer. Daglig leder er Sten Åge Væringstad, og styrets leder er Sten Åge Væringstad.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2021
Lignende bedrifter
Tre- og møbelindustri i Oslo, nærmest i omsetning
- Altym ASTre- og møbelindustri · Oslo2 mill. kromsetning 2025
- Knut Nævestad ASTre- og møbelindustri · Oslo1,8 mill. kromsetning 2025
- Warbergs Snekkeri ASTre- og møbelindustri · Oslo2 mill. kromsetning 2025
- Medhus Møbelsnekkeri ASTre- og møbelindustri · Oslo1,8 mill. kromsetning 2025
- Per-Christian Norborg ASTre- og møbelindustri · Oslo2,1 mill. kromsetning 2025
- Rammegalleriet Elise Selj ASTre- og møbelindustri · Oslo2,2 mill. kromsetning 2025
- Haram Møbelsnekkeri ASTre- og møbelindustri · Oslo1,6 mill. kromsetning 2025
- Metkon ASTre- og møbelindustri · Oslo2,2 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 1 921 | 1 849 | 1 470 | 1 670 | 1 544 | 1 278 | |
| 175 | −39 | −97 | 174 | 50 | 79 | |
| Resultat før skatt | 175 | −39 | −97 | 127 | 41 | 82 |
| 166 | −39 | −97 | 99 | 52 | 82 | |
| Balanse | ||||||
| 924 | 931 | 652 | 418 | 370 | 397 | |
| 142 | −23 | 15 | 113 | 13 | −38 | |
| 781 | 954 | 636 | 305 | 357 | 435 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 9,1 % | −2,1 % | −6,6 % | 10,4 % | 3,2 % | 6,2 % |
| Egenkapitalandel | 15,4 % | −2,5 % | 2,4 % | 27 % | 3,5 % | −9,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,1 | 0,86 | 1 | 1,37 | 1,01 | 1,12 |
| Totalkapitalrentabilitet | 18,8 % | −4,9 % | −18,1 % | 44,2 % | 13 % | 24,9 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler923 697 kr
Anleggsmidler7 %66 096 kr
Omløpsmidler93 %857 601 kr
Egenkapital og gjeld923 697 kr
Innskutt egenkapital5 %50 000 kr
Opptjent egenkapital10 %92 348 kr
Langsiktig gjeld0 %0 kr
Kortsiktig gjeld85 %781 349 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 921 | 1 849 |
| Sum driftskostnader | 1 746 | 1 887 |
| Lønnskostnader | 760 | 1 150 |
| Driftsresultat | 175 | −39 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 175 | −39 |
| Årsresultat | 166 | −39 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Sten Åge Væringstad | 1959 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Sten Åge Væringstad | 1959 | |
| Varamedlem | Anita M Francisco Væringstad | 1964 | |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Skinbeam AS | 500 | |
| Sten Åge Væringstad (født 1959) | 500 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetRammer 1-2-3 AS914 936 802
- Forretningsadresse
- Ullernchausséen 119, 0284 Oslo
Underenheter1
- Sted
- Oslo
Historikk
14 hendelser siden 2015
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Silurveien 11E, 0380 Oslo → Ullernchausséen 119, 0284 Oslo
Hele kunngjøringen
- 2019
- 2018