Staal Consulting AS
Org.nr. 913 289 641AksjeselskapBedriftsrådgivningBedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningAktiv
Eplehagen 48, 1424 Ski
Staal Consulting AS er et aksjeselskap i Ski i Nordre Follo, stiftet 1. januar 2014. Selskapet driver med bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Daglig leder er Pieter Theodoor Van Der Staal, og styrets leder er Pieter Theodoor Van Der Staal.
Fakta om Staal Consulting AS
- Daglig leder
- Pieter Theodoor Van Der Staal (f. 1971)
- Styreleder
- Pieter Theodoor Van Der Staal (f. 1971)
- Stiftet
- Kommune
- Nordre Follo
- Største eiere (2025)
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning294 835 kr+54,1 % mot 2024
Driftsresultat281 870 kr+65,2 % mot 2024
Årsresultat219 592 kr+65,7 % mot 2024
Egenkapital1,2 mill. kr+22,2 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 295 | 191 |
| Driftsresultat | 282 | 171 |
| Resultat før skatt | 282 | 170 |
| Årsresultat | 220 | 133 |
| Sum eiendeler | 2 000 | 2 000 |
| Egenkapital | 1 207 | 987 |
| Gjeld | 793 | 1 013 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Omsetningen økte · 191 364 kr → 294 835 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Konsulentarbeid, samt det som naturlig står i forbindelse med dette. Samt kjøp og salg av aksjer.
- Juridisk navn
- STAAL CONSULTING AS
- Org.nr.
- 913 289 641
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 01.01.2014
- Registrert
- 06.03.2014
- Bransje
- Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 70.200
- Daglig leder
- Pieter Theodoor Van Der Staal (f. 1971)
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Eplehagen 48, 1424 SkiÅpne i kart
- Kommune
- Nordre Follo
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 295 | 191 | 190 | 183 | 170 | 176 | 69 | 54 | 298 | 892 |
| Driftsresultat | 282 | 171 | 180 | 97 | 76 | 169 | 8 | −122 | 117 | −142 |
| EBITDA | 169 | 28 | −87 | 152 | −130 | |||||
| Resultat før skatt | 282 | 170 | 117 | 697 | −40 | 122 | 0 | −121 | 110 | −144 |
| Årsresultat | 220 | 133 | 91 | 695 | −40 | 80 | 42 | −121 | 110 | −144 |
| Sum eiendeler | 2 000 | 2 000 | 2 106 | 2 179 | 2 021 | 2 021 | 73 | 131 | 301 | 486 |
| Egenkapital | 1 207 | 987 | 855 | 764 | 69 | 109 | 29 | −13 | 108 | −2 |
| Gjeld | 793 | 1 013 | 1 251 | 1 415 | 1 953 | 1 912 | 44 | 145 | 193 | 488 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler2 mill. kr
Anleggsmidler100 %2 mill. kr
Omløpsmidler0 %169 kr
Egenkapital og gjeld2 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %30 000 kr
Opptjent egenkapital59 %1,2 mill. kr
Kortsiktig gjeld3 %61 936 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 295 | 191 |
| Sum driftskostnader | 13 | 21 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | 282 | 171 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 0 | 1 |
| Netto finans | 0 | −1 |
| Resultat før skatt | 282 | 170 |
| Årsresultat | 220 | 133 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 95,6 % | 89,2 % | 94,6 % |
| Egenkapitalandel | 60,4 % | 49,4 % | 40,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0 | 0,01 | 4,41 |
| Totalkapitalrentabilitet | 14,1 % | 8,3 % | 2,5 % |
Roller
Nå · 4 · Tidligere · 1
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Pieter Theodoor Van Der Staal | 1971 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Pieter Theodoor Van Der Staal | 1971 |
| Varamedlem | Jacob Milenko Van Der Staal | 1967 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Viken Accounting Solutions AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Regnskapsfører | Account Group AS | til 04.11.2025 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Pieter Theodoor Van Der Staal (født 1971) | 1 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetStaal Consulting AS913 289 641
- Forretningsadresse
- Eplehagen 48, 1424 Ski
Underenheter1
- Sted
- Ski
Historikk
18 hendelser siden 2014
- 2026
Omsetningen økte
191 364 kr → 294 835 kr
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3020 Nordre Follo → 3207 Nordre Follo
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Sætreveien 10 → Eplehagen 48, Ski
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Kommune 0213 Ski → 3020 Nordre Follo
Hele kunngjøringen
- 2019
Endring av forretningsadresse
Sætreveien 10, 1400 Ski → Sætreveien 10, 1424 Ski
Hele kunngjøringen
- 2018
- 2017
Lignende bedrifter
Bedriftsrådgivning i Nordre Follo, nærmest i omsetning
Profit Today AS285 359 kromsetning 2025ASØkonomi Ressurs AS274 280 kromsetning 2025ASAqonsilium AS261 850 kromsetning 2025ASKaffealliansen AS257 000 kromsetning 2025ASPresenza AS333 127 kromsetning 2025ASVeben AS253 033 kromsetning 2025ASAssistor AS245 213 kromsetning 2025ASAS Cameri346 909 kromsetning 2025AS
Bedriftsrådgivning i Nordre FolloAlle selskaper i Nordre Follo