Pink Flood AS
Nordre Gommershaugen 4, 5254 Sandsli
Pink Flood AS er et aksjeselskap i Sandsli i Bergen, stiftet 10. september 2013. Selskapet driver med skjønnhetspleie. Daglig leder er Gry Flood, og styrets leder er Gry Flood.
Fakta om Pink Flood AS
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning1,9 mill. kr+3,5 % mot 2024
Driftsresultat−369 356 kr−344 % mot 2024
Årsresultat−372 301 kr−450 % mot 2024
Egenkapital−130 646 kr−154 % mot 2024
AnsatteUnder 5
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 908 | 1 844 |
| Driftsresultat | −369 | 151 |
| Resultat før skatt | −372 | 151 |
| Årsresultat | −372 | 106 |
| Sum eiendeler | 593 | 444 |
| Egenkapital | −131 | 242 |
| Gjeld | 723 | 202 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −130 646 kr
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Veiledning og konsulentvirksomhet i hudpleie og makeup. Salg av hudpleie og makeup produkter, samt oppgaver som hører naturlig sammen med dette m.m.
- Juridisk navn
- PINK FLOOD AS
- Org.nr.
- 912 809 757
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 10.09.2013
- Registrert
- 14.12.2013
- Bransje
- Skjønnhetspleie 96.220
- Daglig leder
- Gry Flood (f. 1972)
- Ansatte
- Under 5 ansatte
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Nordre Gommershaugen 4, 5254 SandsliÅpne i kart
- Kommune
- Bergen
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 908 | 1 844 | 1 474 | 1 522 | 1 620 | 1 534 | 1 367 | 1 467 | 1 722 | 1 485 |
| Driftsresultat | −369 | 151 | 36 | 136 | 0 | 55 | 60 | 172 | −13 | 67 |
| EBITDA | −13 | 67 | ||||||||
| Resultat før skatt | −372 | 151 | 34 | 133 | −2 | 55 | 59 | 170 | −13 | 66 |
| Årsresultat | −372 | 106 | 27 | 104 | −2 | 35 | 57 | 170 | −13 | 66 |
| Sum eiendeler | 593 | 444 | 322 | 338 | 209 | 441 | 380 | 292 | 368 | 287 |
| Egenkapital | −131 | 242 | 135 | 108 | 105 | 107 | 239 | 182 | 12 | 25 |
| Gjeld | 723 | 202 | 187 | 230 | 104 | 334 | 140 | 110 | 356 | 262 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler592 835 kr
Omløpsmidler100 %592 835 kr
Egenkapital og gjeld592 835 kr
Innskutt egenkapital5 %30 000 kr
Opptjent egenkapital−27 %−160 646 kr
Kortsiktig gjeld122 %723 481 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 908 | 1 844 |
| Sum driftskostnader | 2 277 | 1 692 |
| Lønnskostnader | 38 | 32 |
| Driftsresultat | −369 | 151 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 3 | 1 |
| Netto finans | −3 | −1 |
| Resultat før skatt | −372 | 151 |
| Årsresultat | −372 | 106 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −19,4 % | 8,2 % | 2,4 % |
| Egenkapitalandel | −22 % | 54,5 % | 42 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,82 | 2,2 | 1,72 |
| Totalkapitalrentabilitet | −71,2 % | 39,7 % | 10,8 % |
Roller
Nå · 4 · Tidligere · 1
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Gry Flood | 1972 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Gry Flood | 1972 |
| Varamedlem | Kjetil Gripne Flood | 1969 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Caddie Regnskap AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Regnskapsfører | Aider AS | til 09.09.2026 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Gry Flood (født 1972) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetPink Flood AS912 809 757
- Forretningsadresse
- Nordre Gommershaugen 4, 5254 Sandsli
Underenheter1
- Sted
- Sandsli
Historikk
14 hendelser siden 2013
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 1201 Bergen → 4601 Bergen
Hele kunngjøringen
- 2019
- 2018
- 2017
- 2016
- 2013
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Skjønnhetspleie og spa i Bergen, nærmest i omsetning
Ngo Nails AS1,9 mill. kromsetning 2025ASManikyr Studio AS1,8 mill. kromsetning 20259ansatteASBergen Beauty Studio AS1,8 mill. kromsetning 20256ansatteASMabo Beauty AS1,8 mill. kromsetning 2025ASBergen Bryn AS1,7 mill. kromsetning 2025ASBadstuegruppen AS1,7 mill. kromsetning 202528ansatteASManee Massasje & Spa AS2,1 mill. kromsetning 20255ansatteASLenas Hudpleie AS1,7 mill. kromsetning 2025AS
Skjønnhetspleie og spa i BergenAlle selskaper i Bergen