E & T'S AS
Aktiv- Org.nr.912 737 667
- Aksjeselskap
- Byggentreprenører
- Eidsvoll
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- 8 ansatte
E & T'S AS er et aksjeselskap i Dal i Eidsvoll, stiftet 1. november 2013. Selskapet driver med oppføring av bygninger og har 8 ansatte. Daglig leder er Laura Stupuriené, og styrets leder er Laura Stupuriené.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Ny revisor · 924723173 → NARVESEN REVISJON AS
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3035 Eidsvoll → 3240 Eidsvoll
Lignende bedrifter
Byggentreprenører i Eidsvoll, nærmest i omsetning
- Rud Olsen Konsult ASByggentreprenører · Dal, Eidsvoll8,6 mill. kromsetning 2025
- Tømrer Martinsen ASByggentreprenører · Eidsvoll9 mill. kromsetning 2025
- Serviceavtale ASByggentreprenører · Eidsvoll6,8 mill. kromsetning 2025
- Tømrer Jostein Bårtvedt ASByggentreprenører · Minnesund, Eidsvoll6,6 mill. kromsetning 2025
- Sververmoen Bakkehaug ASByggentreprenører · Minnesund, Eidsvoll6,1 mill. kromsetning 2025
- Idehus Romerike Eiendom ASByggentreprenører · Dal, Eidsvoll11 mill. kromsetning 2025
- Trehjerte ASByggentreprenører · Eidsvoll Verk, Eidsvoll11 mill. kromsetning 2025
- Lummeco ASByggentreprenører · Dal, Eidsvoll5,4 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 8 368 | 8 740 | 8 967 | 8 048 | 7 277 | 5 803 | |
| 472 | 258 | 467 | 564 | 303 | 108 | |
| EBITDA | 743 | 442 | 207 | |||
| Resultat før skatt | 473 | 259 | 467 | 564 | 321 | 128 |
| 350 | 202 | 364 | 431 | 264 | 104 | |
| Balanse | ||||||
| 3 743 | 3 229 | 3 258 | 2 739 | 2 114 | 1 695 | |
| 2 778 | 2 428 | 2 226 | 1 863 | 1 432 | 1 168 | |
| 966 | 801 | 1 032 | 876 | 682 | 527 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 5,6 % | 3 % | 5,2 % | 7 % | 4,2 % | 1,9 % |
| Egenkapitalandel | 74,2 % | 75,2 % | 68,3 % | 68 % | 67,7 % | 68,9 % |
| Likviditetsgrad 1 | 3,36 | 3,09 | 2,17 | 1,89 | 2,02 | 1,79 |
| Totalkapitalrentabilitet | 13,6 % | 8 % | 15,6 % | 23,2 % | 16,9 % | 7,5 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler3,7 mill. kr
Anleggsmidler13 %494 333 kr
Omløpsmidler87 %3,2 mill. kr
Egenkapital og gjeld3,7 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %30 000 kr
Opptjent egenkapital73 %2,7 mill. kr
Langsiktig gjeld0 %0 kr
Kortsiktig gjeld26 %965 745 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 8 368 | 8 740 |
| Sum driftskostnader | 7 895 | 8 482 |
| Lønnskostnader | 5 228 | 5 536 |
| Driftsresultat | 472 | 258 |
| Finansinntekter | 1 | 1 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 1 | 1 |
| Resultat før skatt | 473 | 259 |
| Årsresultat | 350 | 202 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Laura Stupuriené | 1984 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Laura Stupuriené | 1984 | |
| Varamedlem | Ricardas Stupuras | 1980 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Narvesen Revisjon AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Laura Stupuriené (født 1984) | 30 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetE & T'S AS912 737 667
- Forretningsadresse
- Trondheimsvegen 60, 2072 Dal
Underenheter1
- Sted
- Dal
- Ansatte
- 8
Historikk
20 hendelser siden 2013
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3035 Eidsvoll → 3240 Eidsvoll
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020