Rauma Cata OY
Aktiv- Org.nr.911 945 460
- Norskregistrert utenlandsk foretak
- Andre transporttjenester
- Fi-26100 Rauma
- Registrert i MVA-registeret
- Ikke registrert i Foretaksregisteret
- raumacata.fi
Rauma Cata OY er et norskregistrert utenlandsk foretak i Fi-26100 Rauma. Selskapet driver med tjenester tilknyttet landtransport ikke nevnt annet sted. Daglig leder er Seija Sinikka Norrgård.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2018–2025
Siste hendelser
- Omsetningen falt · 14 568 574 kr → 442 491 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Ny adresse · Hakunintie 21, Fi-2, 6100, Rauma, 9998 Utlandet → Hakunintie 21, FI-26100 RAUMA
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −1,3 mill. kr
- Omsetningen falt 97 % i 2025
Omsetning 2018–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 442 | 14 569 | 10 547 | 17 633 | 6 319 | 3 689 | |
| −285 | −5 687 | −1 204 | −227 | 433 | 1 172 | |
| Resultat før skatt | −298 | −5 574 | −1 352 | 428 | 398 | 1 172 |
| −298 | −5 572 | −1 353 | 428 | 398 | 1 172 | |
| 0 | ||||||
| Balanse | ||||||
| 10 | 2 395 | 4 839 | 7 862 | 5 920 | 19 055 | |
| −1 319 | −1 021 | 4 551 | 5 904 | 5 477 | 5 079 | |
| 1 329 | 3 416 | 287 | 1 957 | 443 | 13 976 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −64,5 % | −39 % | −11,4 % | −1,3 % | 6,9 % | 31,8 % |
| Egenkapitalandel | −12 778 % | −42,6 % | 94,1 % | 75,1 % | 92,5 % | 26,7 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0 | 0,69 | 16,78 | 4,02 | 13,36 | 2,44 |
| Totalkapitalrentabilitet | −23,2 % | −151,8 % | −19 % | 6,2 % | 3,8 % | 7 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler10 320 kr
Anleggsmidler100 %10 320 kr
Omløpsmidler0 %0 kr
Egenkapital og gjeld10 320 kr
Opptjent egenkapital−12 778 %−1,3 mill. kr
Kortsiktig gjeld12 878 %1,3 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 442 | 14 569 |
| Sum driftskostnader | 728 | 20 255 |
| Lønnskostnader | 435 | 8 102 |
| Driftsresultat | −285 | −5 687 |
| Finansinntekter | 6 | 196 |
| Finanskostnader | 19 | 82 |
| Netto finans | −12 | 113 |
| Resultat før skatt | −298 | −5 574 |
| Årsresultat | −298 | −5 572 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Seija Sinikka Norrgård | 1968 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Inter Revisor AS | ||
| Regnskapsfører | Leinonen AS | ||
| Andre roller | |||
| Foretaket i hjemlandet | Rauma Cata OY | ||
Organisasjon
Enheter
HovedenhetRauma Cata OY911 945 460
- Forretningsadresse
- Hakunintie 21, Fi-26100 Rauma
Underenheter1
Historikk
12 hendelser siden 2013
- 2026
Ny adresse
Hakunintie 21, Fi-2, 6100, Rauma, 9998 Utlandet → Hakunintie 21, FI-26100 RAUMA
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020