Lundehagen Vel
Org.nr. 895 929 042Forening/lag/innretningForeninger, lag og stiftelserAktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellersAktiv
c/o Bate Boligbyggelag, Zetlitzveien 2, 4017 Stavanger
Lundehagen Vel er en forening i Stavanger, stiftet 26. august 2010. Selskapet driver med aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers. Styrets leder er Helge Hestvåg.
Fakta om Lundehagen Vel
- Styreleder
- Helge Hestvåg (f. 1978)
- Stiftet
- Kommune
- Stavanger
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning169 200 kr+1,1 % mot 2024
Driftsresultat8 098 kr+151 % mot 2024
Årsresultat8 141 kr+152 % mot 2024
Egenkapital172 820 kr+4,9 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 169 | 167 |
| Driftsresultat | 8 | −16 |
| Resultat før skatt | −16 | |
| Årsresultat | 8 | −16 |
| Sum eiendeler | 175 | 179 |
| Egenkapital | 173 | 165 |
| Gjeld | 2 | 14 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2025
- Styremedlem gikk ut · Marion Honerud
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Ivareta felles interesser for beboerne innenfor området som omfattes av foreningen.
- Juridisk navn
- LUNDEHAGEN VEL
- Org.nr.
- 895 929 042
- Selskapsform
- Forening/lag/innretning
- Stiftet
- 26.08.2010
- Registrert
- 12.10.2010
- Bransje
- Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 94.992
- Forretningsadresse
- c/o Bate Boligbyggelag, Zetlitzveien 2, 4017 StavangerÅpne i kart
- Kommune
- Stavanger
- Telefon
- 51 58 61 61
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 169 | 167 | 167 | 166 | 167 | 148 | 149 | 149 | 144 |
| Driftsresultat | 8 | −16 | 14 | 22 | 23 | 3 | −13 | −41 | −2 |
| EBITDA | −2 | ||||||||
| Resultat før skatt | −16 | 14 | 22 | 23 | 3 | −10 | −41 | −2 | |
| Årsresultat | 8 | −16 | 17 | 24 | 23 | 4 | −10 | −39 | −1 |
| Sum eiendeler | 175 | 179 | 188 | 171 | 140 | 128 | 177 | 144 | 176 |
| Egenkapital | 173 | 165 | 180 | 163 | 140 | 117 | 113 | 123 | 162 |
| Gjeld | 2 | 14 | 8 | 8 | 0 | 11 | 64 | 21 | 14 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler174 966 kr
Omløpsmidler100 %174 966 kr
Egenkapital og gjeld174 966 kr
Kortsiktig gjeld1 %2 146 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 169 | 167 |
| Sum driftskostnader | 161 | 183 |
| Lønnskostnader | 29 | 29 |
| Driftsresultat | 8 | −16 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 0 | |
| Netto finans | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −16 | |
| Årsresultat | 8 | −16 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 4,8 % | −9,4 % | 8,3 % |
| Egenkapitalandel | 98,8 % | 92 % | 95,8 % |
| Likviditetsgrad 1 | 81,53 | 12,56 | 23,51 |
| Totalkapitalrentabilitet | −8,6 % | 7,7 % |
Roller
Nå · 6 · Tidligere · 2
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Forretningsfører | Bate Boligbyggelag |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Helge Hestvåg | 1978 |
| Styremedlem | Ulf Nordin Amundsen | 1979 |
| Styremedlem | Kevin Lyngaas | 1980 |
| Styremedlem | Agnar Antzée Lien | 1957 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Bate Boligbyggelag |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Kontaktperson | Marion Honerud | 1995 | til 09.03.2026 |
| Nestleder | Kevin Lyngaas | 1980 | til 09.03.2026 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetLundehagen Vel895 929 042
- Forretningsadresse
- c/o Bate Boligbyggelag, Zetlitzveien 2, 4017 Stavanger
Underenheter1
- Sted
- Stavanger
Historikk
11 hendelser siden 2010
- 2026
Styremedlem gikk ut
Marion Honerud
- 2025
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018
- 2010
Registrert i Enhetsregisteret
Lignende bedrifter
Foreninger, lag og stiftelser i Stavanger, nærmest i omsetning
Eivindvegen Velforening156 525 kromsetning 2025FLIDessine-Moi Un Mouton - Den Franske Klubben183 296 kromsetning 2025FLIBjønnbåsen Velforening på Bogafjell152 400 kromsetning 2024FLIEriksen, Holdt, Kleppe og Schanche Jonasens Legat Sti187 772 kromsetning 2025STINora Smedvigs Stiftelse150 000 kromsetning 2025STISkaarliatoppen Velforening192 696 kromsetning 2025FLIKleivane B6 Velforening200 000 kromsetning 2025FLIVelforening Litlaberget138 000 kromsetning 2025FLI
Foreninger, lag og stiftelser i StavangerAlle selskaper i Stavanger