Vuc AS
Åsenveien 66, 1400 Ski
Vuc AS er et aksjeselskap i Ski i Nordre Follo, stiftet 3. november 2014. Selskapet driver med annen undervisning ellers. Daglig leder er Anne Hagen, og styrets leder er Anne Hagen.
Fakta om Vuc AS
- Daglig leder
- Anne Hagen (f. 1952)
- Styreleder
- Anne Hagen (f. 1952)
- Stiftet
- Kommune
- Nordre Follo
- Største eiere (2025)
- Anne Hagen100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning318 038 kr−10,3 % mot 2024
Driftsresultat128 780 kr−46,7 % mot 2024
Årsresultat100 539 kr−46,6 % mot 2024
Egenkapital124 640 kr−70,5 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 318 | 355 |
| Driftsresultat | 129 | 241 |
| Resultat før skatt | 129 | 242 |
| Årsresultat | 101 | 188 |
| Sum eiendeler | 558 | 478 |
| Egenkapital | 125 | 423 |
| Gjeld | 434 | 55 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 10,3 % i 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Drive undervisning, veiledning og coaching av helsepersonell, samt å drive agentur og handel, produksjon av forskjellige varer og tjenester, transport og lagervirksomhet mm. Selskapet kan også investere i andre selskaper, samt i fast eiendom.
- Juridisk navn
- VUC AS
- Org.nr.
- 914 532 507
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 03.11.2014
- Registrert
- 27.11.2014
- Bransje
- Annen undervisning ellers 85.597
- Daglig leder
- Anne Hagen (f. 1952)
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Åsenveien 66, 1400 SkiÅpne i kart
- Kommune
- Nordre Follo
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 318 | 355 | 382 | 298 | 807 | 297 | 377 | 474 | 505 | 294 |
| Driftsresultat | 129 | 241 | 245 | 192 | 556 | 196 | 214 | 245 | 329 | 233 |
| EBITDA | 329 | 233 | ||||||||
| Resultat før skatt | 129 | 242 | 245 | 192 | 556 | 197 | 216 | 247 | 330 | 233 |
| Årsresultat | 101 | 188 | 191 | 150 | 433 | 154 | 168 | 188 | 251 | 173 |
| Sum eiendeler | 558 | 478 | 459 | 257 | 604 | 228 | 296 | 1 009 | 919 | 659 |
| Egenkapital | 125 | 423 | 235 | 214 | 64 | 30 | 31 | 993 | 805 | 554 |
| Gjeld | 434 | 55 | 224 | 43 | 540 | 197 | 265 | 16 | 114 | 105 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler558 499 kr
Anleggsmidler0 %0 kr
Omløpsmidler100 %558 499 kr
Egenkapital og gjeld558 499 kr
Innskutt egenkapital5 %30 000 kr
Opptjent egenkapital17 %94 640 kr
Kortsiktig gjeld78 %433 859 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 318 | 355 |
| Sum driftskostnader | 189 | 113 |
| Lønnskostnader | 9 | 5 |
| Driftsresultat | 129 | 241 |
| Finansinntekter | 0 | 1 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 0 | 1 |
| Resultat før skatt | 129 | 242 |
| Årsresultat | 101 | 188 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 40,5 % | 68,1 % | 64,2 % |
| Egenkapitalandel | 22,3 % | 88,5 % | 51,2 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,29 | 8,7 | 2,05 |
| Totalkapitalrentabilitet | 24,9 % | 51,7 % | 68,5 % |
Roller
Nå · 3
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Anne Hagen | 1952 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Anne Hagen | 1952 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Brænds Økonomi AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Anne Hagen (født 1952) | 30 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetVuc AS914 532 507
- Forretningsadresse
- Åsenveien 66, 1400 Ski
Underenheter1
- Sted
- Ski
Historikk
16 hendelser siden 2014
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3020 Nordre Follo → 3207 Nordre Follo
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0213 Ski → 3020 Nordre Follo
Hele kunngjøringen
- 2019
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
Lignende bedrifter
Kurs og opplæring i Nordre Follo, nærmest i omsetning
Memo1 AS311 133 kromsetning 2025ASBrødrene Fredlund AS384 818 kromsetning 2025ASThe Room Ski AS397 007 kromsetning 2025ASIda Eriksson Hardangen AS238 184 kromsetning 2025ASKLDS Service AS228 500 kromsetning 2025ASEspen Lie Arnesen AS170 097 kromsetning 2025ASRagdoll Yoga AS157 465 kromsetning 2025ASMata Leon AS98 000 kromsetning 2025AS
Kurs og opplæring i Nordre FolloAlle selskaper i Nordre Follo