Verdina AS
Aktiv- Org.nr.914 437 113
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Bærum
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Verdina AS er et aksjeselskap i Stabekk i Bærum, stiftet 31. oktober 2014. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Styrets leder er Per Brastad.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Ny adresse · Storengveien 82, 1368, Stabekk → v/ Per Brastad, Storengveien 82, 1368, STABEKK
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Bærum
- Morud Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Jar, Bærum
- Stayer Shipinvest ASHolding- og investeringsselskaper · Snarøya, Bærum
- Storengveien ASHolding- og investeringsselskaper · Jar, Bærum
- Wilvest ASHolding- og investeringsselskaper · Jar, Bærum
- Ojah Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Haslum, Bærum
- Wa-Ro ASHolding- og investeringsselskaper · Blommenholm, Bærum
- MN Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Lysaker, Bærum
- E&p Offshore ASHolding- og investeringsselskaper · Hosle, Bærum
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| −13 | −6 | −6 | −5 | −5 | −5 | |
| Resultat før skatt | 198 | 315 | 1 116 | −769 | 752 | 342 |
| 199 | 315 | 1 117 | −768 | 753 | 343 | |
| Balanse | ||||||
| 7 409 | 7 209 | 6 895 | 5 778 | 6 546 | 5 793 | |
| 7 409 | 7 209 | 6 895 | 5 778 | 6 546 | 5 793 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Egenkapitalandel | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % |
| Totalkapitalrentabilitet | 2,7 % | 4,5 % | 17,7 % | −0,1 % | 12,2 % | 7,5 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler7,4 mill. kr
Anleggsmidler0 %7 821 kr
Omløpsmidler100 %7,4 mill. kr
Egenkapital og gjeld7,4 mill. kr
Innskutt egenkapital57 %4,2 mill. kr
Opptjent egenkapital43 %3,2 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 13 | 6 |
| Lønnskostnader | 0 | |
| Driftsresultat | −13 | −6 |
| Finansinntekter | 211 | 321 |
| Finanskostnader | 0 | |
| Netto finans | 211 | 321 |
| Resultat før skatt | 198 | 315 |
| Årsresultat | 199 | 315 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Per Brastad | 1950 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Gabler Accounting AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Per Brastad (født 1950) | 215 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
16 hendelser siden 2014
- 2026
- 2025
- 2024
Ny adresse
Storengveien 82, 1368, Stabekk → v/ Per Brastad, Storengveien 82, 1368, STABEKK
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av kapital
Kapital 2 150 000 kr → 3 225 000 kr
Hele kunngjøringen