Vestenga Invest AS
Aktiv- Org.nr.914 875 900
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Nannestad
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Vestenga Invest AS er et aksjeselskap i Maura i Nannestad, stiftet 22. januar 2015. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Styrets leder er Arne Hagen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Endring av forretningsadresse · Torger Bøhnsdalens veg 25, 2070 Råholt → Sangsvanelia 52C, 2032 Maura
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3035 Eidsvoll → 3240 Eidsvoll
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Nannestad
- Bård Holter Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Maura, Nannestad
- Vidar Langseth Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Maura, Nannestad
- Jon Erling Bekken ASHolding- og investeringsselskaper · Nannestad
- Hellebakken ASHolding- og investeringsselskaper · Maura, Nannestad
- Barli Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Holter, Nannestad
- Syrtveit Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Nannestad
- WRT ASHolding- og investeringsselskaper · Maura, Nannestad
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 0 | 0 | |||||
| −172 | −139 | −127 | −103 | −121 | −20 | |
| Resultat før skatt | 631 | 1 974 | 288 | 71 | −89 | 3 842 |
| 631 | 1 974 | 288 | 71 | −89 | 3 842 | |
| 0 | 0 | |||||
| Balanse | ||||||
| 11 796 | 11 141 | 9 183 | 8 891 | 8 825 | 10 140 | |
| 11 747 | 11 116 | 9 157 | 8 869 | 8 798 | 10 137 | |
| 49 | 25 | 25 | 22 | 26 | 2 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Egenkapitalandel | 99,6 % | 99,8 % | 99,7 % | 99,8 % | 99,7 % | 100 % |
| Likviditetsgrad 1 | 227,88 | 398,23 | 335,75 | 371,41 | 303,92 | 4 608,5 |
| Totalkapitalrentabilitet | 5,6 % | 19,7 % | 4,4 % | 1,5 % | 0,7 % | 47 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler12 mill. kr
Anleggsmidler5 %590 610 kr
Omløpsmidler95 %11 mill. kr
Egenkapital og gjeld12 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %105 000 kr
Opptjent egenkapital99 %12 mill. kr
Kortsiktig gjeld0 %49 174 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 172 | 139 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −172 | −139 |
| Finansinntekter | 819 | 2 137 |
| Finanskostnader | 16 | 24 |
| Netto finans | 803 | 2 113 |
| Resultat før skatt | 631 | 1 974 |
| Årsresultat | 631 | 1 974 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Arne Hagen | 1966 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Aider AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Arne Hagen (født 1966) | 1 500 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
18 hendelser siden 2015
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Torger Bøhnsdalens veg 25, 2070 Råholt → Sangsvanelia 52C, 2032 Maura
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Kommune 3035 Eidsvoll → 3240 Eidsvoll
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0237 Eidsvoll → 3035 Eidsvoll
Hele kunngjøringen