Rørahallene AS
Røra, 7670 Inderøy
Rørahallene AS er et aksjeselskap i Inderøy, stiftet 4. november 2014. Selskapet driver med drift av idrettsanlegg. Styrets leder er Robert Øfsti.
Fakta om Rørahallene AS
- Styreleder
- Robert Øfsti (f. 1950)
- Stiftet
- Bransje
- Idrett og trening i Inderøy
- Kommune
- Inderøy
- Største eiere (2018)
- Innherred Isidrettslag33,3 %
- Røra Idrettslag33,3 %
- Røra Tae Kwon Do Klubb33,3 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning2 mill. kr+4,9 % mot 2024
Driftsresultat166 548 kr+261 % mot 2024
Årsresultat−513 365 kr+35,6 % mot 2024
Egenkapital−2,9 mill. kr−21,2 % mot 2024
AnsatteUnder 5
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 963 | 1 872 |
| Driftsresultat | 167 | −104 |
| Resultat før skatt | −513 | −797 |
| Årsresultat | −513 | −797 |
| Sum eiendeler | 23 785 | 24 803 |
| Egenkapital | −2 935 | −2 421 |
| Gjeld | 26 720 | 27 224 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt styremedlem · Nina Merete Kulsli
- Styremedlem gikk ut · Frank Viggo Ingvaldsen
- Revisjon av årsregnskap
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −2,9 mill. kr
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Bygge, eie og drifte et idrettsanlegg for allmenn bruk på Innherred. Selskapet har ikke til formål å skaffe aksjeeierne økonomisk utbytte.
- Juridisk navn
- RØRAHALLENE AS
- Org.nr.
- 914 577 942
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 04.11.2014
- Registrert
- 05.12.2014
- Bransje
- Drift av idrettsanlegg 93.110
- Ansatte
- Under 5 ansatte
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Røra, 7670 InderøyÅpne i kart
- Postadresse
- v/ Klepp Regnskap AS, Vennalivegen 2, 7670 Inderøy
- Kommune
- Inderøy
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 963 | 1 872 | 1 870 | 1 356 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | 167 | −104 | 37 | −199 | −13 | −16 | −12 | −5 | −9 | −4 |
| EBITDA | 648 | −9 | −4 | |||||||
| Resultat før skatt | −513 | −797 | −768 | −738 | −98 | −16 | −11 | 2 | −9 | −4 |
| Årsresultat | −513 | −797 | −768 | −738 | −98 | −16 | −11 | 2 | −12 | −3 |
| Sum eiendeler | 23 785 | 24 803 | 26 300 | 35 517 | 31 376 | 1 636 | 219 | 371 | 5 | 18 |
| Egenkapital | −2 935 | −2 421 | −1 624 | −856 | −118 | −20 | −4 | 7 | 5 | 18 |
| Gjeld | 26 720 | 27 224 | 27 924 | 36 373 | 31 495 | 1 656 | 223 | 364 | 0 | 0 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler24 mill. kr
Anleggsmidler91 %22 mill. kr
Omløpsmidler9 %2,2 mill. kr
Egenkapital og gjeld24 mill. kr
Innskutt egenkapital0 %23 000 kr
Opptjent egenkapital−12 %−3 mill. kr
Kortsiktig gjeld1 %183 173 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 963 | 1 872 |
| Sum driftskostnader | 1 797 | 1 976 |
| Lønnskostnader | 277 | 278 |
| Driftsresultat | 167 | −104 |
| Finansinntekter | 46 | 58 |
| Finanskostnader | 726 | 751 |
| Netto finans | −680 | −694 |
| Resultat før skatt | −513 | −797 |
| Årsresultat | −513 | −797 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 8,5 % | −5,5 % | 2 % |
| Egenkapitalandel | −12,3 % | −9,8 % | −6,2 % |
| Likviditetsgrad 1 | 11,78 | 11,8 | 20,05 |
| Totalkapitalrentabilitet | 0,9 % | −0,2 % | 0,4 % |
Roller
Nå · 7 · Tidligere · 2
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Robert Øfsti | 1950 |
| Styremedlem | Nina Merete Kulsli | 1986 |
| Styremedlem | Karl Arne Jensen | 1951 |
| Styremedlem | Per Arne Schiefloe | 1962 |
| Styremedlem | Denis Shulgin | 1986 |
| Styremedlem | Kent Morten Iversen | 1979 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Klepp Regnskap AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Revisor | Bdo AS | til 09.03.2026 | |
| Styremedlem | Frank Viggo Ingvaldsen | 1967 | til 03.03.2026 |
Aksjonærer
per 31.12.2018
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Innherred Isidrettslag | 10 | |
| Røra Idrettslag | 10 | |
| Røra Tae Kwon Do Klubb | 10 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetRørahallene AS914 577 942
- Forretningsadresse
- Røra, 7670 Inderøy
Underenheter1
- Sted
- Inderøy
Støtte og tilskudd
9 tildelinger
| År | Giver | Formål | Ordning | Beløp |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 551,25 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 551,25 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 551,25 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 637,28 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 551,25 kr |
Historikk
28 hendelser siden 2014
- 2026
- 2025
Revisjon av årsregnskap
Hele kunngjøringen
Endring av revisor
Hele kunngjøringen
Endring av styre
Styret: leder Robert Øfsti, 5 medlemmer
Hele kunngjøringen
- 2024
- 2023
Endring av formål
Formål: Bygge, eie og drifte et idrettsanlegg for allmenn bruk på Innherred. Selskapet har ikke til formål å skaffe aksjeeierne økonomisk utbytte.
Hele kunngjøringen
Endring av styre
Styret: leder Robert Øfsti, 5 medlemmer
Hele kunngjøringen
- 2022
Endring av styre
Styret: leder Margareth Halle, 5 medlemmer
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Idrett og trening i Inderøy, nærmest i omsetning
Fresk Treningssenter AS3,4 mill. kromsetning 202514ansatteASTeam Northug AS6,9 mill. kromsetning 2025AS
Idrett og trening i InderøyAlle selskaper i Inderøy