Lar Holding AS
Lar Holding AS er et aksjeselskap i Grålum i Sarpsborg, stiftet 24. oktober 2014. Selskapet driver med utleie av egen eller leid fast eiendom. Styrets leder er Lasse Hansen.
Fakta om Lar Holding AS
- Styreleder
- Lasse Hansen (f. 1970)
- Stiftet
- Kommune
- Sarpsborg
- Største eiere (2025)
Regnskap og nøkkeltall
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −22 | −19 |
| Resultat før skatt | 55 | 160 |
| Årsresultat | 43 | 125 |
| Sum eiendeler | 9 054 | 9 204 |
| Egenkapital | 514 | 471 |
| Gjeld | 8 540 | 8 733 |
Hva som har skjedd
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
- Ny adresse · Bjørnstadmyra 4 → Bjørnstadmyra 4, 1712, GRÅLUM
Konsernstruktur
Morselskap for 1 datterselskap.
Offisiell foretaksinformasjon
Eie aksjer og finansielle instrumenter eller på annen måte å gjøre seg interessert i andre foretagender og alt som naturlig hører inn under slik virksomhet.
- Juridisk navn
- LAR HOLDING AS
- Org.nr.
- 914 511 801
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 24.10.2014
- Registrert
- 26.11.2014
- Bransje
- Utleie av egen eller leid fast eiendom 68.200
- Aksjekapital
- 100 000 kr
- Forretningsadresse
- Bjørnstadmyra 4, 1712 GrålumÅpne i kart
- Kommune
- Sarpsborg
- Status
- Aktiv
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
| Driftsresultat | −22 | −19 | −16 | −16 | −16 | −12 | −16 | −13 | −38 | −25 |
| EBITDA | −38 | −25 | ||||||||
| Resultat før skatt | 55 | 160 | 0 | 0 | 0 | 302 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Årsresultat | 43 | 125 | 0 | 0 | 0 | 236 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum eiendeler | 9 054 | 9 204 | 8 979 | 8 803 | 8 731 | 9 054 | 8 786 | 8 746 | 8 814 | 9 139 |
| Egenkapital | 514 | 471 | 347 | 347 | 347 | 347 | 111 | 111 | 111 | 111 |
| Gjeld | 8 540 | 8 733 | 8 632 | 8 456 | 8 384 | 8 707 | 8 675 | 8 635 | 8 703 | 9 028 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 22 | 19 |
| Driftsresultat | −22 | −19 |
| Finansinntekter | 600 | 750 |
| Finanskostnader | 523 | 571 |
| Netto finans | 77 | 179 |
| Resultat før skatt | 55 | 160 |
| Årsresultat | 43 | 125 |
Nøkkeltall
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 5,7 % | 5,1 % | 3,9 % |
| Likviditetsgrad 1 | 9,21 | 7,32 | 7,56 |
| Totalkapitalrentabilitet | 6,3 % | 8 % | −5,7 % |
Roller
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Lasse Hansen | 1970 |
| Styremedlem | Roar Hartvik Mellegård | 1964 |
| Styremedlem | Arild Sverre Andersen | 1954 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Alva Regnskap AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Kontaktperson | Roar Hartvik Mellegård | 1964 | til 09.03.2026 |
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Fjellet Eiendom AS | 34 | |
| Mero Holding AS | 33 | |
| Arild Sverre Andersen Holding AS | 33 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Historikk
- 2026
Godkjente årsregnskap
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
Ny adresse
Bjørnstadmyra 4 → Bjørnstadmyra 4, 1712, GRÅLUM
- 2023
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Nye vedtekter
Endring av vedtektsdato
Endring av forretningsadresse
Godkjente årsregnskap
- 2020
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2019
Godkjente årsregnskap
- 2018
Godkjente årsregnskap
- 2017
Revisjon av årsregnskap
Endring av revisor