Midt-Norsk VVS AS
Aktiv- Org.nr.898 290 182
- Aksjeselskap
- Rørleggere
- Inderøy
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- 10 ansatte
- Gaselle
- Kapitalendring
- Nye vedtekter
- +1
Midt-Norsk VVS AS er et aksjeselskap i Inderøy, stiftet 29. mars 2012. Selskapet driver med rørleggerarbeid og har 10 ansatte. Daglig leder er Kent-André Smulan, og styrets leder er Roar Kjetil Langø.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Kapitalforhøyelse · 30 000 kr → 90 000 kr (+60 000 kr)
- Nye vedtekter · Vedtektsdato
- Nytt årsregnskap · 2025
- Ny bransje · 43.220 → Rørleggerarbeid
- Færre ansatte · 11 → 8
Tillatelser og godkjenninger
Sentral godkjenning
- Status
- Godkjent
Gaselle
Kåret til Gaselle-bedrift av Dagens Næringsliv
Støtte og tilskudd
9 tildelinger
| År | Giver | Formål | Beløp |
|---|---|---|---|
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 13 293,62 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 14 375,28 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 15 724,46 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 22 617,56 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 13 553,12 kr |
Lignende bedrifter
Rørleggere i Inderøy, nærmest i omsetning
- Jule Industrier ASRørleggere · Inderøy34 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 13 520 | 11 706 | 8 829 | 8 489 | 4 970 | 3 305 | |
| −292 | 1 036 | 518 | 885 | 323 | 41 | |
| EBITDA | 1 060 | 396 | 69 | |||
| Resultat før skatt | −379 | 971 | 451 | 834 | 314 | 42 |
| −299 | 756 | 351 | 648 | 244 | 32 | |
| Balanse | ||||||
| 5 274 | 6 156 | 3 838 | 3 631 | 2 684 | 1 110 | |
| 2 464 | 2 762 | 2 006 | 1 655 | 1 007 | 762 | |
| 2 810 | 3 394 | 1 832 | 1 976 | 1 677 | 348 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −2,2 % | 8,9 % | 5,9 % | 10,4 % | 6,5 % | 1,2 % |
| Egenkapitalandel | 46,7 % | 44,9 % | 52,3 % | 45,6 % | 37,5 % | 68,7 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,24 | 2,23 | 2,47 | 2,31 | 2,06 | 2,55 |
| Totalkapitalrentabilitet | −6,6 % | 20,8 % | 14 % | 28 % | 17 % | 3,5 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler5,3 mill. kr
Anleggsmidler38 %2 mill. kr
Omløpsmidler62 %3,3 mill. kr
Egenkapital og gjeld5,3 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %30 000 kr
Opptjent egenkapital46 %2,4 mill. kr
Kortsiktig gjeld28 %1,5 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 13 520 | 11 706 |
| Sum driftskostnader | 13 813 | 10 671 |
| Lønnskostnader | 4 096 | 3 084 |
| Driftsresultat | −292 | 1 036 |
| Finansinntekter | 2 | |
| Finanskostnader | 67 | |
| Netto finans | −86 | −65 |
| Resultat før skatt | −379 | 971 |
| Årsresultat | −299 | 756 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Kent-André Smulan | 1986 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Roar Kjetil Langø | 1972 | |
| Styremedlem | Kent-André Smulan | 1986 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Bdo AS | ||
| Regnskapsfører | Elite Regnskap AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Kent-André Smulan (født 1986) | 15 | |
| Roar Kjetil Langø (født 1972) | 15 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetMidt-Norsk VVS AS898 290 182
- Forretningsadresse
- Nessjordet 1, 7670 Inderøy
Underenheter1
- Sted
- Inderøy
- Ansatte
- 10
Historikk
30 hendelser siden 2012
- 2026
KapitalforhøyelseNy
30 000 kr → 90 000 kr (+60 000 kr)
Hele kunngjøringen
Ny bransje
43.220 → Rørleggerarbeid
Færre ansatte
11 → 8
Ny bransje
Rørleggerarbeid → 43.220
- 2025
- 2024
- 2023
Ny adresse
Sundsøya 2, 7670, Inderøy → Nessjordet 1, 7670, INDERØY
Hele kunngjøringen