Velværesenteret Hudpleie og Frisør AS
Aktiv- Org.nr.911 552 027
- Aksjeselskap
- Skjønnhetspleie og spa
- Lindesnes
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
Velværesenteret Hudpleie og Frisør AS er et aksjeselskap i Mandal i Lindesnes, stiftet 1. januar 2013. Selskapet driver med skjønnhetspleie. Styrets leder er Bente Skår.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Færre ansatte · 7 → 1
- Endring av formål · Formål: Hudpleie, negledesign, velværemassasje, salg av kosmetikk og andre produkter til personlig pleie.
- Endring av vedtektsdato · Vedtekter av 17.10.2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
Lignende bedrifter
Skjønnhetspleie og spa i Lindesnes, nærmest i omsetning
- Sølvis Hud & Makeup Studio ASSkjønnhetspleie og spa · Mandal, Lindesnes2,8 mill. kromsetning 2025
- Harmoni Hudpleie ASSkjønnhetspleie og spa · Mandal, Lindesnes1,8 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 3 236 | 3 097 | 3 041 | 3 001 | 2 859 | 2 240 | |
| 336 | 286 | 311 | 396 | 334 | 293 | |
| EBITDA | 428 | 354 | 310 | |||
| Resultat før skatt | 336 | 287 | 311 | 396 | 333 | 293 |
| 260 | 221 | 243 | 307 | 255 | 228 | |
| Balanse | ||||||
| 1 955 | 1 721 | 1 594 | 1 638 | 1 455 | 1 380 | |
| 656 | 546 | 475 | 382 | 275 | 516 | |
| 1 298 | 1 175 | 1 119 | 1 256 | 1 180 | 864 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 10,4 % | 9,2 % | 10,2 % | 13,2 % | 11,7 % | 13,1 % |
| Egenkapitalandel | 33,6 % | 31,7 % | 29,8 % | 23,3 % | 18,9 % | 37,4 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,43 | 1,4 | 1,34 | 1,26 | 1,21 | 1,55 |
| Totalkapitalrentabilitet | 18,3 % | 17,3 % | 19,3 % | 25,6 % | 23,5 % | 24,7 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler2 mill. kr
Anleggsmidler5 %100 779 kr
Omløpsmidler95 %1,9 mill. kr
Egenkapital og gjeld2 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %20 000 kr
Opptjent egenkapital33 %636 393 kr
Kortsiktig gjeld66 %1,3 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 3 236 | 3 097 |
| Sum driftskostnader | 2 899 | 2 810 |
| Lønnskostnader | 1 714 | 1 710 |
| Driftsresultat | 336 | 286 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 336 | 287 |
| Årsresultat | 260 | 221 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Bente Skår | 1976 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Adb-Senteret AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Bente Skår (født 1976) | 30 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetVelværesenteret Hudpleie og Frisør AS911 552 027
- Forretningsadresse
- Kastellgata 8C, 4514 Mandal
Underenheter1
- Sted
- Mandal
- Ansatte
- Under 5
Historikk
21 hendelser siden 2013
- 2026
Færre ansatte
7 → 1
- 2025
Endring av formål
Formål: Hudpleie, negledesign, velværemassasje, salg av kosmetikk og andre produkter til personlig pleie.
Hele kunngjøringen
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021