Satay Catering AS
Aktiv- Org.nr.914 731 593
- Aksjeselskap
- Catering
- Ullensaker
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
Satay Catering AS er et aksjeselskap i Jessheim i Ullensaker, stiftet 8. desember 2014. Selskapet driver med catering for arrangementer. Daglig leder er Zoltán Mohácsi, og styrets leder er Zoltán Mohácsi.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023 (ny versjon)
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3033 Ullensaker → 3209 Ullensaker
Lignende bedrifter
Catering i Ullensaker, nærmest i omsetning
- Løkkacatering ASCatering · Jessheim, Ullensaker3,2 mill. kromsetning 2025
- Dobbelt Så Godt ASCatering · Jessheim, Ullensaker1,7 mill. kromsetning 2025
- Burger & Fries ASCatering · Jessheim, Ullensaker1,4 mill. kromsetning 2025
- Norami Catering ASCatering · Kløfta, Ullensaker700 358 kromsetning 2025
- Two Monkeys ASCatering · Jessheim, Ullensaker516 810 kromsetning 2025
- Newrest Norway ASCatering · Gardermoen, Ullensaker217 mill. kromsetning 2025
- Gate Gourmet Norway ASCatering · Gardermoen, Ullensaker309 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 6 442 | 6 703 | 6 923 | 6 163 | 2 475 | 1 128 | |
| 373 | −10 | 588 | 1 572 | 471 | −287 | |
| EBITDA | 1 689 | 599 | −138 | |||
| Resultat før skatt | 382 | −3 | 585 | 1 572 | 471 | −291 |
| 302 | −3 | 404 | 1 258 | 389 | −291 | |
| Balanse | ||||||
| 2 250 | 2 061 | 2 243 | 3 133 | 1 474 | 762 | |
| 945 | 760 | 763 | 837 | 779 | 313 | |
| 1 305 | 1 301 | 1 480 | 2 296 | 695 | 449 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 5,8 % | −0,1 % | 8,5 % | 25,5 % | 19 % | −25,4 % |
| Egenkapitalandel | 42 % | 36,9 % | 34 % | 26,7 % | 52,9 % | 41,1 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,71 | 1,52 | 1,34 | 1,29 | 2,98 | 2,01 |
| Totalkapitalrentabilitet | 17,7 % | 0,1 % | 21,9 % | 68,3 % | 42,4 % | −29,3 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler2,2 mill. kr
Anleggsmidler1 %21 511 kr
Omløpsmidler99 %2,2 mill. kr
Egenkapital og gjeld2,2 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %30 000 kr
Opptjent egenkapital41 %914 661 kr
Kortsiktig gjeld58 %1,3 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 6 442 | 6 703 |
| Sum driftskostnader | 6 069 | 6 713 |
| Lønnskostnader | 3 591 | 3 693 |
| Driftsresultat | 373 | −10 |
| Finansinntekter | 9 | 12 |
| Finanskostnader | 0 | 5 |
| Netto finans | 9 | 7 |
| Resultat før skatt | 382 | −3 |
| Årsresultat | 302 | −3 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Zoltán Mohácsi | 1979 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Zoltán Mohácsi | 1979 | |
| Styremedlem | Zsuzsanna Mohácsiné Teplan | 1973 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Iregnskap AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Zsuzsanna Mohácsiné Teplan (født 1973) | 160 | |
| Zoltán Mohácsi (født 1979) | 140 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetSatay Catering AS914 731 593
- Forretningsadresse
- Henrik Bulls veg 115, 2052 Jessheim
Underenheter1
- Sted
- Jessheim
- Ansatte
- Under 5
Historikk
22 hendelser siden 2014
- 2026
- 2025
- 2024
Godkjent årsregnskap
Årsregnskap for 2023 (ny versjon)
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Kommune 3033 Ullensaker → 3209 Ullensaker
Hele kunngjøringen
- 2023
Endring av forretningsadresse
Henrik Bulls veg 115 → Henrik Bulls veg 115, Jessheim
Hele kunngjøringen
- 2022
- 2021
Endring av forretningsadresse
Henrik Bulls veg 115 → Henrik Bulls veg 115, Jessheim
Hele kunngjøringen