Stalheim Brannvern AS
Aktiv- Org.nr.914 819 083
- Aksjeselskap
- Byggentreprenører
- Voss
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
Stalheim Brannvern AS er et aksjeselskap i Vossestrand i Voss, stiftet 9. januar 2015. Selskapet driver med oppføring av bygninger. Daglig leder er Tom Berggraf Stalheim, og styrets leder er Tom Berggraf Stalheim.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2025 (ny versjon)
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024 · Omsetningen økte 877 914 kr → 967 406 kr
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
Lignende bedrifter
Byggentreprenører i Voss, nærmest i omsetning
- Heimabygg ASByggentreprenører · Voss961 384 kromsetning 2025
- Tømrar LJ Skjervheim ASByggentreprenører · Vossestrand, Voss1 mill. kromsetning 2025
- Lid Bygg & Betong ASByggentreprenører · Voss954 261 kromsetning 2025
- VBL Eigedom ASByggentreprenører · Voss1,1 mill. kromsetning 2025
- Vossatakst Hanto ASByggentreprenører · Skulestadmo, Voss861 439 kromsetning 2025
- Een Byggteknikk ASByggentreprenører · Skulestadmo, Voss1,2 mill. kromsetning 2025
- Geir-Jonny ASByggentreprenører · Vossestrand, Voss1,2 mill. kromsetning 2025
- Byggmodul ASByggentreprenører · Voss759 834 kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 1 005 | 967 | 878 | 893 | 571 | 986 | |
| −58 | 126 | 86 | −99 | −187 | −33 | |
| EBITDA | −96 | −184 | −29 | |||
| Resultat før skatt | −61 | 126 | 80 | −106 | −189 | −36 |
| −61 | 126 | 80 | −106 | −193 | −28 | |
| Balanse | ||||||
| 295 | 270 | 311 | 142 | 48 | 250 | |
| 24 | 84 | −42 | −122 | −15 | 177 | |
| 271 | 186 | 353 | 264 | 64 | 73 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −5,8 % | 13,1 % | 9,8 % | −11,1 % | −32,8 % | −3,4 % |
| Egenkapitalandel | 8 % | 31,1 % | −13,6 % | −85,9 % | −31,3 % | 70,8 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,09 | 1,37 | 0,86 | 0,5 | 0,58 | 3,23 |
| Totalkapitalrentabilitet | −20,5 % | 43,5 % | 38 % | −103,2 % | −124,2 % | −9,8 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler294 924 kr
Anleggsmidler0 %0 kr
Omløpsmidler100 %294 924 kr
Egenkapital og gjeld294 924 kr
Innskutt egenkapital10 %30 000 kr
Opptjent egenkapital−2 %−6 461 kr
Langsiktig gjeld0 %0 kr
Kortsiktig gjeld92 %271 385 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 005 | 967 |
| Sum driftskostnader | 1 063 | 841 |
| Lønnskostnader | 302 | 257 |
| Driftsresultat | −58 | 126 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 3 | 0 |
| Netto finans | −3 | 0 |
| Resultat før skatt | −61 | 126 |
| Årsresultat | −61 | 126 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Tom Berggraf Stalheim | 1977 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Tom Berggraf Stalheim | 1977 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Synega Regnskap AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Tom Berggraf Stalheim (født 1977) | 23 | |
| Per Øyvind Gulliksen Sørebø (født 1970) | 7 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetStalheim Brannvern AS914 819 083
- Forretningsadresse
- Brattlandsvegen 74, 5713 Vossestrand
Underenheter1
- Sted
- Vossestrand
- Ansatte
- Under 5
Historikk
15 hendelser siden 2015
- 2026
Godkjent årsregnskap
Årsregnskap for 2025 (ny versjon)
Hele kunngjøringen
- 2025
Nytt årsregnskap
2023 → 2024 · Omsetningen økte 877 914 kr → 967 406 kr
Hele kunngjøringen
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 1235 Voss → 4621 Voss
Hele kunngjøringen
- 2019